GNJUS ili NORMATIV kad je musko u pitanju..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
Juce san se sva od soli zalegla u obliznji kafic i dok sam cekala maciato ..spazila sam jednu situaciju koja mi nije bas lipo sjela u glavi.
Naime to je obliznji kafic uz more, zenske dolaze u badicima i tunikama priko guza ,a tipovi dodju samo u kupacima.I tako jedan par sa malom bebom sidi malo dalje od mene.. tip je isa na sank blizu kojeg sam se ja odvalila ka trut i putem je zjevnuo ocima na gospodju u crvenom badicu.. a kad se vraca gurajuci kolica pred sobom i zenom ...za 90 stupnjeva se okrenuo za piletom od 20godina i pritom se ocesa za jaja.
E sad, ja znam da gledanje nije protuzakonito.. al sad si ja mislim ..koliko njemu moze biti lose sa friskom majkom svog diteta da skoro njoj na oci baca oci na druge zene od 20 - 60god?

Kako je opcenito tim muskima kad ih je brojcano frisko vise u obitelji?
Zasto su prevare muskaraca najcesce u vrime i posli trudnoce ?
Dal da gledamo na to slegnutim ramenima- a ***..tako je kako je ili ka ja ovako sa gnjusom juce?

p.s. nisan ljubomorna sto mene nije gleda i nisam feministica..

shutterstock_seks_ovisnost.jpg
 
Poslednja izmena:
Juce san se sva od soli zalegla u obliznji kafic i dok sam cekala maciato ..spazila sam jednu situaciju koja mi nije bas lipo sjela u glavi.
Naime to je obliznji kafic uz more, zenske dolaze u badicima i tunikama priko guza ,a tipovi dodju samo u kupacima.I tako jedan par sa malom bebom sidi malo dalje od mene.. tip je isa na sank blizu kojeg sam se ja odvalila ka trut i putem je zjevnuo ocima na gospodju u crvenom badicu.. a kad se vraca gurajuci kolica pred sobom i zenom ...za 90 stupnjeva se okrenuo za piletom od 20godina i pritom se ocesa za jaja.
E sad, ja znam da gledanje nije protuzakonito.. al sad si ja mislim ..koliko njemu moze biti lose sa friskom majkom svog diteta da skoro njoj na oci baca oci na druge zene od 20 - 60god?

Kako je opcenito tim muskima kad ih je brojcano frisko vise u obitelji?
Zasto su prevare muskaraca najcesce u vrime i posli trudnoce ?
Dal da gledamo na to slegnutim ramenima- a ***..tako je kako je ili ka ja ovako sa gnjusom juce?

p.s. nisan ljubomorna sto mene nije gleda i nisam feministica..

shutterstock_seks_ovisnost.jpg



ne vidim u čemu je problem
 
opuste se zene i zapuste..zapostave nas

rodila ti je dite,ili jest u drugom stanju, hormoni divljaju, promine u tilu.. ***..moraju biti i to nek joj je kazna..sto se malo posvetila ditetu a ne muskom qrcu? Ja znan da nije lako..pogotovo muskima kad im zena na ocuvanju trudnoce,ja znan da triba istrpiti te hormonalne poremecaje..al isto tako znam da to nije normativ vec puki jad i bijeda. Mislit samo na sebe u trenucima kad si najpotrebniji njoj. :)
 
rodila ti je dite,ili jest u drugom stanju, hormoni divljaju, promine u tilu.. ***..moraju biti i to nek joj je kazna..sto se malo posvetila ditetu a ne muskom qrcu? Ja znan da nije lako..pogotovo muskima kad im zena na ocuvanju trudnoce,ja znan da triba istrpiti te hormonalne poremecaje..al isto tako znam da to nije normativ vec puki jad i bijeda. Mislit samo na sebe u trenucima kad si najpotrebniji njoj. :)

sve to stoji i potpuno si u pravu, ne branim takav cin :)
ali, nekada na potpuno neprikladan nacin, mi mislimo na sebe i svoje potrebe.
Zamisli da vecito razmisljas o tudjim potrebama... ?? Neizvodljivo :lol:
 
to što tebi smeta da tvoj mušakarac gleda druge ribe je jednostavno znak tvoje nesigurnosti u sebe
znači problem je u tebi
treba to da prevaziđeš i otkloniš sumnje prvo u sebe pa onda u onoga s kim si ako misliš da ti veza uspe

ovo nije tema o meni..
ja znan koju ce moj muskarac pogldati i ovisno o mom raspolozenju i njegovom naravno.. il ce biti bacen pogled uz moju zafrkanciju ili cu ga zviznit iza uha :)
al on je vjest igrac, taj zna kako pogledati zenu..:)
 
rodila ti je dite,ili jest u drugom stanju, hormoni divljaju, promine u tilu.. ***..moraju biti i to nek joj je kazna..sto se malo posvetila ditetu a ne muskom qrcu? Ja znan da nije lako..pogotovo muskima kad im zena na ocuvanju trudnoce,ja znan da triba istrpiti te hormonalne poremecaje..al isto tako znam da to nije normativ vec puki jad i bijeda. Mislit samo na sebe u trenucima kad si najpotrebniji njoj. :)
sve to lepo zvuci al sta ces kad nas sve to ceka..retko koja ostane fit u trudnoci i misli na svog muskarca..ako mu bas nije pri ruci bar da mu ne zvoca..malo li je tolerancije nama sexa..ugojila se nije vise privlacna i jos zvoca:neutral:
 
ovo nije tema o meni..
ja znan koju ce moj muskarac pogldati i ovisno o mom raspolozenju i njegovom naravno.. il ce biti bacen pogled uz moju zafrkanciju ili cu ga zviznit iza uha :)
al on je vjest igrac, taj zna kako pogledati zenu..:)



nema veze, iz nekog razloga si lično shvatila to što se dogodilo te se može i na tebe primeniti ono što napisah

ja se u stvari ne slažem s onim što sam napisao ali to je samo reprint onog istog baljezganja i njanjake što vi žene poturate pod nos nama kad šarate bilo pogledom bilo guzičicom ili sisićem pa ko velim da vam istom porudžbinom odgovorim istim jelom da ne kažem sranjjem
 
nema veze, iz nekog razloga si lično shvatila to što se dogodilo te se može i na tebe primeniti ono što napisah

ja se u stvari ne slažem s onim što sam napisao ali to je samo reprint onog istog baljezganja i njanjake što vi žene poturate pod nos nama kad šarate bilo pogledom bilo guzičicom ili sisićem pa ko velim da vam istom porudžbinom odgovorim istim jelom da ne kažem sranjjem

Nisam, opisla sam situaciju koja mi je sad sjevnula u mozgu gledajuci emisiju o bebama..
 
Ne mora da znaci da svrlja, mozda samo ne moze da odoli da zvera okolo.
Ako je sklon prevari, ovo za zenu moze biti samo +. Bolje da sazna ranije kakav je i na vreme resi problem (resi se njega).
Inace, tokom trudnoce, vecina zena ima pojacanu zelju za seksom. Tada na verujem da je uskracen.

imaju jedno vrime .. eventulano sredinom trudnoce, neke su na ocuvanju trudnoce. Naravno da ne mora znaciti da je vara .. i meni bome ne bi bilo lako da shvatim kakvo
slabog muskarca imam kad mi je najpotrebnji
 

Back
Top