Green Day

Evo teme o mom omiljenom bendu. :D

Punk Rock bend koji je relativno star, ali i dan danas nastupaju.

Vremenom su menjali stil, ali su uvek bili izuzetno kvalitetni.

Nazalost, nisu preterano popularni u Srbiji. :(
 
Ја сам испратио њихов почетак. Били су прави панк рок док се паре нису упетљале што и сами признају. Али, волим и данас да чујем when I come around :)
 
Poslednja izmena:
Ne volim Green Day, Muse, 30 Seconds To Mars, Linkin Park i slične bendove...

+Ima tema:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/77973-Green-Day

Volim samo 2 pesme - Wake Me Up When September Ends i Boulevard Of Broken Dreams, ali generalno smaraju...

Nabrojao si 15 razlicitih stvari, Green Day su pank rok, Muse alternativa, 30 StM neki neo grandz hard rok na fazon Niklbeka, a Linkin Park su nu metal z:lol: ako ne volis nista od toga svaka cast z:) samo napominjem da nisu slicni bendovi z:)

Meni su ok, Tre Cool mi je medju najboljim bubnjarima uopste
 
Znam, ali me ne zanima preterano njihova klasifikacija. Dobro da si spomenuo Nickelback, oni su najgori. z:lol: Uh i Tokio Hotel. :eek:
Strpao sam ih sve u isti koš jer predstavljaju rock muziku 21. veka i na MTV ih puštaju kao neku alternativu pop muzici.
A u suštini nijedan od tih bendova ništa spektakularno nije uradio i pre bih slušao Beyonce nego njih. :(
Najbolji bend '00ih je Coldplay i njih obožavam. Između ostalog i jer se stalno menjaju...
I da, nije da ne volim ništa od toga, sviđa mi se po 1-2 pesme od svakog od tih bendova, ali ništa specijalno.
 
Poslednja izmena:
Znam, ali me ne zanima preterano njihova klasifikacija. Dobro da si spomenuo Nickelback, oni su najgori. z:lol: Uh i Tokio Hotel. :eek:
Strpao sam ih sve u isti koš jer predstavljaju rock muziku 21. veka i na MTV ih puštaju kao neku alternativu pop muzici.
A u suštini nijedan od tih bendova ništa spektakularno nije uradio i pre bih slušao Beyonce nego njih. :(
Najbolji bend '00ih je Coldplay i njih obožavam. Između ostalog i jer se stalno menjaju...
I da, nije da ne volim ništa od toga, sviđa mi se po 1-2 pesme od svakog od tih bendova, ali ništa specijalno.

Da, razumem te. Iskreno, ja volim Nickelback, definitivno nisu neki revolucionari i svaki album im je isti, sve ja to znam, ali frontmen ima sjajnu boju glasa i tu hrapavost u glasu, a i mogu da se poistovetim sa nekim tekstovima. I inace nalazim njihovu muziku melodicnom.

Ali znam da ih kriticari uglavnom mrze, u nekoliko navrata su cak proglasavani najgorim bendom ikad i tako z:lol:
 
Nickelback i nisu toliko loshi, mada nisu ni neshto preterano dobri.

Licno, volim vecinu band-ova koje je lik naveo ( tj. prezirem jedino Tokio Hotel a 30sec nisam slushao ) ali Green Day mi je najdrazi.
Nekako, oni mogu da sviraju sve, i balade, i punk, i neshto kulerski. I Billie sve moze da odpeva, iako nije preterano nadaren.
Jednostavno, odlicni su izvodjaci, njihovi koncerti su uvek nekako zabavni, a ne samo "Stoji i slushaj kako sviramo! " . Pesme su im jednostavne a opet vrlo lepe i to me, licno, fascinira! :D
Dokazuju da i u danashnje vreme nisu potrebne matrice i preterani broj efekata da se postigne nesto dobro. Dodushe, obozavam RATM i Tom Morello-a i njegovo izivljavanje na pedalicama. XD
 

Back
Top