GREH

evi

Aktivan član
Poruka
1.394
Sujetni smo svi, neko manje neko vise, da moze se reci da se protiv toga borim. Nekad bio i ponos... mada sam se izborila protiv toga, pojavi se samo ponekad.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
neumerenost u jelu grrrrrrr

trbalo je da viknema na neku decu u dvoirstu da idu jer nije josh pet. a nisam
a nekad je tu bio jeadm sto je terao decu, kad smo mi bili deca
i svi su govorili da je lud
e sad mislim da i nije tako lud

:|

a nikad necu ni viknuti na njih...nego cu jesti
i kvariti ochi

livija

Veoma poznat
Poruka
12.261
iz greha smo nastali, u grehu smo rodjeni, gresno zivimo i gresni cemo i umreti....
i zasto se u medjuvremenu opterecivati time, kada imamo jedinstvenu priliku da uzivamo??? :roll: :-D

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
a sa bludom se vise ne boris? ajd mi to objasnite

mislim to crkva smatra grehom

i sad razmisljam..ako se drustvo zasniva na hriscanskim normama, a stavka o sexu se ne uvazava (mada, ipak je "bruka" kad neko mnogo "Svrlja" npr), da li je sledece da ce uskoro biti ok da se ubija i krade?

nemojte da vas ovo omete...

e i mene more gresne misli tipa sex

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
verujem da bih uzivala da koknem nekoliko ljudi...gde je koknuti ubijati

ali ozbiljno

cak neke vrlo bliske

plasim se da ne bih osecala grizu savesti
?

Zikica

Veoma poznat
Poruka
11.236
oprosti mi cale.......gresan sam mlogo....:lol:..........chatujemo i ako je to zabranjeno, mazemo one koji upadnu, DEREM se cesto.....:mrgreen:
ma sta me briga......kad sam ovol`ko zgresiJo nece mi faliti nista da nastavim da gresim....:D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.