Green Day

/I/I@Ī@:
hehe ... sta znam 5,6 raz ... onda u 7 anti flag ... onda sam mislio da su ovi sto sam slusao u 6 raz pozeri ...a sad to isto mislim i o af ... i tako ...
AF nisu toliko losi. Ja sam u pocetku slusao samo onaj tradicional pank ali prelazim lagano na crust, crossover, hate-core i tako to. Afi je super u poredjenju na AFI.
Kad smo vec kod af jer si cuo za Angel Fu;ck?
 
Ma oni su keva bre, volim ih mnogo, nekako te uvek podignu. Najvise volem Holiday a zatim american idiot, basket case, welcome to paradise, jesus of suburbia, time of your life...itd
Nego mi malo cudno da su oni tako matori a tek 2004 posigli neku mainstream popularnost sa opstepoznatim albumom Green Day. Jer to im je bio cak 7 album!! Likovi su krenuli jos 1989...
 
Не, имају пар ОК песама, али искључиво је музика добра. Иначе је обично комерцијално америчко-патриотско срање.
 
Volim ih... prilicno ih volim.... bas... Nazalost trenutno posedujem samo album American idiot, ali to se da promeniti... Sto se tice omiljene pesme, tesko mi je da odlucim.... Obozavam Basket Case ali i novije stvari...
 

Prilozi

  • 2pa_greenday.jpg
    2pa_greenday.jpg
    12 KB · Pregleda: 1
  • 134356__green_l.jpg
    134356__green_l.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 2
  • untitled15em.gif
    untitled15em.gif
    40,8 KB · Pregleda: 1
Po meni je to tinejdz rok.Green day ne slusaju stariji od 16-17 godina.Naravno, postoje izuzeci.Billie ima mekan glas, a i muzika im je takodje na taj fazon.Posebno
Jesus of Suburbia i recimo Boulevard of broken dreams..
 
Poslednja izmena:

Back
Top