Grejtst šits

Van Gog - objasnjenje nije potrebno.
Bono Vox - objasnjenje nije potrebno.
Beyonce - za svaku pesmu snima spot, glupa joj fora, provaljena.
EKV - muka mi je od tog "mita" koji kruzi Beogradom vezanim za bend EKV.
Bob Sinclair - tvorac najbljutavijih melodija koje sam u zivotu cuo.
 
Jaoj, da, Van Gog.
:/
Mislim, ne znam gde sam čula da su prikupili ljude na koncertu kao Riblja Čorba, or smtg...
Ali, neće da im prismrde čak iako budu imali duplo više fanova.
 
partibrejkersi.jpg


:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
od nasih mrzim grand,ceo,uglavnom sve narodnjake zato sto kradu od drugih,sve na istu foru(koliko sam zapazio :) ) sve heavy metal i uopste metal grupe,prosto ih ne volim,sta je fora da se deres ko debil dok si na teskim drogama,mada ponekad se cuje samo dobra melodija el gitare ;)
marylin manson-a takodje,ukratko-retard,misli ako radi neke gluposti i pise neka sranja da ce prodavati pesme
Bacam Hejt za ceo Dirty South zbog toga sto su upropastili hip hop scenu(Lil Wayne,Flo rida,Kanye West malo manje),mada old school 4 life :D
 
sine, moj vokabular nije dovoljno sirok da opisem tvoj FAIL!!!
tebi na avataru bleje gansi, a prozivas CANETA!!!

da pitam nesto forumski kolektiv, jel vam sranje i pink floyd, i stonsi, i bitlsi, i hendrix, i klepton, i srv, i robert dzonson, i, i, i...???
kapiram da na ovom forumu sve sto ne spada pod ekv, je sranje..

e dobro me podseti na ekv,koje sranje od grupe (grupa uz koju se"mracni" tinejdzeri tripuju da su depresivni i loze se na tekstove koje ne kapiraju)
p.s.
broken brain ftw
 
da pitam nesto forumski kolektiv, jel vam sranje i pink floyd, i stonsi, i bitlsi, i hendrix, i klepton, i srv, i robert dzonson, i, i, i...???
kapiram da na ovom forumu sve sto ne spada pod ekv, je sranje..

Pink Floyd mi je u top 5.
Stonse ne slusam preterano, stavise, vise volim Bitlse ( u famoznoj Kamenje ili Bube debati ) ali postujem doprinos rock sceni.
Hendrix <3
Kleptona nisam nikada posebno volela, sem par meni dragih pesama.

Ali obozavam i EKV ^^
 
sine, moj vokabular nije dovoljno sirok da opisem tvoj FAIL!!!
tebi na avataru bleje gansi, a prozivas CANETA!!!

da pitam nesto forumski kolektiv, jel vam sranje i pink floyd, i stonsi, i bitlsi, i hendrix, i klepton, i srv, i robert dzonson, i, i, i...???
kapiram da na ovom forumu sve sto ne spada pod ekv, je sranje..

Sad jos ispade da je Cane bolji od Gunsa!
Inace Floyd=my favorite,Stonse gotivim,ostale postujem a Ekv ne volim nesto :confused:
 

Back
Top