Gradja ili lice?

i da što se tiče viskohih momaka
ili previskoh momaka
uglavnom izgledaju ko krivi toranj u pizi. i devojke isto
ono 180-190 je sasvim okej i do petice i oljim slucajevima. ovi previskoki su sarage. osim ako nema na to 110 kila masetina i po prirodi je širok. visok i uzak - užas...
ribe patuljci takođe mi nisu hit, ono 165-175 taman
i okud ta kvazifama sisate ribe su pujije ili debele. prica se o priodinim regularnim sisama,. ne masnim sisama.
vala sofo stavrno ono, riba bez sisa - katastrofa. još ako je sitna i mala. ili viskoka i džigljasta. wtf.
ne podnosim te kockaste i džigljaste ljude.
 
Pa znaš kako Čupavi...
Da bi se sa nekim "smuvala" (nisam znala da je taj termin i dalje "u opticaju"), taj "neki" pre svega kad ga prvi put vidim, mora da ostavi neki utisak da bih uopšte imala povoda da ga ponovo vidim... Ono, kao...Upoznaš nekoga - neko te upozna sa nekim, priča, druženje- čime bi onda došlo do toga da ti se taj "neki" učini "zanimljiv"...E onda, kad (ako) postane zanimljiv po pitanju njegovog "fazona" (cipele između ostalog), karaktera, lica (fizičkog izgleda - u koji spadaju i šake) onda možda dođe i do muvanja.




:manikir:

Naravno da je u opticaju :lol: Sake :lol: Pocece i pete da nam gledaju pre nego im se ucinimo zanimljivim :rotf: :hahaha:

Ali sakeeeee :eek: :hahaha:
 
Znam ja sta valja :D

Evo sta se skoro dogodilo mom drugaru (ovom 2-metrasu):
Nekoj njegovoj drugarici (koju je nedavno upoznao) je bio rodjendan...i tako on covek, odluci da joj posalje neku cestitku..."srecan rodjus bla bla..."(ne znam zasto je na taj nacin to uradio). Kad posle 2dana njemu odgovor od te devojke...Nije bas primereno za forum da napisem sta mu je rekla, uglavnom ga je nablatila samo tako. Ona je 5god mladja od njega itd itd...

Pitam se gde zahvalnost, kultura....Tebe neko hlebom a ti njega kamenom... :dontunderstand:
 
Znam ja sta valja :D

Evo sta se skoro dogodilo mom drugaru (ovom 2-metrasu):
Nekoj njegovoj drugarici (koju je nedavno upoznao) je bio rodjendan...i tako on covek, odluci da joj posalje neku cestitku..."srecan rodjus bla bla..."(ne znam zasto je na taj nacin to uradio). Kad posle 2dana njemu odgovor od te devojke...Nije bas primereno za forum da napisem sta mu je rekla, uglavnom ga je nablatila samo tako. Ona je 5god mladja od njega itd itd...

Pitam se gde zahvalnost, kultura....Tebe neko hlebom a ti njega kamenom... :dontunderstand:

Jesam li ja jedini koji nije shvatio smisao ove price?
 
Jesam li ja jedini koji nije shvatio smisao ove price?

Zaboravio sam da napisem.....
Mala izgleda ko avioncic...iz ovoga ces shvatiti sta hocu da kazem... lepota i pamet neidu zajedno...bar u nekim slucajevima. I jos nesto...kad mala ide ulicom...digne glavu do nebesa....sta ces...danasnje klinke... ne znaju ni :cao: da kazu. Evo sad sam gledao na tv...neka anketa za suzbijanje koke...(droge) i neka devojka se javila. Rece da ima 21god. Kaze: Mislim da bi trebalo......hmmm...ovaj..................pa.....ne znam. E to je njen odgovor na pitanje: "Sta bi ti preduzela da suzbijes narkotike iz skola....?"
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

Meni bitno samo da je grdosija, nije bitno da li su mishici ili mishelin. :mrgreen:
 

Back
Top