Glumiti zivot

Enina

Elita
Poruka
22.078
Pozdrav.Sta mislite o ljudima koji cjeli zivot glume.Zive za narod.Pred ljudima glume ljubav prema nekoj osobi.Medjutim,kada se u cetri oka nadju s tom osobom,pocne podjeb.vanje.Cisti manipulatori.Najgore sto ljudi vjeruju tim manipulatorima.Stvore sliku savrsene osobe.
 
Твој опис савршено одговара социопати. Одлични манипулатори, делује као да им је стало. Могу бити изузетно осветољубиви.
А што се тиче нормалног мушкарца. Слабић који не уме прихватити себе.
 
Твој опис савршено одговара социопати. Одлични манипулатори, делује као да им је стало. Могу бити изузетно осветољубиви.
А што се тиче нормалног мушкарца. Слабић који не уме прихватити себе.
Zene uglavnom,bar sto sam ja vidjala.Glume gospodje.
 
Muskarac koji psihicki maltretira slabijeg od sebe nije muskarac i svaki put kada povisite ton na zenu dovodi se u pitanje vasa seksualnost.
Pred zenom koja je majka vase dece stojite mirno kao vojnik dok pozdravlja zastavu. Imate samo jedno zaduzenje, da obezbedite deci srecno odrastanje.
 
Znam jednu nema sta nije lajala jednom muskarcu,koji je moja porodica.I ja vidim da su to bile uvrede zestoke.Medjutim,nakon pola sata,obrisala je to sve.Vjerovatno,da on nebi nekome pokazao.Pisala je na whats upu te poruke.
 
Znam neke takve primere. Gde u braku ne ide sve kako treba, najblaže rečeno, a na društvenim mrežama sve puca od poljubaca, komplimenata, zagrljaja... Valjda je to kad se zgrde onda idu zajedničke slike, cvetići i srculenca a kad se zavade onda duhovito patetične slikice i mimovi o mukama zajedničkog života.
Bilo je tako sigurno i pre ali je sad zbog društvenih mreža sve to postalo javno.
 
Znam neke takve primere. Gde u braku ne ide sve kako treba, najblaže rečeno, a na društvenim mrežama sve puca od poljubaca, komplimenata, zagrljaja... Valjda je to kad se zgrde onda idu zajedničke slike, cvetići i srculenca a kad se zavade onda duhovito patetične slikice i mimovi o mukama zajedničkog života.
Bilo je tako sigurno i pre ali je sad zbog društvenih mreža sve to postalo javno.
Tacno.
 
Sad sam zbunjen...
Uvodni post opisuje samo licemera koji daje prednost persona publica...a takvih je mozda 90% u Srbiji, ali da se odmah zna, oni to ne primecuju...
Ama bas ni malo..

A onda je upotrebljena fraza namazani, a to nije ni blizu ovoj prvoj grupi...
To su onda ugladjeni , tako ih zene zovu ....i to je vrlo cenjeno...

E sad vise i ne znam, sta je autorka htela ali po njenoj reakciji mozda i ne razlikuje te dve grupe..
U svakom slucaju glumci ka spolja su masovna pojava u Srbiji...I to je cak deo mentaliteta, svakog gosta za tri dana dosta, sta mislite da znaci...

A ovo drugo ugladjenost, e to je retkost u Srbiji...obicno je prisutna zamena pozeraj, ali to nije ta klasa rada sa rukavicama..vec vise drzanje samo odredjenih pozicija i kanala ponasanja..
 
Muskarac koji psihicki maltretira slabijeg od sebe nije muskarac i svaki put kada povisite ton na zenu dovodi se u pitanje vasa seksualnost.
Pred zenom koja je majka vase dece stojite mirno kao vojnik dok pozdravlja zastavu. Imate samo jedno zaduzenje, da obezbedite deci srecno odrastanje.
Hajde ne kaki.....mislim ovo je bas proser od izjave....manifest, ali proser tehnika i to uopste nije vezano za temu...
 
Твој опис савршено одговара социопати. Одлични манипулатори, делује као да им је стало. Могу бити изузетно осветољубиви.
А што се тиче нормалног мушкарца. Слабић који не уме прихватити себе.
Slozio bih se ja sa ovim, ali mi nije jasno kako u Srpskom drustvu razdvojiti sociopate?
 
Da li ste ikada videli kako izgledaju clanovi porodice gde ima nasilja u porodici.....ne mora fizickog?
Vecinu ne interesuje pa i ne primecuje...
Ali kao i kod prepoznavanja horoskopskog znaka na ulici , tako i kod ovog, ako razvijes nos, dobices nepogresivost...

A kazem da mnogi ne primecuju svoje licemerje, svoje nasilje, manipulacije i gluposti koje uvek oznacavaju kao moranje, nesto se mora , kao reakcija ili da bi se sprecilo nesto gore...opravdavanje i onda idu zakljucci koji su totalno zaokretanje pravih odnosa i prave zavisnosti odnosa ko kome i sta od cega zavisi.

To se obicno zove proser tehnika....i ovde je pomenuto..
Uzasno puno se koristi....pa skoro svaki MZ odnos pocinje sa ,"ne zelim nista obavezujuce, ozbiljno , da me smara" i nastavlja se "bas je pokvaren, kao izgleda zainteresovan ali samo onako povrsno" sto je ocigledno totalno nakaradno , ali nikome to ne izgleda tako...

Normalna varijanta ovoga bi bila, "ljudi se upoznaju, neko nekom odgovara vise nekom manje" pa se razvija preko "uzivam u tvom drustvu" do "mozda ostavimo ovako jos neko vreme, ili mozda probamo malo drugacije odnose izmedju nas"
Ali ko bi igrao trgovacku logiku koja donosi manje leverage, manje uticaja, dominacije, manje utiska, u odnosu na trgovanje, hoces, e pa moras da se potrudis...sa cije god strane..

Kad ovakva tema negde zasija, to obicno budu pocetnici, jer osnova teme pokazuje da ne poznaju opste modele muvanja ili MZ odnosa u drustvu..
Danas je skoro pravilo u netinejdz vezama da nista pre seksa...tj sve one maske sto ih ljudi postave su tu samo da sto pre dovedu do seksa a onda krece upoznavanje....A vazno je i reci , da nekad taj seks nije znak zelje za vezom nego cisto potreba potvrdjivanja vrednosti jednog od partnera , moze da ubode ili hoce je da je nabodu...
Tada se uspostavlja lazni odnos koji podrazumeva neizreceno da su kao oboje za vezu, a ustvari su za snoskice...
Ako su lenji, to moze da potraje godinama...


Jel to primer jedne glume u smislu ove teme?
Jesu li oba partnera glumci vrhunskog nivoa ili samo ocajnici koji misl eda tesko pronalaze priliku za snosku pa daj sta das dok ne naleti bolje?
Da li je strano takvo ponasanje kod ljudi u globalu?
Da li treba analizirati ko vise igra te igre sigurne stolice, muskarci ili zene?
 

Back
Top