GTA IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uleteo sam u neki takozvani BIZNIS u jednom net-u u kome su racunari sve p-4 sa 2ghz procesorom i mx440 (mozete i da pretpostavite).Hteo bih da investiram oko 1000-1200 eura za bar 4 nova kucista jer monitore vec ima posto se ja bas i ne razumem u PC sta bi mi preporucili kao konfiguraciju na kojoj bi se igrala i GTA 4.To bi mogli biti bar dva PC-a ostala dva bi bila slabija(zbog love naravno).Preferiram ATLON procesor ali neznam stvarno.POMAGAJTE!!!!!!!!!
 
ljudi,ne morate da instalirate sp3,umesto toga pratite ovaj tutorial:

Step 1: Run Regedit by Clicking on Start -> Run , type in regedit and press enter
Step 2: Make a backup of your registry (just in case)
Step 3: Browse to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows"
Step 4: Modify the value of "CSDVersion" from "0x00000200" (SP2) to the Windows XP SP3 value of "0x00000300"
Step 5: Close registry editor
Step 6: Reboot
Step 7: Start GTA and freakin enjoy it already!

Pa ovde ti sve lepo pishe.
Sta ti nije jasno ?????z:(
 
uleteo sam u neki takozvani BIZNIS u jednom net-u u kome su racunari sve p-4 sa 2ghz procesorom i mx440 (mozete i da pretpostavite).Hteo bih da investiram oko 1000-1200 eura za bar 4 nova kucista jer monitore vec ima posto se ja bas i ne razumem u PC sta bi mi preporucili kao konfiguraciju na kojoj bi se igrala i GTA 4.To bi mogli biti bar dva PC-a ostala dva bi bila slabija(zbog love naravno).Preferiram ATLON procesor ali neznam stvarno.POMAGAJTE!!!!!!!!!
Mozes i to da uradis a mozes i da uzmes XBOX 360 konzole i da si miran.
Ne treba uopste d arazmisljas da li ce igrica da sece i slicno,sve ce da leti!
Ja nabavljam povoljno konzole pa ako ti treba javi mi se na pp pa se mozemo dogovoriti.
Uzmes 4 XBOX 360 Pro ili ako vec hoces uzmes Playstation 3,stavis ga u zatvorenu i zakljucanu vitrinu i samo im das dzojstike da igraju (tako ces maksimalno ocuvati konzolu) i imaces puno posla i musterija sa konzolama nego sa kompovima.
Ali tu je i RROD tako da ako mozes uzmi 2 Playstation 3 konzole (ali morao bi da kupujes original igre koje su jako skupe).
Ja bih se odlucio za XBOX 360.
A za igranje GTA IV bi ti trebalo dosta novca za kompove i ne bi ti se uopste isplatilo jer bi potrosio puno novca.
Ocito nisi upoznat u vezi zahtevnosti GTA IV.
Za normalno igranje bez seckanja i ostalog bi ti trebao Intel E8400,3 do 4 gb ram memorije i neka Nvidia 8800 i sa tim bi mozda izvukao neka medium podesavanja.
Zato ti kazem da se to ne isplati.
 
Poslednja izmena:
ja sam uspela,uz pomoc mog jedanaestogodisnjeg sina (mislim,sta reci?!!!) da odsimuliram sp3 i pokrenula sam igricu posle trocasovne instalacije (live sam morala iako sam ga imala na drugom dvd-u, da skidam sa interneta,ponovo)...igrica radi (procesor mi je je na3,16 gigaherca,a imam i ram od 4 gigabite i 500 gige memorije...)i zakucava i sece i nista ne valja...sad sam torrentovala patch..pa onda jos valjda trebam i drajvere...eh...gde se oni nalaze..mislim na drajvere...
 
ja sam uspela,uz pomoc mog jedanaestogodisnjeg sina (mislim,sta reci?!!!) da odsimuliram sp3 i pokrenula sam igricu posle trocasovne instalacije (live sam morala iako sam ga imala na drugom dvd-u, da skidam sa interneta,ponovo)...igrica radi (procesor mi je je na3,16 gigaherca,a imam i ram od 4 gigabite i 500 gige memorije...)i zakucava i sece i nista ne valja...sad sam torrentovala patch..pa onda jos valjda trebam i drajvere...eh...gde se oni nalaze..mislim na drajvere...

Mislim da si zaboravila da nam kazes ono naj bitnije, KOJU GRAFICKU IMAS?z;)
 
ja sam uspela,uz pomoc mog jedanaestogodisnjeg sina (mislim,sta reci?!!!) da odsimuliram sp3 i pokrenula sam igricu posle trocasovne instalacije (live sam morala iako sam ga imala na drugom dvd-u, da skidam sa interneta,ponovo)...igrica radi (procesor mi je je na3,16 gigaherca,a imam i ram od 4 gigabite i 500 gige memorije...)i zakucava i sece i nista ne valja...sad sam torrentovala patch..pa onda jos valjda trebam i drajvere...eh...gde se oni nalaze..mislim na drajvere...
Cekaj sad...
Jer vi instalirate sinu igricu ili vama?
 
Hvala ti na odgovoru dragi92 i za mejl.Sad si mi otvorio drugi pravac u razmislanjima.Ali da bi slika bila jasnija situacija je sledeca:to je mali net u kome ima dve prostorije u koje bi bilo po 4 kompa.U njima ljudi koriste i internet a kao ideja je zamisljen da se igraju i mrezno igrice kao kanter, dota i neke slicne.Ja vec imam dva kompa sa pci-e grafickim kartama (jedan je slabiji-celeron na 2,8GHZ a drugi je bolji ATLON dual kor na 4200 sa GF8600 256 bitna DDR2 i 2GB RAM) i verovatno sa novih 4 PC imao bi 6 kompa pa bi morao za pocetak da zadrzim dva stara celerona 2,66 GHZ sa jadnim FX 5200 na AGP koji bi gurali kanter i dotu.Skroz sam zbunjen u situaciji kad imam malo para a puno neznanja oko PC-a i konzola.I dali su igice za X-BOX isto skupe kao za PS-3.Svako mislenje bi mi bilo od koristi.
 
GTA IV za PC je na 5 mestu..... :arrow: http://goty.gamespy.com/2008/pc/7.html

Ovako izgleda lista PC igara:

PC Game of the Year
Fallout 3

PC Top 10 Games of the Year
1. Fallout 3
2. Warhammer Online: Age of Reckoning
3. Left 4 Dead
4. World of Warcraft: Wrath of the Lich King
5. Grand Theft Auto IV
6. World of Goo
7. Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor
8. Mass Effect
9. Sins of a Solar Empire
10. Spore

PC Action Game of the Year
Left 4 Dead

PC Best Strategy Game of the Year
Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor

PC MMO Game of the Year
Warhammer Online: Age of Reckoning

PC Puzzle Game of the Year
World of Goo

PC RPG Game of the Year
Fallout 3

Lista svih igara:

Overall Top 10 Games of the Year
1. Fallout 3 (PC/360/PS3)
2. Warhammer Online: Age of Reckoning (PC)
3. Left 4 Dead (PC/360)
4. Gears of War 2 (360)
5. LittleBigPlanet (PS3)
6. Grand Theft Auto IV (PC/360/PS3)
7. Rock Band 2 (360/PS3)
8. World of Warcraft: Wrath of the Lich King (PC)
9. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
10. Professor Layton and the Curious Village (NDS)

http://goty.gamespy.com/2008/overall/11.html
 
Ljudi da vas pitam nesto...
GTA IV jos nisam nabavio a danas sam procitao u ScreenFunu da je za normalno igranje GTA IV u srednjem kvalitetu prikaza potrebna 8800GT, DA LI NEKO OD VAS IMA 8600GT i neka mi kaze kako mu radi igra i na kojim detaljima igra
Moja konfa je AMD 4200+ x2,Gugabyte GF8600GT,2GB RAM,320GB HDD
unapred zahvalan
 
Ljudi da vas pitam nesto...
GTA IV jos nisam nabavio a danas sam procitao u ScreenFunu da je za normalno igranje GTA IV u srednjem kvalitetu prikaza potrebna 8800GT, DA LI NEKO OD VAS IMA 8600GT i neka mi kaze kako mu radi igra i na kojim detaljima igra
Moja konfa je AMD 4200+ x2,Gugabyte GF8600GT,2GB RAM,320GB HDD
unapred zahvalan

Ima moj drug 8600gt i igra igru bez problema. Jedino sto vecinu stvari mora da smanji na min. Napisi koliko ti rama ima graficka, jer ako ima samo 256 nece ti raditi 100%!!! E sad on ima neki Intelov procesor ne znam da li je slabiji ili jaci od tvog. Sto se tice rama i on ima isto 2GB.

I sta ti to "Gugabyte"?z:mrgreen:
 
Ima moj drug 8600gt i igra igru bez problema. Jedino sto vecinu stvari mora da smanji na min. Napisi koliko ti rama ima graficka, jer ako ima samo 256 nece ti raditi 100%!!! E sad on ima neki Intelov procesor ne znam da li je slabiji ili jaci od tvog. Sto se tice rama i on ima isto 2GB.

I sta ti to "Gugabyte"?z:mrgreen:

Moja grafa ima 256 DDR III,naravno ona je mnogo brza od DDR II, ja mislim da nece imati problema na medium detaljimaIZVINJAVAM SE HTEO SAM DA NAPISEM GIGABYTEz:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top