Godine...

Верујем ја да је она паметна девојка али што се тиче љубавног живота, не изгледа ми као неко ко баш зна да расуђује добро од лошег...
 
Kada sam bila klinka,privlacili su me stariji par godina...sada je to vec manje bitno,bitna je samo hemija izmedju dvoje ljudi!
ali opet postoje neke granice!
Mislim da me ne bi mogao privuci decko koji ima 20..dve tri godine...
Ali dve tri godine mladji,od mene,verovatno da....
 
Poslednja izmena:
Kada sam bila klinka,privlacili su me stariji par godina...sada je to vec manje bitno,bitna je samo hemija izmedju dvoje ljudi!
ali opet postoje neke granice!
Mislim da me ne bi mogao privuci decko koji ima 20..dve tri godine...
Ali dve tri godine mladji,verovatno da....


Привукао би те дечко који има 18-17 година?

Вероватно си мислила две-три године млађи од тебе, а не од двадесетогодишњака. Али кад нешто не прецизираш може свакако да се тумачи.
 
Привукао би те дечко који има 18-17 година?

Вероватно си мислила две-три године млађи од тебе, а не од двадесетогодишњака. Али кад нешто не прецизираш може свакако да се тумачи.

Tnx Mima...promaklo mi je ono "od mene"...ispravila sam;)
 
Po mom misljenju godine su apsolutno ne bitne kod dvoje zaljubljenih ali su itekako bitne za njihovu okolinu!Drugi uvek komentarisu zasto je na primer muskarac toliko stariji od devojke ili zasto je devojka starija od muskarca!!Zaljubljenima je to ne bitno jer su u svom svetu,ali nekima takodje stvara probleme u porodici,drustvbu ili skoli!Sto se tice tih godina,pristalica sam da se takve veze kriju jer u "javnosti" nisu dobrodosle.
 
Imam koleginicu koja se u poslednje dve godine zaljubila u jednog Nemca, jedno 14 godina starijeg i smuvala sa Englezom 12 godina. :lol: Nije normalna...
Ja sam bila samo sa momcima moje godishte. Zashto? Ne´am pojma. Tako se zadesilo... Mada, bilo je tu raznih akcija, najstarija 4/5 godina. Nishta ozbiljno...
 
Онако, шта знам, 'дину, две, горе доле. Али мрзим кад девојке кажу: ''волим старије, они су зрелији'' Е тад бих постао Џек Трбосек!
 
Ono cega se ja cvrsto drzim-nikad ne reci nikad....Govorila sam ja sa starijim od sebe 10 godina????fuuujjj,nikaddddd...a bas mi je bilo lepo dok sam bila sa njim...
 
nije mi toliko bitno godishte...nikada nisam bila u vezi sa mladjima, mada smo se malo druzili z:mrgreen:
a to shto je neko stariji uopshte ne mora da znachi ni da je zreliji, ni pametniji, ni spretniji z:mrgreen: niti bilo shta drugo...
najstariji dechko sa kojim sam bila (ne u vezi) je '82,
najmladji (opet ne u vezi) '93.

a moj dragi je '88.

jedan dechko sa kojim sam bila kao klinka se ozenio z:lol: (niej stariji, '87. je)
 

Back
Top