Grčka: Srbija u EU u najkraćem roku!!!!

Грци нас приме у најскоријем року у ЕУ

Ми њима позајмимо 500 милијарди евра и средимо им економију

А кад се обоје пробудимо, испод нас - барица

Што би рекли они јужни Срби, "ја теби сердаре, ти мени војводо, а обојица знамо колика смо говна".
 
Грци нас приме у најскоријем року у ЕУ

Ми њима позајмимо 500 милијарди евра и средимо им економију

А кад се обоје пробудимо, испод нас - барица

Што би рекли они јужни Срби, "ја теби сердаре, ти мени војводо, а обојица знамо колика смо говна".
:) Lapsus, taj vic se odnosi na...crnogorce :rtfm:
 
Od kad datira ona "Duzan kao Grcka" ? :think:

И - "грца у дуговима".

Мислим да је чак и придев "горко" ("грко" како понегде у Србији још увек кажу) изведен из имена Грчке... (или је било обрнуто)

Доказ да су Грци, као и ми, одувек били на ветрометини историје. :(
 
Poslednja izmena:
И - "грца у дуговима".

Мислим да је чак и придев "горко" ("грко" како понегде у Србији још увек кажу) изведен из имена Грчке...

Доказ да су Грци, као и ми, одувек били на ветрометини историје. :(

Da, s tim sto oni sebe zovu "Elada", "Elas".:lol:

Pa slaze se sa "grko", kad bolje razmislim...:lol:

"Duzan kao Grcka" koliko ja znam potice iz '74 god, kada su imali najvece dugove i otvorili se prema Evropi.;)
 
Da, s tim sto oni sebe zovu "Elada", "Elas".:lol:

Pa slaze se sa "grko", kad bolje razmislim...:lol:

"Duzan kao Grcka" koliko ja znam potice iz '74 god, kada su imali najvece dugove i otvorili se prema Evropi.;)


Пиколина, брате... :lol:

Па није била поента како ОНИ себе зову, већ како их МИ видимо кроз историју, одакле и потичу одређени изрази везани за њих. :)

П.С. Заборавила сам да напишем оно што сам сад дописала, сад је ваљда мало јасније шта сам мислила. :)
 
Poslednja izmena:
Пиколина, брате... :lol:

Па није била поента како ОНИ себе зову, већ како их МИ видимо кроз историју, одакле и потичу одређени изрази везани за њих. :)

П.С. Заборавила сам да напишем оно што сам сад дописала, сад је ваљда мало јасније шта сам мислила. :)

Ma jasno je sta si mislila, ali pitanje je bilo otkad potice taj izraz "duzan kao Grcka". Eto to je.:bye:
 

Back
Top