GOTOV JE: Hapse ministra zbog transkripta!

Ne moram da citam, znam da je Seselj bio zagovornik liberalne ekonomije. Sta se promenilo?

Ништа се није променило,
ти ни тада,
као ни сада,
благе везе немаш
са појмом либералне економије ....

То је далеко изнад твог нивоа образовања и твојих интелектуалних капацитета ....
 
Ништа се није променило,
ти ни тада,
као ни сада,
благе везе немаш
са појмом либералне економије ....

То је далеко изнад твог нивоа образовања и твојих интелектуалних капацитета ....

Ma jok, nista se nije promenilo :lol:


Ok markome, mozes lepo da priznas da si budala koja nema pojma ni sta ti stoji u programu stranke, ne mora da se foliras sada tu.


Opet pitam, zasto je Seselj promenio za 180% svoje misljenje o ekonomiji? Zasto su mu idoli likovi poput Putina i Caveza, a ranije takve nije mogao da smisli?
 
Једино што бих могао да признам је
да ни мени самом није јасно зашто трошим време на
потпуно бесмислену преписку
са "сиротим малим хрчком"
који из само њему знаних разлога
трује и загађује форум сулудим бесмислицама
 
quote_icon.png
Оригинал поставио Alekasandar3
Agenti DB snimili 2002. godine visokog državnog funkcionera kako sa kupcima ugovara kriminalnu prodaju tek osnovane Štedionice

Hapšenje ministra

BEOGRAD - Konačno će dolijati! Dokazi o aferi „Nacionalna štedionica“ su prikupljeni i očekuje se da tužilaštvo i policija počnu da privode odgovorne za pljačku decenije, u kojoj je država oštećena za desetine miliona evra, saznaje Kurir!

Kako je Vuk Hamović uz pomoć visokog držvnog funkcionera došao u posad većinskog vlasništva u državnoj banci, šta su agenti DB otkrili prisluškujući ugovaranje "posla" i kako je na obavljenu transakciju reagovao Savet za borbu protiv korupcije pročitajte u šatmpanom izdanju Kurira za četvrtak 28. jun...

http://www.kurir-info.rs/gotov-je-ha...-clanak-864979


Kakvo hapšenje?
Ovo je samo poruka Božidaru Đeliću da se ne vrće iz Amerike
.

Тачно! А колико се сећам ТРАНСКРИПТИ ПРИСЛУШКИВАНИХ РАЗГОВОРА КОД НАС НИСУ ДОКАЗ НА СУДУ........
тако да је ово само спрдња са грађанима и јадним људима који очекују ПРАВДУ.......
 
Agenti DB snimili 2002. godine visokog državnog funkcionera kako sa kupcima ugovara kriminalnu prodaju tek osnovane Štedionice

Hapšenje ministra

BEOGRAD - Konačno će dolijati! Dokazi o aferi „Nacionalna štedionica“ su prikupljeni i očekuje se da tužilaštvo i policija počnu da privode odgovorne za pljačku decenije, u kojoj je država oštećena za desetine miliona evra, saznaje Kurir!

Kako je Vuk Hamović uz pomoć visokog držvnog funkcionera došao u posad većinskog vlasništva u državnoj banci, šta su agenti DB otkrili prisluškujući ugovaranje "posla" i kako je na obavljenu transakciju reagovao Savet za borbu protiv korupcije pročitajte u šatmpanom izdanju Kurira za četvrtak 28. jun...

http://www.kurir-info.rs/gotov-je-hapse-ministra-zbog-transkripta-clanak-864979

Kao sto su i Dulica uhapsili?:hahaha:
 
Hapse oni sve. Meni se cini da imaju i neku rubriku bezimeni svedok. :hahaha:

Не могу да лепо верујем да још увек има оних који верују у оно што пише у тој спрдачини од новина ? Ово је до сада барем 50-и министар без имена и презимена којег је Курир ухапсио у последњих 6 месеци.
 
Тачно! А колико се сећам ТРАНСКРИПТИ ПРИСЛУШКИВАНИХ РАЗГОВОРА КОД НАС НИСУ ДОКАЗ НА СУДУ........
тако да је ово само спрдња са грађанима и јадним људима који очекују ПРАВДУ.......
Доказ су ако то тако одлучи судија.
Тако да...
 
...ministar moze biti samo djelic...

Koliko sam razumeo, Dinkić. On je prodao štedionicu.




Možda je Aleksandar Vlahović, bivši ministar privatizacije.
Za to govedo odavno znam šta je radio, zbog njega su strani revizori upozoravali svoje investitore da ne ulažu u Srbiju a znam i da je nakon samo godinu dana "ministrovanja" kupio čitav sprat u epicentru "kruga dvojke".

2rept0l.jpg



Ali nakon što je Dulić oslobođen, SNS-ovska navodna borba protiv korupcije me sve više podseća na njihove fore "iz džaka" i karakter "od stiropora".
 
Poslednja izmena:

Back
Top