Грци ЕУ: Избаците нас из еврозоне и добићете милионе имиграната и џихадиста!!!

Неће им бити први пут...

Они су и Турке пустили на Балкан да униште Словене.
Они су плакали и клањали се Турском султану да укине све цркве и да остане само њихова што је и урадио.

Били шљам и остаће шљам довека.
 
Неће им бити први пут...

Они су и Турке пустили на Балкан да униште Словене.
Они су плакали и клањали се Турском султану да укине све цркве и да остане само њихова што је и урадио.

Били шљам и остаће шљам довека.

Sreca pa su Makedonci odbranili Balkan od Turaka.

Goce Delcev licno je zabo stap u Egejsko more i potopio Osmanlije.
 
Grcka je ovim uvrijedila imigrante koji su dosli u Grckoj. Grcka treba da se javno izvine muslimanskim imigrantima u Grckoj. Ti muslimani nisu nikakakvi dzihadisti nego to su ljudi koji su od muke prebjegli pred naletom rata.

Мингета ... само за тебе најлепша српска песма за најлешу Мостарку ....

 
Неће им бити први пут...

Они су и Турке пустили на Балкан да униште Словене.
Они су плакали и клањали се Турском султану да укине све цркве и да остане само њихова што је и урадио.

Били шљам и остаће шљам довека.

Dal si bre ti normalan? Pa Osmanlije su i njima yebale sto majki.
Cuj njega, pustili najvecu silu sveta da unistava Slovene?:D
 
Grcima možete samo da se sagnete.

Ljudi imaju herca da zveri kažu mrš stoko , a mi spali na slinavce koji gaće više i ne nose , uvek su na izvol'te :bljak:

I ko im se ruga ?

tirkizna rasema, domaćica iz neke nepoznate vukoyebine kojoj je i Paralia centar turizma i nedostižna, a tercu joj lupa isti takav k'o što je i ona.

Bravo braćo Grekosi , tako se radi :zaljubljena:

Tačno me dođe sramota što sam Srpkinja i što gledam slinavce i svud oko sebe i na vlasti.
 
Ово ће да буде као што је, ономад, Кастро испоручио 100000 наркомана, кримоса, лезилебовића... у САД након договора да "свако ко хоће" може напустити Кубу. :)
Da , tad je i Toni Montana prihajao , problem je samo što Grčka, iako je deo šengenskog sporazuma je fizički odvojena od ostalih zemalja Šengena , tako da ovo giros ciganče iz uvodnog posta puca iz prazne puuške pošto za razliku od Špajnije , Madjarske ili Italije ,ukoliko neko iz Grčke želi da ide do Nemačke svakako mora proći još koju pograničnu ,carinsku i drugu kontrolu . Jedino ako nije mislio da plivaju čamcem do obala Francuske i Italije pa dalje stopom ili na vespi , al to mogu i iz drugih mediteranskih zemalja .
 
Da , tad je i Toni Montana prihajao , problem je samo što Grčka, iako je deo šengenskog sporazuma je fizički odvojena od ostalih zemalja Šengena , tako da ovo giros ciganče iz uvodnog posta puca iz prazne puuške pošto za razliku od Špajnije , Madjarske ili Italije ,ukoliko neko iz Grčke želi da ide do Nemačke svakako mora proći još koju pograničnu ,carinsku i drugu kontrolu . Jedino ako nije mislio da plivaju čamcem do obala Francuske i Italije pa dalje stopom ili na vespi , al to mogu i iz drugih mediteranskih zemalja .

У сваком случају, боље је заузети став, него бити мутав као српска политика од деведесетих па наовамо.
 
У сваком случају, боље је заузети став, него бити мутав као српска политика од деведесетих па наовамо.

Pa ako nesto podseca na srpsku politiku 90-ih onda je to ova sumanuta izjava bez pokrica.
 
Procitah, u neverici clanak na linku. Ipak, to je bila izjava clana vlade iz one druge stranke, slabijeg partnera. Odmah je napomenuto da su Grci saopstili kako nemaju takve namere.

Ali, hajde da diskutujem o takvoj ideji. Ta ideja je em glupa do koske, em je... jadna, u nedostatku bolje reci.
Jasno mi je da ljude odusevi kada David Golijatu pokaze zube, ali ovo nije nikakva hrabrost. Ovo je izuzetno prljava ucena. Ja sam na nekoj drugoj temi izneo misljenje povodom planova nove grcke vlade, da nemam pojma kako ce privoleti "partnere" da prihvate njihove zahteve, sem nekim ucenama. Ipak, pod tim ucenama sam podrazumevao nesto kao pretnju bankrotom, eventualno neki dil sa Rusima... To su sasvim OK mere u politickoj trgovini. Medjutim, ovo - ovo je prosto jadno i prljavo.

No, sa druge strane, ta ideja je bezmerno glupa. Takvim potezom bi izazvali hitne mere ostalih zemalja EU, koje bi u roku od 24h (ako ne i 24 min.) donele odluku (u pocetku svaka za sebe) da se zabranjuje ulazak u njihove zemlje sa grckim pasosem. Zatim bi doneli takvu odluku na nivou EU i to bi se desilo i pre nego sto bi Grci uspeli da odstampaju pasose svim tim emigrantima, azilantima, izbeglicama i ostalim strancima koji vape za cekovima socijalne zastite razvijenih zemalja EU. Svakom Grku bi bila potrebna ne jedna Sengenska, vec 27 viza da prismrdi bilo kojoj zemlji EU. Na kraju bi se povelo i pitanje ne izbacivanja, vec sutiranja Grcke iz EU. To je vec nesto sto skoro niko u Grckoj ne zeli.

Grcima možete samo da se sagnete.

Ljudi imaju herca da zveri kažu mrš stoko , a mi spali na slinavce koji gaće više i ne nose , uvek su na izvol'te :bljak:

...

Tačno me dođe sramota što sam Srpkinja i što gledam slinavce i svud oko sebe i na vlasti.

Ovo sto Grci rade, na zalost nije "mrs, stoko" i nije nikakva hrabrost. Hrabrost i sikterisanje bi bilo kada bi se Grci sami odrekli EU, evrozone (pa i NATO), i prihvatili sve posledice takvih poteza koji bi im vratili suverenitet. Medjutim, ne. Grci zele i da ostanu u EU, da budu i dalje u evrozoni (sta fali drahmi ?), da im drugi pomazu dok otplacuju dugove, a sve to pod grckim uslovima. To nije nikakva hrabrost, niti dostojanstveno ponasanje divljenja vredno, vec urlanje razmazenog derista koje zeli da sve bude po njegovom.

U tom smislu, koliko god ja srpska vlast jadna, dostojna najdubljeg prezira; koliko god mi kao narod delovali jadno sto trpimo takve likove na vlasti, a ne bunimo se; koliko god nasa spoljna politika nemala kicmu i brukala svakog srbina, a posebno one sto su ostavili kosti na raznim bojnim poljima - kada pogledam ostatak balkanske gologuzije (Greeks included), mnogo sam ponosan sto sam srbin !

Nama nikada ne bi palo na pamet da nekom pretimo bliskoistocnim izbeglicama, a posebno ne teroristima.

Koliko god da smo mi u problemu, koliko god smo besni i zgadjeni stavom nasih dahija prema stranom faktoru, Grci nam ne mogu i ne smeju biti uzor.
 
У сваком случају, боље је заузети став, него бити мутав као српска политика од деведесетих па наовамо.
Mi nismo u situaciji da nekome pretimo. Mi i ne postojimo za ovaj veliki i komplikovan svet.
A i cime da pretimo i ucenjujemo? Da necemo isporucivati gas, naftu?:zcepanje:
 
Da , tad je i Toni Montana prihajao , problem je samo što Grčka, iako je deo šengenskog sporazuma je fizički odvojena od ostalih zemalja Šengena , tako da ovo giros ciganče iz uvodnog posta puca iz prazne puuške pošto za razliku od Špajnije , Madjarske ili Italije ,ukoliko neko iz Grčke želi da ide do Nemačke svakako mora proći još koju pograničnu ,carinsku i drugu kontrolu . Jedino ako nije mislio da plivaju čamcem do obala Francuske i Italije pa dalje stopom ili na vespi , al to mogu i iz drugih mediteranskih zemalja .
Ma ce ih salju avijonima, helikopterima ili cepelinima:zcepanje:
 
Ви сте стварно болесни и у кризи идентитета. Ти џихадисти не би само уништили европу већ и све нас. Ајош сте болеснији ви који ЕУ називате нацистичком или фашистичком. Будалетине!
 

Back
Top