GREH

?:
NatasaNatasa:
Ja sam hedonista .... tako da sve što volim u tome i uživam. Ne borim se. Prepustim se skroz. Greh je samo ako ga tako doživljljavaš.

zavisi iz kog ugla gledas. ako gledas iz crkvenog ugla greh je greh ma kako ga ti dozivljavao.


Ateista sam. Mislila sam na to kako ti doživljavaš greh ... i šta sve smatraš grehom.
Za mene ništa nije greh, ako se dovoljno želi.
 
NatasaNatasa:
?:
NatasaNatasa:
Ja sam hedonista .... tako da sve što volim u tome i uživam. Ne borim se. Prepustim se skroz. Greh je samo ako ga tako doživljljavaš.

zavisi iz kog ugla gledas. ako gledas iz crkvenog ugla greh je greh ma kako ga ti dozivljavao.


Ateista sam. Mislila sam na to kako ti doživljavaš greh ... i šta sve smatraš grehom.
Za mene ništa nije greh, ako se dovoljno želi.

zasto je po tebi crkveni stav bez veze. tj zasto se ne slazes. bez pljuvanja pleasssssssse zanima me argument..pa posle mozhe ev.pljuvanje slobodno...moguce da sam ostrascena ali me svejedno zanima. uf nista sad od odgovora....i provociram
mada je tema da izaberes svoje od onih sedam
 
?:
NatasaNatasa:
?:
NatasaNatasa:
Ja sam hedonista .... tako da sve što volim u tome i uživam. Ne borim se. Prepustim se skroz. Greh je samo ako ga tako doživljljavaš.

zavisi iz kog ugla gledas. ako gledas iz crkvenog ugla greh je greh ma kako ga ti dozivljavao.


Ateista sam. Mislila sam na to kako ti doživljavaš greh ... i šta sve smatraš grehom.
Za mene ništa nije greh, ako se dovoljno želi.

zasto je po tebi crkveni stav bez veze. tj zasto se ne slazes. bez pljuvanja pleasssssssse zanima me argument..pa posle mozhe ev.pljuvanje slobodno...moguce da sam ostrascena ali me svejedno zanima. uf nista sad od odgovora....i provociram
mada je tema da izaberes svoje od onih sedam


Nije mi bezveze ... nego ''crkveni stav'' ne uzimam kao relevantan u svom životu.
 
Sa čime se borim?
Dobro pitanje, sa sobom...ponekad samu sebe ne razumem. Pogledam u ogledao i pitam: "Ko si ti uopšte?

"Ko si i šta hoćeš?"

Greh je ovo ne znati, protiv sebe...
 
Borim se sa gluposhcju ljudi kojima sam okruzena...
... ili se ne borim? U poslednje vrijeme vishe i ne slusham shta mi govore... poshlo mi je za rukom da za 2 dana proshirim jaz, i onako vec dovoljno velik, izmedju mene i 2 prijatelja... jbg, a ne zelim da na kraju ostanem sama...
 
Na onoj listi grehova nedostaje ponešto...

Nema veze, sve smo probali, sve trošimo...

"Sve dobre stvari u životu ili su nezakonite, ili nemoralne, ili debljaju..."

Ostaje samo pitanje izbora... i količine. U grehu treba biti umeren,
da bi mogao što duže da uživaš u istom...
8)
 

Back
Top