glumci/glumice koje ne podnosite

slazem se :) dala bih ti rep da mogu :)

;)

I sta si ti sada hteo da kazes?

Pre svega, da je dobar uzor mladoj populaciji. Kao sto rekoh, lepo je vaspitan, kulturan, kao sto je lucky girl napisala, ne eksponira se po tabloidima i na Pinku... a zna se u kakvom vremenu zivimo i ko su danas uzori i idoli mladima. Treba nam vise javnih licnosti kao sto je on.
 
Ovog Majersa ne mogu da smislim, kao ni onaj njegov glupavi serijal o Ostinu Pauersu.

Mike%20Myers-DGG-015484.jpg
 
Ivan Bosiljcic,Nikola Djuricko i Sergej Trifunovic...Ima ih jos,ali ne mogu da se setim..
Ovaj Bosiljcic se kruti,ko da ima motku u ledjima (pravi se vazan),Djuricko se kliberi ko mlad majmun,a Trifunovic..i kad se smeje iz sve snage,one debele obrve mu stoje namrgodjene :) Jednostavno,koliko god se oni trudili svojim stosevima,meni nisu interesantni (a to se najvise odnosi na Djuricka).
 
Milica Milsa nema 1% talenta za glumu.Toliko..
100% se slažem sa tobom po tom pitanju. :) Ali, žena je na moje zaprepaštenje ipak glumica, pa je zato stavih ovde. Znam da sam davno čitala i neki članak o njoj u kom je pisalo kako je iz prve primljena na akademiju i u kom se veličao njen talenat i darovitost...tad sam se upitala da li je sa mnom sve ok kad to ne uspevam da vidim. :eek:
 
100% se slažem sa tobom po tom pitanju. :) Ali, žena je na moje zaprepaštenje ipak glumica, pa je zato stavih ovde. Znam da sam davno čitala i neki članak o njoj u kom je pisalo kako je iz prve primljena na akademiju i u kom se veličao njen talenat i darovitost...tad sam se upitala da li je sa mnom sve ok kad to ne uspevam da vidim. :eek:
Kažu mnogi koji su je gledali u pozorištu da je dobra... ja nisam i iskreno sumnjam u to...:lol:
 
Bojana Stefanovic, BRANISLAV LECIC, Ivan Bosiljcic, Andrija Milosevic, Milan Kalinic, Katarina Radivojevic, Sloboda Micalovic, Mirka Vasiljevic, Marija Karan, Marija Kilibarda (nije glumica, ali jednostavno moram da je ubacim), Snezana Savic, onaj Vukasin iz Srecnih ljudi... jos dosta nasih kojima ne znam imena (uglavnom 90% ovih sa RTS-a iz raznih Boljih zivota), Cameron Diaz, Tom Cruise, Brad Pitt, Angelina Jolie, Elizabeth Taylor, George Clooney, Julia Roberts, Ben Afleck, Charlie Sheen...mozda se setim jos nekoga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top