GRUPA "PASCHAD" iz PRistine

Evo jedne legendarne slike iz chuvenih dana ((:)))

Protagonisti: Zhule, Dacha (basista) i Ziggy

Lokacija: Prishtina kod 4 stuba,

Datum: 18 Jun 1981

Odlichna fotka. Ne znam zasto danas ne mogu da dobijem taj kvalitet svim ovim
preskupim fotoaparatima. Pravo ogledalo pristine 80 tih. Pogledaj tu masu u
pozadini, deluje ukusnije i modernije nego mi danas.


Ne mogu da zamislim nikakvu svirku Paschadi igde a, a kamoli u GB.No vratimo se uspomenama....

Hoce li neko da obvesti Saju ili Amera da se prikljuche temi dok se nije zatvorila.
Izgleda da smo nas troje jedini voljni da raspredamo o uspomenama. Ljudi su se neshto poplashili, sta li? Ili nemaju vremena.
Ako ovako, samo s nas trojicom nastavi jos par stranica, izbacichu sve materijale
koje imam, vi ispucajte sve od arhive sto imate, isprichajmo jos po dve zanimljive price,
i onda da zamolimo neshu da zatvara temu.
Makar ce na google u ostati neki trag od paschadi.
Pa da otvaramo drugu, proshirenu rock n roll temu.
p.s.
Gde su Velja, Bokacho, Suzana i ostali koji su bili ochevidci vremena o kojem prichamo?
Ne mogu da verujem da niko od njih nije obaveshten, muzika koju sam postavio downloadovana je po 40 puta!.
 
Alo zig-zag a i ostali!Pozdrav,pozdrav.Zig-zag,stari druze,rekoh ti da cu se upisati kao easy ali ne mogadoh.Ne odgovorih na sms jer potrcah na forum.I eto me.Lepo,lepo,nema sta.Za prvi put dosta od mene.Citamo se pisemo se...I o Pashchadima koju:nije to bio samo band.To je bila institucija.Grupa mladih ljudi koja je bila ne samo ispred tih godina vec i ispred samih sebe.Bio je tu i Jova shlog.Dobar momak.Pa Mus...Violeta Redzepagic...Ajd' zdravo.Zig-zag ,brate ...mi se cujemo:ok:
 
Ako ovako, samo s nas trojicom nastavi jos par stranica, izbacichu sve materijale
koje imam, vi ispucajte sve od arhive sto imate, isprichajmo jos po dve zanimljive price,
i onda da zamolimo neshu da zatvara temu.
.

Ajde,ajde ne budi na kraj srca....
Sve lepo ide, forum ima svoj unutrasnji zivot i tempo...
Ima jos dosta prica koje se mogu ispricati, a ko ne zna da prica on neka samo cita...
Negde bas u ovo mrklo doba, pre mnogo godina nastao je i ovaj tekst:

Noc pocinje,dan u njoj vec trazi spas
Ona gde li je , kucnuo je policijski cas

Noc pocinje, iza hladnih tenkova
Prazna je ulica, prazan sam i ja

Zabranjeno kretanje, kako sad do nje ?

A mol i G gdur, sa prebiranjem po zicama....

Mislim da nikada nije svirana u zivo vec samo po zurkama.

Pre novotalasnih numera izbacili smo nekoliko akusticarskih stvari.
Dosta su dobre Plava haljina i Sedim ja u svojim kolima, mislim da ih je uradio Mus
a kasnije su preradjene i izvodjene u kako-tako Paschad maniru.
Ah da, i Zasto te nema, dugo zastitni znak zivih nastupa.
Mislim da su pesme starije od Paschadi?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima.Zig-zag,brate mili evo me ali ne mogadoh da se upisem kao easy.Da kazem koju i ja o Pashchadima.To je bila institucija.Toliko.Drugi put vise.Da spomenemo i Musa i Jovu sloga koji svirase u toj grupi.Da i Violeta Redzepagic bese...toliko za prvi put
 
Ajde,ajde ne budi na kraj srca....
Sve lepo ide, forum ima svoj unutrasnji zivot i tempo...
Ima jos dosta prica koje se mogu ispricati, a ko ne zna da prica on neka samo cita...
Negde bas u ovo mrklo doba, pre mnogo godina nastao je i ovaj tekst:

Noc pocinje,dan u njoj vec trazi spas
Ona gde li je , kucnuo je policijski cas

Noc pocinje, iza hladnih tenkova
Prazna je ulica, prazan sam i ja

Zabranjeno kretanje, kako sad do nje ?

A mol i G gdur, sa prebiranjem po zicama....

Mislim da nikada nije svirana u zivo vec samo po zurkama.

Pre novotalasnih numera izbacili smo nekoliko akusticarskih stvari.
Dosta su dobre Plava haljina i Sedim ja u svojim kolima, mislim da ih je uradio Mus
a kasnije su preradjene i izvodjene u kako-tako Paschad maniru.
Ah da, i Zasto te nema, dugo zastitni znak zivih nastupa.
Mislim da su pesme starije od Paschadi?





Pa, kad me vech vuchesh za jezik,u ove sitne sate ( a radim sutra) da ti kazem:
Zasto te nema
je stvar napravljena u periodu pre Paschadi, kada smo imali po 17 godina.
Napravljena je u Saletovom stanu za cirka 10 minuta. Dok je Sale bario Tanju Markovich
u "kombinovanoj" sobi, Mus je smislio celu pesmu u manjoj, Saletovoj sobi.
U osnovi, to je bio blues - iz neuobichajenog D-mola, pa u B7 i A7.

Posto je odsvirana odmah i pobrala polu-pohvale, Tanja je otishla, a Sale je rekao (Musu):
"Sta je, mislish da si impresionirao Tanju Markovich?"

Imam neki snimak te pesme u originalu, ali je toliko detoniran da me je blam da ga
linkujem.

Druga stvar- Sedim Ja - je isto potpuno Musova, ali mislim da je iz malo kasnijeg perioda - negde oko formiranja Paschadi. Imam PRVI SNIMAK (TAKE 1) ove pesme,
napravljen sa 2 kasetofona - naravno, kod Saleta u stanu.
Opet, Mus i Sale, s jednom akusticnom gitarom, i duplim nasnimavanjem glasova.

Link sledi sutra, ne mogu sada da se bakchem sa uploadom.



A sada
po pitanju NOCH POCHINJE:

Za mene, to je istorijski pra-trenutak stvaranja Paschadi:
U Pristini je vladao policijski cas i zabrana kretanja posle 9 uveche. Godina 1981.
Slatka depresija pala na grad..

Evo sta o tome i toj pesmi kaze biografska knjiga (ona koja ona na ovom blogu poprima vechi znacaj od ENCIKLOPEDIJE GALAKTIKE):


-------------------------------------------------------------

*


"Dobar ti je friz" -rece mi Labus- "omrsavio si.
Bio sam mrsav i opasan.
"Gde je Sale?" - pitao sam.
"Kod kuce, pravi rostilj."
Usli smo kod Saleta i zatekli ga kako sedi sam na terasi. Bilo je hladno.
"Policijski cas" -rekao je - "sache dodje Zhare."
Zhare je stigao cutljiv.
"Policijski cas" -rekao je.
Bilo je devet uvece. Pristina je zamrla.

"Daj da udjemo, hladno je. "
"Jok, gotov je rostilj. "
Stavili smo meso u leba i zvakali.
Uzeo sam gitaru i poceo da sviram, ali bio sam bajat.
"Bajat si" -rece mi Sale.
Dao sam gitaru Zaretu.

Zare je uze i poce da chachka. A onda, iznenada i da peva:

Noc pocinje
Dan u njojzi trazi spas
Ona - gde li je?
Kucnuo je policijski cas


Zabranjeno kretanje
Kako sad do nje?


Sale ulete u po terce i zamahnita po zicama.
Iznenada, kao da se neka magija spustila na nas sto sa rostiljem, niska voltaza u njihovim
glasovima dobi pojacan napon, potpuno neocekivano pokrenuta pesma dobi volumen i
snagu , terajuci mi mi jezu niz kicmu.

Ne dolazi
Vani je tama
Skobalji
Po ulicama
Gubavci pod svetiljkama
Stoje, cekaju te
Zele te

Vani je tama
Oziljci
Po butinama
Lichki ulaz bi izdrzala
Dama umornih bedara



Bilo je glupo.
Glupo, ali divno. Sale nije popustao i ja osetih kako odlazim u kur**.
Osetih da sa svakim stihom ove, inace ljubavne pesme pocinje nesto novo, nesto sto
nema temelje, vec je sam izvor.
Zare i Sale - ruznjikavi smrdljivac i lepuskasti neuroticar - stvarali su te noci osnove
Pristinske rok-subkulture.
Stvarali su grupu Paschad.

Zvakao sam meso sa osecajem da prisustvujem necemu.

****************************************************************************************

Eto, to je to po pitanju pesme Ne dolazi
 
Poslednja izmena:
Odlichna fotka. Ne znam zasto danas ne mogu da dobijem taj kvalitet svim ovim
preskupim fotoaparatima. Pravo ogledalo pristine 80 tih. Pogledaj tu masu u
pozadini, deluje ukusnije i modernije nego mi danas.
...

Slazhem se sa Zabrljivkom, dobri forumi imaju svoj sopstveni puls.
Dobra stvar ne zamire na brzinu.

Vraze pogani, sluzis se nedozvoljenim metodama koje su nama dvojici poznate...
Nego nikako da te pitam, jel ti vremenom onaj tvoj herojski oziljak bledi......

Izvini aman. Ne mogah da odolim. Vidim ljudi frustrirani mutnoshqu tvoje fotke pa rekoh da prilozhim chistiju verziju.
Ne ljutish se naravno ;)

Ozhiljak na levoj ruci? Isti je kao shto je i uvek bio - nit izbledeo nit se umanjio. Jedina promena je tetovazha na istoj ruci.
Poblesavljuje se pod stare dane (:))

Mefisto? Opisaqu opshirnije tu ljutu rockersu zgodu iz ranih 80ih. Al vecheras teshko, jer krpe me zovu poimence.
U medjuvremenu eto josh jedne slichice da razgiba memoriju, ali ne Mefisto.
 
Poslednja izmena:
Minotauri 24 Dec 83
 

Prilozi

  • MINOTAURI - Zig Naser Ljuki Aljosha 24 Dec 83.jpg
    MINOTAURI - Zig Naser Ljuki Aljosha 24 Dec 83.jpg
    49,1 KB · Pregleda: 42
Odlichna fotka. Ne znam zasto danas ne mogu da dobijem taj kvalitet svim ovim
preskupim fotoaparatima. Pravo ogledalo pristine 80 tih. Pogledaj tu masu u
pozadini, deluje ukusnije i modernije nego mi danas.

Slika kod 4 stuba .. Neznam da li se seqate, pored tog stuba klinka na slici je uvek prodavala cveqe.
Tako sharmantan kutak tadashnjeg centra grada.

Pitanje za 5 poena - Koja je chuvena prodavnica bila odmah do te ulichne cveqare?
Naravno, legendarni JADRAN PERAST, prodavnica njabajatije garderobe na svetu !!!
Prodavnicu je drzhao neki stari Turski esnafljija sa zlatnim zubom i beretkom.
Srpski mu bio katastrofa.
Seqate li se njegovih pedantnih napisa u izlogu ispisanih debelim zelenim flomasterom?
Obratiete pazhnju na spelovanje.

M. KOŠULA (M. = muška)

Ž. HALINA (da li je mislio da ima i mushka haljina!?)

SPORTSKE GAĆICE (šorc)

MODERNE PANTOLONE (farmerke)

KOŽAN M. KAIŠ NAJNOVIJIH MODELA

Aaaaah koji mrak (((:)))). Sa suzom radosnicom u oku se uveke setim tih bisera.
 
Poslednja izmena:
Minotauri 24 Dec 83

UZHAS!!!

Sva cetvorica zajedno ste imali manje kila od Zheljka Bebeka i ruzniji od samih Stounsa!!!

Ako se dobro secam, svirali ste u Studentskom domu tezgu...
Ili je to bilo sa Ilirima Shemsi Krasniqi -ja?

Neka prica iz tog perioda?
Secam se one kosarkasice koja je zivela u domu i bila dvostruko veca i jaca od tebe.
Kada smo jednom dosli do prozora doma i ti zviznuo, upalila se sva svetla i nekoliko desetina zenskih glava se pojavilo na prozoru.Mada mislim da je ovo bilo pre tvojih cuvenih sudzuk nastupa (obavezno jelo u studentskoj menzi) ..
 
Poslednja izmena:
...Zare i Sale - ruznjikavi smrdljivac i lepuskasti neuroticar

...Napravljena je u Saletovom stanu za cirka 10 minuta. Dok je Sale bario Tanju Markovich

Ako se sa ovo smrdljivac odnos na miomiris njegovih carapa koje je menjao jedanput nedeljno, pojacan sa aromom dve pakle drine bez fitera koje je pusio i zbog koje su mu ralje i prsti bazdili ko sam djavo - slazem sem, bilo je uravo tako.
No ovo ruznjikavi, mi ne dolazi u glavu.
Cuo sam da je pre par godina na proslavi nove godine dobio na poklon MP3 Plejer kao najfaca(opis reci najfaca - onaj sto se svidja zenama) u kompaniji, u konkurenciji nekoloko stotina mladjih muskaraca.
MP3 plejer i danas cuva kao dokaz i prilozen je uz citat.

Tanja Markovich,neces verovati Prdezhu ali je ona bila prvi bubnjar grupe Paschad.
Kao jucer se secam scene kako cela zajapurena i,snazna i veoma sexy razbija bateriju improvizovanih bubnjeva
u vishe puta spominjanom Keminom podrumu.Negde postoji i ta fotografija!!!
Nikada necu shvatiti zasto se Paschad i pored njene nadmocnosti u muzickom obrazovanju,stasu i snazi ipak opredelila za Zhucu na bubnjevima ....





No, Prdim Glasno nikako da objavis i materijale sa one poznate svirke u Klubu umetnika
gde je Mus prvi i jedini put nastupao sa Paschadima.Nastup je po svemu bio za pamcenje:
svirka,atmosfera,zhene .....

Verovatno je u vec vise puta prelistavanoj knjizi to detaljnije opisano?
 

Prilozi

  • MP3Trofej.jpg
    MP3Trofej.jpg
    20,4 KB · Pregleda: 20
Poslednja izmena:
Tanja Markovich,neces verovati Prdezhu ali je ona bila prvi bubnjar grupe Paschad.
Kao jucer se secam scene kako cela zajapurena i,snazna i veoma sexy razbija bateriju improvizovanih bubnjeva
Nikada necu shvatiti zasto se Paschad i pored njene nadmocnosti u muzickom obrazovanju,stasu i snazi ipak opredelila za Zhucu na bubnjevima ....

Dobro, kad me vech cimash na poslu i pominjesh T.M, evo sta o njenim rodjendanima
kazhe KNJIGA "Smeh u Vetrovitoj Ulici".
Samo ulomak (odlomak), jer dotichni nisu prisutni na forumu, pa da ne cimamo dalje
po petinzima sa iste zhurke.


-------------------------------------------------------------------------------------------



*


Klavir je bio star, ali sam ga voleo.
No, pustimo sada to.
Kada je Tanja sela ukraj crnih dirki, znao sam da je magija na pomolu.

"Put Zena" rekla je- "put je ka tihom prosvetljenju".
Slusali smo pazljivo i s naporom.
"A put koji se jasno vidi" - nastavila je - "i nije Pravi Put".

Napor je rastao.
Svecnjak u uglu poce da cvrci i plamen da leluja. Amer pljunu i ugasi ga prstima.
"Bodidarma Da-Mo" - rece Tanja - "vratio se sa Istoka sa suncem u ocima..."

Gledao sam u njene mocne grudi,one iste koje sam ljubio jednom u zivotu.
"....U njegovoj dushi bio je mir
U njegovim snovima bio je chaj.."

Sale se nasmeja. Sneshka zategnu znojavi minich i pocesa se pod pazuhom.
Olja pogleda u mene.

"Ugasite svetlo" - rece Tanja.
Amer skoci i zvrknu steker.
Cutali smo kao u hramu.

Tanja zabaci pelerinu i usmeri telo ka klaviru.
I tada poce kisha.
Prvo sitna a onda sve jaca, padala je kroz mrak i ispunila sobu jos guscom tamom.

"Put Zena"-rekla je Tanja - "Cempresovo je drvo u prednjem delu dvorishta."
Munja sevnu i dade joj potvrdu.
Kao da je cekala taj Bozanski znak, Tanja dize prst leve ruke i lagano ga spusti na skalu.

Snizeno E jeknu i pre|e preko nasih lica.
Amer se pomeri u vratima, opcinjen.
Negde u mraku gledao je u Tanju.
Negde u mraku gledao sam u Olju.
"Buda je grumen slame..." - nastavi Tanja - "..koji..."
"Buda je sasusheno gov.."-upade Amer.

"CUTI MAJMUNE!!!"-dreknusmo svi u glas.
"To sam citao u Zen-pricama" izvinuo se Amer.
Bio je zaljubljen u Tanju. Morao je nesto da kaze.
Munja sevnu ponovo.

Tanja iskoristi taj dramski momenat i zavali obe sake na klavir.
Duboko Dis grunu nam u mozak, ispunivsi sobu.
I onda, lagano kao nesigurni vodopad,
Tanja poche da svira.

Falsh.

Tonovi su brljali u mraku,nejasnih duzina i sumnjivog ritma.
Svirala je ocajno.
Slusali smo kao da je Mocart.

Amer ju je voleo, Olja joj je bila najbolja prijateljica. Sneski je bila idol, Saletu meta.
Hvatalo me je piche.
Tanja je svirala i svirala, munje su sevale i sevale.
Cuo sam glasove, cuo sam Smeh u Avgustovskoj nochi dok je kroz toplu kisu dopiralo
krckanje tronozca pod Tanjinim dupetom.
Razmisljao sam o njenim mocnim grudima, onima koje sam ljubio jednom u zivotu.
Razmisljao sam o Olji.
Kada se upalilo svetlo, pljeskali smo gromko.
Ljubili smo Tanju i cestitali joj rodjendan.

Punila je 17 i sirila Zen po Pristini.
Noc je moja - mislio je svako od nas.



-------------------------------------------------------------------------------------



Pomenuta Sneska je u ono doba bila Tashijeva zenska.
No, ne bih dalje o toj legendarnoj nochi, gde se svasta izdesavalo.



Zabrljivko, NEMAM NIKAKAV ZAPIS SA SVIRKE S MUSOM U KLUBU, SAMO NEKE KUCHNE PROBE PRE SVIRKE: UBACUJEM IH SUTRA, NISU MI PRI RUCI.
 
Poslednja izmena:
Naravno da se odnosi na charape. A ono "ruzhnjikavi" je unesheno da bi se izbalansirala
sintagma i naznachio veseli kontrast - 2 prideva po chlanu -Zaretu i Saletu.

Ovde petkom ide neka serija koja nije bas potpuno idiotska kao ostala domaca produkcija.
U njoj jedan od glavnih likova, negativac Dule Pacov kaze:Sada se tushiram dva puta nedeljno,sve vise od toga je cisto proseravanje...

Bio sam siguran da je u Vetrovitoj ulici bio opisan i koncert Mus i Paschad u klubu umetnika.To je onaj koji je zapoceo sa Zashto te nema,preredjenoj da zvuci kao Blues Brothers.Mislim da je tada ta numera dobila svoju konacnu dinamiku.
Koncert je poceo sa:A sada najlepsi u Aktashu,grupa Paschad
Niko iz Paschadi nije bio iz naselja Aktash !!!
 
Alo zig-zag a i ostali!Pozdrav,pozdrav.Zig-zag,stari druze,rekoh ti da cu se upisati kao easy ali ne mogadoh.Ne odgovorih na sms jer potrcah na forum.I eto me.Lepo,lepo,nema sta.Za prvi put dosta od mene.Citamo se pisemo se...I o Pashchadima koju:nije to bio samo band.To je bila institucija.Grupa mladih ljudi koja je bila ne samo ispred tih godina vec i ispred samih sebe.Bio je tu i Jova shlog.Dobar momak.Pa Mus...Violeta Redzepagic...Ajd' zdravo.Zig-zag ,brate ...mi se cujemo:ok:

Hej zdravo Ahileas, u ime dobrih ljudi ovog foruma, kao i u moje lichno, dobro doshao.
Vidim u toku si sa dogadjajima.
Super, jer Prdim Glasno se malo zabrinuo o manjku svezhe krvi na Pashchad forumu ..
Kratko ovoga puta.
Imash SHEST stranica da ischitash!
(ako mognesh da izdrzhish nostalgichne bljuzge matorih propalica)
((:))) do daljnjeg brate mili

P.S.
Zabrljivko, Prdim Glasno - stigo Ahileas, starogrchki superheroj, bubnjar i dzentlmen kojeg ishchekivasmo veq podugo.
 
Poslednja izmena:
Ja jednom odgovorih, pa nista. ne znam da li gresim negde. Ako se ponovim izvin'te.
Pozdrav svima. Kad me prodje boljka od koje patim ovih dana pricacemo "ozbiljnije". A sada saljem jednu fotku do koje sam skoro dosao. Tu su neki ljudi vama sigurno poznati. Pisemo se uskoro.
 

Prilozi

  • Cetvorka.jpg
    Cetvorka.jpg
    54,6 KB · Pregleda: 51
Hej zdavo Ahileas, u ime dobrih ljudi ovog foruma kao i u moje lichno, dobro doshao.
P.S.
Zabrljivko, Prdim Glasno - stigo Ahileas, starogrchki superheroj, bubnjar i dzentlmen kojeg ishchekivasmo veq podugo.

Pre nego se nash vecito mlad prijatelj ukljuci u nashe neobavezno cavrljanje podsetimo se .Kao bubnjar je bio jednostavan ali siguran,Jedan ritam sa par varijacija i nikada nije gresio....
Situacija u Paschadima te 82-ge je bila ovakva:
Dejan gitarista i najbolji muzicar se posle odsluzene vojske odselio za Beograd.
Mus pridruzeni clan i spoljni saradnik takodje.
Zhuca koji je jednu godinu prolupao na bubnjevima odlazi u vojsku.

Ostaju samo Sale,Zhare i Joka koji je zbog obaveza u drugim umetnickim granama sve vise odsutan ..
Glavni problem je kako svirati bez solo gitare sto je u to vreme bilo nezamislivo.
Problem resavaju po ugledu na AZRU,CLASH i verovatno najvise XTC.

Jos samo im treba bubnjar, a culi su da popularni i kod zena omiljeni Zhule vezba bubnjeve sa Ziggy-jem.Nisu ga najbolje poznavali ali su verovali Ziggiju na rec da je momak talentovan.Prve probe ih nisu ubedile u to.Ipak je Zhuca bio mnogo iskusniji i inventivniji.Prva svirka ih je definitivno ubedila.Prvih nekoliko redova su bili krcati devojkama.A nije ni greshio,nikada....

U prilogu je fotografija od proslog leta na kojoj se vidi da je usled visegodisnjeg zivljenja u Atini poprimio Grcku fizionomiju
 

Prilozi

  • ZareDejanZhule.jpg
    ZareDejanZhule.jpg
    20,4 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Ja jednom odgovorih, pa nista. ne znam da li gresim negde. Ako se ponovim izvin'te.
Pozdrav svima. Kad me prodje boljka od koje patim ovih dana pricacemo "ozbiljnije". A sada saljem jednu fotku do koje sam skoro dosao. Tu su neki ljudi vama sigurno poznati. Pisemo se uskoro.

Zdravo Accordo, dobro doshao na muhabet. Lepu slichicu prilozhi. I pored neminovnog prolaska godina i ureza koje neumitno ostavljaju po nekada mladjanim lišcima, uspeh prepoznati ljepushkastog Zhareta, doktora Saleta, Dejana Kijevchanina i naravno, Amera a.k.a. chelichna brada. Fini ljudi. Pa chak i Zhare ((:))) .. Kazhesh 'boljka'!? Nadamo se nishta ozbiljno ...
 
Poslednja izmena:
Ah ,uzivam ljudi citajuci sve ovo sto napisaste.Kakve divne godine i jos bolji ljudi.Rekoste da nisam gresio,pa ne gresim ni sad kad kazem da je bilo fenomenalno.Ima li ko tu knjigu da mi posalje ili sta je vec?Zig-Zag ce me razumeti zasto pisem sa pola snage.Ostalo cuvam za jednu divnu tamnoputu grkinju.;);
 
Dobro, kad me vech cimash na poslu i pominjesh T.M, evo sta o njenim rodjendanima
kazhe KNJIGA "Smeh u Vetrovitoj Ulici".
Samo ulomak (odlomak), jer dotichni nisu prisutni na forumu, pa da ne cimamo dalje


Pomenuta Sneska je u ono doba bila Tashijeva zenska.
No, ne bih dalje o toj legendarnoj nochi, gde se svasta izdesavalo..

No hajde sad.
Neqesh valjda da prekinesh prichu gde je najzanimljivije?
Mnogo je godina proshlo od onda.
Siguran sam da se pomenute drugarice ne bi ljutile xtra detaljima ove pouchne priche:wink:.
 
Cao Ahiles, znamo ko si a i ti znas ko smo mi,pa dobrodosao na sajt.
Blago tebi, radis grkinje.
A ti Zabrljivko, gaduro neopevana, dokle ces da me provociras sa temama i teras me da
ostajem od 12 uveche do 4 ujutru da ti prochiscujem stare snimke.
Evo ti link za ocisceni mp3 sa bajketom (bolje ne moze ni FBI da odradi od one
mutne distorzije). A ti slozhi pricu oko toga.
IMAM SAMO KUCHNE PROBE PRE KONCERTA U KLUBU SA MUSOM!
NEMAM KONCERT, JER GA TVOJ DRUG CHOLA NIJE SNIMIO!!!!
ZABORAVIO JE DA UKLJUCI KASETOFON, IAKO JE SEDEO NA STOLU
SA, mislim REDZOM İLİ Sajom, ne secham se. Bem li vas sve po redu!

Link za Bayketov nastup:
DOWNLOAD
http://www.mydeo.com/videosavecopy.asp?ZID=494&CID=186739

STREAMING
http://www.mydeo.com/videodownload.asp?YID=957&CID=186739
 
Poslednja izmena:
Ja jednom odgovorih, pa nista. ne znam da li gresim negde. Ako se ponovim izvin'te.
Pozdrav svima. Kad me prodje boljka od koje patim ovih dana pricacemo "ozbiljnije". A sada saljem jednu fotku do koje sam skoro dosao. Tu su neki ljudi vama sigurno poznati. Pisemo se uskoro.

Accordo, ti si makar covek pa si odmah ukucao fotografiju, ne kao ove lenchuge,
Odlichna fotka. Svi izgledaju dostojanstveno odrtaveli. Kao i ja, uostalom.
 

Back
Top