Glumica Lidija Vukićević okušala sreću u "poznim godinama", šuška se da su kolege iz iste branše, a ona tvrdi: Nije mnogo MLAĐI

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.775
Lidija Vukićević, glumica već duže vreme je na "sedmom nebu", a kako kaže njen emotivni partner i nije toliko mlađi od nje kako se šuška, a oni su i kolege, da bi stvar bila zanimljivija.

Dosta se pisalo o tome da je razlika u godinama velika, pa je glumica rekla da ipak nije baš tako.

- Mnogo sam emotivno ispunjena. Tu nema razmišljanja. Baš jesam na jedan najljepši mogući način. Ovo je jedna ljubav, veza, inspiracija i zaista mi je predivno jedno duže vreme. Nije mlađi baš toliko od mene kako se piše, mada mene godine ne zanimaju”, izjavila je Lidija.

Image1.jpg


Ko je u pitanju?
 
Lidija Vukićević, glumica već duže vreme je na "sedmom nebu", a kako kaže njen emotivni partner i nije toliko mlađi od nje kako se šuška, a oni su i kolege, da bi stvar bila zanimljivija.


Ko je u pitanju?
Neka debela, dugačka, mlada kita, tko drugi...
 
zanimljiva pricica jer je tu nastupao u tim bajkama i jos jedan lik prva uloga, svi ga znate ko rokera, ali sad je neki ne veruju ziri folker...djordje david...bio sjajan lik, zavrsio glumu, faca, ribe se lomile oko njega, nije los ni ko muzicar bio, imao kosu do po ledja, 2 metra visok, tetoviran ono bas, kad god se videli uvek bilo po 3 ribe oko njega. ...

a danas... uzas i jeza gde je zavrsio.
 

Back
Top