Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja na stanicama vidjam samo horde ridza, koje prepoznajes po prebacenim pederusama preko ramena ukoso i iz tog stada razdvojeno krecu ka vratima
sta ce siroti....svi oni rade po pravilima kako im narede a za platu i radni staz
mada....ima par njih koji bukvalno uzivaju da jure ljude bez karte, da ih `hvataju za gusu`....dok ne nalete na nekog...posle im djavo kriv
 
за скоро 3 месеца видех контролу 2 пута.
Ја не видех... али ни не уђох у превоз ;)

Са свим овим изменама, ко зна шта ће још да се промени... Превоз мало иде овамо, мало онамо, па тамо, па ко зна где... И тако све до нове године или слично. По Дорћолу мислим.
 
.
Када су у једном граду грађани били незадовољни повећањем цене градског превоза, организовали су се да своју власт призову памети и да не може да ради шта јој падне на памет.

Возачи би одштампали релацију до посла и ујутру на станицама градског превоза примали путнике који су ишли у том правцу.

Наравно да су власти после пар дана промениле одлуку...

.
 
pa dobro, jasno je da smo imali grdne troskove, 4000 penzionerima, pa 100 evrica punoletnim, pa stranacka kampanja, kupovina glasova, bakljada sa zgrada, lomljava beograda od strane nekih organizovanih grupa, grdan priliv policajaca za vreme mirnih protesta....sad menjanje imena ulica i tako...svasta nesto...valja sad napuniti budzet, a kako drugacije nego povecanim kaznama i raznim nametima
 
I kazne za parkiranje su sada elektronske. Znaci nemas pojma da imas kaznu, a onda samo stize izvrsitelj za 10 puta vecu sumu.

Sto nas narod kaze ovce su za sisanje.
Стижу на кућну адресу... па ако је неко изволео да се пријави тамо где заиста станује, може да прочита пошту.
А знамо да постоји колико хоћеш пресељених из места у место, а и по Београду из једног у други крај... и "забораве" да званично промене адресу.

Не знам шта би их натерало.
 
Стижу на кућну адресу... па ако је неко изволео да се пријави тамо где заиста станује, може да прочита пошту.
А знамо да постоји колико хоћеш пресељених из места у место, а и по Београду из једног у други крај... и "забораве" да званично промене адресу.

Не знам шта би их натерало.

A sto bi ih ovo nateralo. Ako rade na crno, a prijavljeni su ko zna gde izvrsitelj ce tamo da ide. Jos bolje nego da mu stavljaju na kola.
 
A sto bi ih ovo nateralo. Ako rade na crno, a prijavljeni su ko zna gde izvrsitelj ce tamo da ide. Jos bolje nego da mu stavljaju na kola.
А која је веза радног места и места становања? Ја је не видим.

Каква је веза "црног" или "белог" рада са местом становања?
 
Pa nisi prijavljen u PIO fondu. To je prva stvar koju izvrsitelj proverava i ako jesi onda salje tvojoj firmi resenje, ne cak ni tebi, nego firmi da ti obustavi 2/3 od zarade. To je osnovna stvar.

Sledece mere idu kasnije provera u bazi MUP-a gde ti trazi adresu i onda ce da ide tamo gde si prijavljen da pleni stvari. Bez obzira sto tebe nema tamo. Sta mislis zasto ti zaboravljaju da promene adresu. Ima razloga za to.
 
Ja sam imala neprijatnu situaciju kada stanar nije plaćao Infostan. Na kućnu adresu mi je ostavljen poziv da dođem kod izvršitelja ili se javim telefonom. Otišla sam jer nisam ni znala o čemu se radi. Čovek mi je dao rešenje koliko mi je dugovanje. Pitao da li mogu odjednom da platim ili u ratama. Platili smo u tri rate bez ikakvih problema i poslao mi je potvrdu da su sva moja dugovanja izmirena.

Nisu svi izvršitelji bez srca.
 
Imas novi portal za infostan racune. esanduce. Nije losa stvar. Na onom starom portalu odmah te skinu kad se promeni vlasnik, a na ovom novom vidis sve svih vremena. Prodao sam stan prosle godine i sad mi je na esanducetu iskocio jedan racun koji su kupci trebali da plate po dogovoru. A naravno nisu. I eto da nisam to video na novom portalu, stigao bi mi izvrsitelj za koji mesec.
 
Pa nisi prijavljen u PIO fondu. To je prva stvar koju izvrsitelj proverava i ako jesi onda salje tvojoj firmi resenje, ne cak ni tebi, nego firmi da ti obustavi 2/3 od zarade. To je osnovna stvar.

Sledece mere idu kasnije provera u bazi MUP-a gde ti trazi adresu i onda ce da ide tamo gde si prijavljen da pleni stvari. Bez obzira sto tebe nema tamo. Sta mislis zasto ti zaboravljaju da promene adresu. Ima razloga za to.
Све нека муљачина у покушају.

Држава као спроводи законе, али не баш педантно. А публика покушава да избегне неке обавезе, мада не све.
Све у свему - дупло голо.

Ко не ради легално, питаће се где му је пензија.
А и тај који ради легално... биће разочаран што је премала.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top