grad

beba:
Novi Sad je sigurno lep grad , a Novosađani pretpostavljam nisu svi mladi i ludi , već ima i mladih i talentovanih , mladih i druželjubivih itd itd ....
Gde je najbolje izaći u Novom Sadu ?
Koji deo Novog Sada je najlepši i zašto ?
Šta kao turista treba obavezno da vidim u Novom Sadu ?
Pppreporučite molim !
 
novosadanka:
Ovaj zrenjaninac se definitivno nalazi na pogresnom mestu!Tema je Novi Sad, a ako hoces da muvas ribe prebaci se na ljubav i sex.U Novom Sadu treba da vidis Petrovaradinsku tvrdavu,Zmaj Jovinu ulicu,Spens....A sto se nocnih izlazaka tice trenutno su najaktuelnije Verige i Soba,mada ima jos puno dobrih mesta za izlazak. Pozdrav

Slusaj sestro , niti sam ja ovde zbog muvanja niti zbog tebe , razumes . Slazem se da treba videti tvrdjavu ali u ranijim satima ( mislim dnevnim ) jer uvece je puno narkomana i sektasa !!! , sta ima toliko u Zmaj Jovinoj ??? kafici , lokali , butici , pasazi .... , Spens , ajde to jos nekako , sportski tereni , butici , dolina sponzorusa - e to treba videti :), kafici ... zar ne ? a Soba i Verige su Ok ... to priznajem ... pa ne bi ja cesce bio u Ns nego ovde u Zr ( tek u ZR nema nista da se vidi ) !!!

cao svima a i tebi Novosadjanko :)
 
Nije istina da su uvece na tvrdavi narkomani i sektasi!Kada sam rekla Zmaj Jovina mislila sam na centar grada, a tu ima sta da se vidim :Dunavski park, Srpsko narodno pozoriste,spomenici a izmedu ostalog kafici i butici sto ces se sloziti samnom mladima bitno. Pozdrav za Zrenjaninca
 
novosadanka:
Nije istina da su uvece na tvrdavi narkomani i sektasi!Kada sam rekla Zmaj Jovina mislila sam na centar grada, a tu ima sta da se vidim :Dunavski park, Srpsko narodno pozoriste,spomenici a izmedu ostalog kafici i butici sto ces se sloziti samnom mladima bitno. Pozdrav za Zrenjaninca

Sto se samog centra tice , to je ok . Predivan je i to stoji . A mislim da nisi u pravu za tvrdjavu . Par puta smo bili gore uvece da se prosetamo i video sam par njih kako se "rade" ....
Pozdrav za Novosadanku ...
 
djana:
Ne mogu da se pohvalim da sam cesto dolazila u NS ali kad god me put odnese u taj grad prosto se odusevim. Dva, po meni, najlepsa grada u ovom kraju europe su definitivno Novi Sad i Rijeka(HR). By the way ja sam iz Vukovara i ako imate sanse da posetite Rijeku, verujte nece vam bit zao. Pozdrav!![/u][/i][/b]

Hey dijana molim te pisi mi na MinM_4Life_88@hotmail.com moram nesto vazno da te pitam!!!
 

Back
Top