Guild Wars

evo sad iz drugog ugla ;D :

1. nema puno ljudi vishe, jednostavno... nema.

2. Na kraju krajeva botovi ce ti posluzhiti bolje kroz misije kad vidish kakvih " mudrih glava " ima....

3. Vrlo subjektivno... pvp radi po principu rock-paper-scissors, znachi mnogo, mnogo, mnogo vishe je bitna tvoja klasa i build koji imash nego skill- nekoga cesh dobiti u par sekundi dok ce neko tako tebe... a i postoje neke klase za- "EJ FRENDU ZNASH KAKO RASTURAM U GILD VORSU", " EHEHE KAKO QL, SAD TJU I JA DA QPIM"- shto verovatno sluzhi da ta deca od 10g kupe koju kopiju i da ljudi isteraju josh koji dolar iz igrice. Ako si opushten lik koji ulazi sat do dva dnevno da se malo opusti i pobegne od realnosti, onda to nije za tebe. ( i btw pola tih "modova" niko zhivi ne igra, a za Heroes Accent i Guild vs Guild ti treba rank- znachi da si igrao ranije, ne pushtaju pochetnike)

4. ne, predugo cesh chekati.

Na kraju ostaje zakljuchak da ako trazhish igru da igrash "posle vechere" ovo je za tebe.... ako ocesh neshto "ozbiljnije" ( koliko god to igrica mozhe biti ozbiljna )- imash bolje varijante


3. AB se ne igra jer su factions farmeri nasli nacin da brze nabudze titulu preko DTSC, HB umire zbog toga sto ANet don't give a **** for it, TA se ne igra jer je skupljanje glad poena brze u RA, jos ako sync-uju...


Sve je stvar ukusa...


Poz,
Ivan
 
Nisam mogao da nadjem nista od kombinovanih izdanja, nego samo svaku igru posebno. Uzeo sam Prophecies i Eye of the north. E sad nakon instalacije, valjda je krenuo da mi updateuje igru. Problem je u tome sto je DL brzina veoma veoma mala tj skace sa tendencijom da ostane pri dnu. Krene normalno do nekih 150kb/s a onda opet postepeno pada do 4-5 kb/s i tu ostaje pozadugo. Da li je problem do toga sto ja imam wireless ili do njih, i ima li negde da se ''manually'' skine taj update?
 
Mozes kod nas u EZS.

Javi se nekome od sledecih:
I Preacher I / Da Preach (2 naloga)
Wrong Perfection
S Kosach S


Poz,
Ivan


P.S. Zaboravih da napomenem da je guild PvE s tim sto igramo GvG jednom nedeljno (pauziramo s GvG-om jos nedelju-dve dana jer nam infuser i jos 2 clana na raznoraznim putovanjima), redovno se igra HM itd.
 
Poslednja izmena:
da li neko iz Nisa zna gde mogu kupiti GW Prophecies ?:confused:

Prophecies sam nalazio i to u visak prodavnica,proveri podzemni tamo sam bio nasao i prodji kroz centar (tamo imas par radnje gde sam isto nasao). Znaci AOTN i Prophecies je laganica da se nadju,pa mozda cak i NightFall,ali Factions nema sanse da nadjes,ja izvrnuo ceo Nis i nigde nisam nasao,cak i ubedjivao neke ljude u prodavnicama da naruce i nisu hteli :( , anyway .. good luck :ok:


p.s Doduse to je bilo zaista odavno,mada cisto sumnjam da su prodali,jer ljudi uglavnom traze pirate jer im je skupo da placaju orginale ( GW ne podrzava pirata,zato i mislim da nisu prodali :P ). U svakom slucaju prosetacu se danas ili sutra do grada pa javicu ti kakva je situacija. Pozdrav !
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se zbog spama,da nebih otvarao nove teme i da nebih pravio svinjac od foruma,postavicu oglas ovde. Dakle prodajem "NightFall" account,disk sa kutijom,poster , knjiga koja dolazi uz Disk/kutiju (kao neki FAQ ili nesto na tu foru)znaci bukvalno ceo komplet Nightfall-a,cena je minimalna znaci 1000din. Dok je u pakomu cena 2000 sa PDV-om.

Likove koje sadrzi account su :

Dervish 20lvl (PVE)
Elementalist (20lvl PVE)
Elementalist (20lvl PVP only).

Ako ima zainteresovanih javite se na maximy028@gmail.com ili ostavite mi privatnu poruku ovde na profilu. Pozdrav !
 
ah I get it now
bad luck ;/

btw
zar ne mozete da trazite da vam posalju pass na email
niste valjda koristili neki levi email
@Preacher
nazalost >.<
 
Poslednja izmena:

Back
Top