gowor tela:)

Зоки

Legenda
Poruka
51.427
...koja was forumashica i shta ( na osnowu postowa, awatara i slika) inspirishe da joj priredite u krewetu, narawno za forumashice wazzi suprotan pol...
ps. gej stop, bez cimanja...samo hrabro:) i iskreno:)
 
Moj je avatar vrhunski inspirativan za onaniju. Isto kao i tvoj. I da se nisi iskompleksirao i stavio me na ignore jer sam ti, sirota, iskreno rekla da ne volim suptilno podjebavanje isto kao što numem da vodim krmeljive razgovore o budčemu, možda bih se opredelila za tvog seksi Alberta. Seksi je otprilike kao Sinketov Silvester, ali moju bakicu niste nadjačali. Još.

Naravno, tu su uvek Dererove slike kojekakvih Moćnih Rendžera, osobito popaljivo, možda Vojislavu više nego nama... ima toga još.
 
posle doogo wremena si me naterala da ti se obratim, moja je ljubaw prema tebi istog intenzitiwititeta kao i ranije, samo sam mislijo da si zzelela da me oterash od sebe, pa sam plakao u mraku swoje sobe...a sada mi opet dajesh nadu:)
ps. samo da se zna, nikada mi nisi bila na ignore, chak ne znam ni kako to funkcionira:)
 
posle doogo wremena si me naterala da ti se obratim, moja je ljubaw prema tebi istog intenzitiwititeta kao i ranije, samo sam mislijo da si zzelela da me oterash od sebe, pa sam plakao u mraku swoje sobe...a sada mi opet dajesh nadu:)
ps. samo da se zna, nikada mi nisi bila na ignore, chak ne znam ni kako to funkcionira:)
Probaj sebe. Uvek stave neku vickastu poruku... mada mislim da to ide u paketu sa dezainom.
 
odbijam da koristim tu opciju, mada si me ti inspirisala zzeshtje...
ja te zamisljam kako u krewetu drzzish u gatjicam zlatnu plochicu na kojoj je dijamantima ispisano IGNORE, i njome pretish pri swakom mom pokushaju da dodjem do twog zmijskog tela...a narochito srca,
( owo zmijsko se odnosi samo na telo ne na duh):)
 
Dobro veče. Nešto razmišljam, kičmena moždina... ne izlazi na usta? :shock:

Tara, ti si pametna cura, ili mi reši nedoumicu ili odgovori na temu.

Setih se Antunovih avatara, uvek je imao neki erotičan, a nekako tako je i pisao kad malo razmislim.
 
Dobro veče. Nešto razmišljam, kičmena moždina... ne izlazi na usta? :shock:

Tara, ti si pametna cura, ili mi reši nedoumicu ili odgovori na temu.

Setih se Antunovih avatara, uvek je imao neki erotičan, a nekako tako je i pisao kad malo razmislim.
chesto se pitam shta li imash ispod te siwe odore???
 

Back
Top