gorjele dubrovačke zidine i kninska tvrđava, split pod ognjem

http://www.index.hr/sport/clanak/da...rovacke-zidine-i-kninska-tvrdjava/537696.aspx

Dubrovačke zidine zapalile su se točno u 19:11, Knin gorio uzduž i poprijeko!
kad su mogli ih drugi palit možemo i mi
torcida_zidine_dubrovnik_zoran_kusalo_cropix.jpg

glavna4.jpg



ko ga nevoli neka pati

:rotf::rotf::rotf:

ova 2ga slika ,izgleda kao iz danteovog pakla, ovako ce vam izgledati grad kad nastupi ARMAGEDON,

prizvali ste mracne sile :per:, i dali im sliku kako ce vam grad u buducnosti izgledati :whistling:
 
jos jednom, bravo Torcida...sve evropske novine donijele su po koju fotgrafiju te velicanstvene proslave po cijeloj Dalmaciji...i sve bez ijednog jedinog incidenta...pogotovo dolazi do izrazaja vasa sloznost i izvrstan smisao za organizaciju, ipak zanimalo bi me koliko su drzavne institucije sudjelovale u organizaciji ili su pomogli samo novcano?

:rotf::rotf::rotf:
mislis bravo za torcidu, kad nije nafiksana...tacno,trezan covek zna sta radi,a kamoli drustvo
 
Šta ima da prolazi!!!

Prvivatno vlasništvo je svetinja..

Aludiraš na nešto kao da je era nacionalizacija i rigidnog komunizma..

Nije era nacionalizacija, ali jeste nacizma. Krajem proslog veka ste proterali Srbe, a sada ugnjetavate povratnike. Imovina Srba iz "Dalmatinskog zaledja" se bez nadoknade koristi, a da ne govorimo o imovini u gradovima.
Ma, da se ne ponavljamo. Pre ili kasnije ce sve(i svako) doci na svoje.
 
jos jednom, bravo Torcida...sve evropske novine donijele su po koju fotgrafiju te velicanstvene proslave po cijeloj Dalmaciji...i sve bez ijednog jedinog incidenta...pogotovo dolazi do izrazaja vasa sloznost i izvrstan smisao za organizaciju, ipak zanimalo bi me koliko su drzavne institucije sudjelovale u organizaciji ili su pomogli samo novcano?

ništa. od njih ništa ne treba.
 

Back
Top