Grupa 69

Toliko ima nekih tajnih grupa u Srbiji koji se bave paranormalnim pojavama, najavljuju neke bozanske sile nad Srbijom i sve to, a Srbiji sve gore sve nas vise unistavaju. Pa je oni spadaju u neku vrstu patriote? Gde su? ! Samo filozofiranje..
 
Ma toplo je da ne poverujes..:manikir: Nego, da nisi ti pomesala milijarde, milione i hiljade?

U februaru 2010. godine naučnici laboratorije u Brookhavenu, koji rade s Relativističkim sudaračem teških jona (Relativistic Heavy Ion Collider) objavili su da su u svom sudaraču stvorili temperaturu od oko 4 milijardi stupnjeva Celzijusa, te da je tom prilikom nastala kvark-gluonska plazma.
 
U februaru 2010. godine naučnici laboratorije u Brookhavenu, koji rade s Relativističkim sudaračem teških jona (Relativistic Heavy Ion Collider) objavili su da su u svom sudaraču stvorili temperaturu od oko 4 milijardi stupnjeva Celzijusa, te da je tom prilikom nastala kvark-gluonska plazma.

Znam. Objavio je "Blic" tu vest, eno postavila sam link gore. Samo se temperature ne slazu. Blic kaze 4 triliona Celzijusa :zcepanje: ! Mora da su koristili serpe "Metalac"(linija Nostalgy, one crvene sa belim tufnicama :zcepanje:) za izvodjenje reakcije!
Poenta je da ne bi trebalo uzimati sve informacije "zdravo za gotovo".Mislim i na tih 4 milijarde stepena C.
 
Poslednja izmena:

Back
Top