GTA Serijal

koji vam je omiljeni deo

  • GTA IV

  • GTA San Andreas

  • GTA Vice City

  • GTA III


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
По мени је ово најбољи део Гта серије....


the-lost-and-damned-head.jpg


gta_4_the_lost_and_damned_8.jpg


lost-and-damned-screen-2.jpg
 
Znas I LOST AND DAMNED I The Ballad of Gay Tony!
Su krace puno od samog GTA4!
Daju neke inovacije sto je zanimljivo i drugacije price ali fazon je da se sve tri radnje dogadjaju u isto vreme!
IAko sam sve odigro msm da su sve tri igre odlicne i vredi igrat!
 
pozz.. ako moze pomoc.. :D

e ovako..: treba mi vozilo Volkswagen Golf VI za GTA: San Andreas... i treba mi tutorial kako da izmenim ono Vinewood.... ili ako vam se da.. da mi napravite da umesto onoga VINEWOOD pise: PETRIĆEVAC HILLS.. ili samo PETRIĆEVAC.. ali ćirilicom.... pa da mi okacite negdje.. da mogu da skinem...

Unapred hvala!!! :D
 
Imam jaku konfiguraciju, novi laptop, ATI Mobility Radeon HD 5430 sa svojih 1GB DDR3 RAMa, procesor Intel i3, RAM 3GB DDR3.

Pokusavao sam sve, menjao compatibility sa XP na Vistu i obrnuto, dodavao patch-eve, nista ne pomaze, RADI USPORENO!!!

Cuo sam da su neki vec imali problem sa Win 7-icom, jel zna neko neko resenje, konfiguracija je DOVOLJNO jaka da izdrzi GTA IV, premasuje recomended...

Jel imao neko slicnih problema?

Hvala na odgovorima unapred!!!!!!
 
To ti je problem jer nisi skinuo odgovarajuci Patch. Ako koristis originalnu igricu onda kad tek ono udjes izadje nekakav prozor sa vestima i tu je i sajt da to skines.
Ne znam kako radi kod 'divljaka'
 
ajd posto ja ne igram ove igre odavno,danas sam uzeo neki stari deo gta san andreas dirty mod,pa da mi pomogne pri najobicnijoj instalaciji,dakle na disku 1 zip foldera,i sad sta dalje :(
 

Back
Top