Gradja ili lice?

Blah, za jedno veče ajde nekako, ali nikad ne bih mogao da budem sa njom. Ne volim devojke sa ovakvim licem. Deluje nekako grubo, istrošeno, pojma nemam. Ne volim takve devojke... i te tetovaže, užas matori... mislim neam ništa protiv tetovaža, ako je diskretno, ali ovo, ovo je... gadno, iskreno.
 
Blah, za jedno veče ajde nekako, ali nikad ne bih mogao da budem sa njom. Ne volim devojke sa ovakvim licem. Deluje nekako grubo, istrošeno, pojma nemam. Ne volim takve devojke... i te tetovaže, užas matori... mislim neam ništa protiv tetovaža, ako je diskretno, ali ovo, ovo je... gadno, iskreno.

ona igra po onim nocnim klubovima...ma u krajnjem slucaju kesu na glavu :mrgreen: slazem se ima grube crte lica :( al zgodna je...
 
Bravo Stivi! Potpuno se slažem, oduvek sam voleo baš takve devojke, i to nije laž... one obično misle da lažemo kad kažemo takvo nešto, ali je baš tako, barem kod mene. Daću ti reputaciju za ovo.

Oduvek sam znao da si ti moj klon :rumenko: ;)


Pa stvarno tako jeste . Devojke sa velikim sisama, dobrim dupetom bez trunke njihovog ja, ogorcene, smorene, dosadne , dobre su samo za jednu noc . Ja se vala ne bih usudio takvu curu da prosetam kroz grad, no matter kolko sam los frajer . :neutral:
 
Šta fali tetovažama?
anouk.jpg
 
moja idealna devojka bi bila neko ko nije glup,a ni puno pametan jer ako je pametna zakljucice koji cu ja **** sa ovom budalom,a ako je glupa nervirace me.Znaci da hoce da me poslusa,posavetuje,da ne zanoveta puno,da zna fino da se vlada u drustvu i da glumi sveticu,a kad je samnom da je droljetina i da voli da eksperimentise i da se igramo u krevetu. Sto se izgleda tice ja sam zgodan,normalno popunjen,mrskast malko,to od nje trazim. Da nije debela,a da nije ni kostur,sisice da ima prosecne,dupence normalno,lice da bude sve na svom mestu i kako treba (da ne bude razroka,bez zuba,sa klempavim usima,sa jako kratkom kosom),znaci neki prosek ni da je ruzno ni da je prelepo,da mogu da je poljubim i da se ne stidim kada izadjem u drustvo i na ulicu! Sto se ostalih karakteristika tice,hteo bih da je iz srednje klase,da ne davi puno pricom,da nekad voli da se sali,ali i da zna i da tuguje i da da zna da me uvuce u sranje i da se provodi. Aj da se skinemo goli i trcimo kroz centar? Ajde da krademo postu,da gadjamo pandurska kola grudvama i sl.
 
moja idealna devojka bi bila neko ko nije glup,a ni puno pametan jer ako je pametna zakljucice koji cu ja **** sa ovom budalom,a ako je glupa nervirace me.Znaci da hoce da me poslusa,posavetuje,da ne zanoveta puno,da zna fino da se vlada u drustvu i da glumi sveticu,a kad je samnom da je droljetina i da voli da eksperimentise i da se igramo u krevetu. Sto se izgleda tice ja sam zgodan,normalno popunjen,mrskast malko,to od nje trazim. Da nije debela,a da nije ni kostur,sisice da ima prosecne,dupence normalno,lice da bude sve na svom mestu i kako treba (da ne bude razroka,bez zuba,sa klempavim usima,sa jako kratkom kosom),znaci neki prosek ni da je ruzno ni da je prelepo,da mogu da je poljubim i da se ne stidim kada izadjem u drustvo i na ulicu! Sto se ostalih karakteristika tice,hteo bih da je iz srednje klase,da ne davi puno pricom,da nekad voli da se sali,ali i da zna i da tuguje i da da zna da me uvuce u sranje i da se provodi. Aj da se skinemo goli i trcimo kroz centar? Ajde da krademo postu,da gadjamo pandurska kola grudvama i sl.

A mogao si samo da kažeš - idealna devojka za mene (ni)je normalna devojka.
 
Poslednja izmena:
moja idealna devojka bi bila neko ko nije glup,a ni puno pametan jer ako je pametna zakljucice koji cu ja **** sa ovom budalom,a ako je glupa nervirace me.Znaci da hoce da me poslusa,posavetuje,da ne zanoveta puno,da zna fino da se vlada u drustvu i da glumi sveticu,a kad je samnom da je droljetina i da voli da eksperimentise i da se igramo u krevetu. Sto se izgleda tice ja sam zgodan,normalno popunjen,mrskast malko,to od nje trazim. Da nije debela,a da nije ni kostur,sisice da ima prosecne,dupence normalno,lice da bude sve na svom mestu i kako treba (da ne bude razroka,bez zuba,sa klempavim usima,sa jako kratkom kosom),znaci neki prosek ni da je ruzno ni da je prelepo,da mogu da je poljubim i da se ne stidim kada izadjem u drustvo i na ulicu! Sto se ostalih karakteristika tice,hteo bih da je iz srednje klase,da ne davi puno pricom,da nekad voli da se sali,ali i da zna i da tuguje i da da zna da me uvuce u sranje i da se provodi. Aj da se skinemo goli i trcimo kroz centar? Ajde da krademo postu,da gadjamo pandurska kola grudvama i sl.

ti si puko :lol:
Mogao si napises
Trazim perpetum mobile, ali da bude u plavoj boji koja je u stvari crvena
:lol:
 
Pa, znam, jer ovakav opis baš odgovara normalnoj devojci kakvu ima masa ljudi. Da, skoro sve, izuzev poslednje dve rečenice, to je već detinjasto razmišljanje (bombardovanje pošte grudvama :lol:)

ma daj.. decko je napisao nemoguce karakteristike, jer jednostavno nema smisla da trazi dve krajnosti u jednoj osobi. Jedini nacin da njegova fantazija bude ostvarljiva je da je ta devojka cerka od najveceg bogatasa pa da moze da se tako drka da je zabole sta god se desilo :lol:
 
Pa, ne - svetica u društvu - drolja u krevetu, prosečne pameti, prosečnog izgleda, da zna da se provede, da zna i da se šali i da tuguje, iz srednje klase... to je valjda, prosečna devojka. Istina da su ovi polariteti krajnje infantilno predstavljeni, ali po ovome bih rekao da on želi devojku koja u svema uspeva da nadje sredinu, meru. A to je baš takva devojka.

da li si ti ikada imao devojku :lol:
Ako je to prosek ubi me... Ne znam sto ima toliko nezadovoljnih muskaraca onda :lol:
 
Pa, znam, jer ovakav opis baš odgovara normalnoj devojci kakvu ima masa ljudi. Da, skoro sve, izuzev poslednje dve rečenice, to je već detinjasto razmišljanje (bombardovanje pošte grudvama :lol:)

dodao bih na listu i da sutiramo beskucnike i prosjake martinkama!:)
Ja takvu nigde nisam video. Postoji par tipova devojki.

1.prelepa, a glupa! -domen neosvojivosti za mene,a nervirala bi me puno
2.ruzna,a pametna- zajebi kad je ruzna
3.ruzna i glupa -tursko groblje
4.pametna i prelepa - neosvojiva za mene!
5.muskobanjaste i lezbejke - fuj
6.tatine princeze -mrzim ih,jos su i glupe i histericne
7.prosecne i prosecno pametne = retkost. Pre ces videti pticu dodo,nego ovo.
 
da li si ti ikada imao devojku :lol:
Ako je to prosek ubi me... Ne znam sto ima toliko nezadovoljnih muskaraca onda :lol:
to kad nadjem,zenim odma!
Jesam, naravno. Hm, da, i ja mislim da sam se pogrešno izrazio. Nikako prosečna devojka, ali kao što sam rekao - devojka koja u svemu uspeva da pronadje sredinu. Da, sad ću prepraviti... u pravu si, takva fuzija polariteta se ipak ne sreće svakog dana :mrgreen:

To mozda jeste prosecno,ali toliko je retko da nadjes da nije prosecno!
 
dodao bih na listu i da sutiramo beskucnike i prosjake martinkama!:)
Ja takvu nigde nisam video. Postoji par tipova devojki.

1.prelepa, a glupa! -domen neosvojivosti za mene,a nervirala bi me puno
2.ruzna,a pametna- zajebi kad je ruzna
3.ruzna i glupa -tursko groblje
4.pametna i prelepa - neosvojiva za mene!
5.muskobanjaste i lezbejke - fuj
6.tatine princeze -mrzim ih,jos su i glupe i histericne
7.prosecne i prosecno pametne = retkost. Pre ces videti pticu dodo,nego ovo.

Ima još jedna vrsta - neobične, buntovne, uz to lepe i pametne. E, ovo je tek teško naći.
 

Back
Top