Gledati a ne videti

Nikad mi se to ne desava.Nisam rasejana,ne zaboravljam gde sam ostavila stvari,sve drzim pod kontrolom.Ne obuvam razlicite carape,ne stavljam daljinac u frizider,ne polazim u patofnama na posao.
Osecaj je zaista fantastican.
 
Nikad mi se to ne desava.Nisam rasejana,ne zaboravljam gde sam ostavila stvari,sve drzim pod kontrolom.Ne obuvam razlicite carape,ne stavljam daljinac u frizider,ne polazim u patofnama na posao.
Osecaj je zaista fantastican.

Ех...
Онда не знаш како је када разбијајући јаје љуску убациш у тигањ а јаје у канту за ђубре...како је када кренеш да бациш ђубре а одједном установиш да се налазиш у самопослузи са све препуном кантом...како је када платиш месо у месари а не узмеш га...како је када те у самопослузи редовно трговци обавештавају: 'Професорице, ОПЕТ сте јуче заборавили вежбанке-планове-свеске-шта год... код нас на улазу'', када кренеш да однесеш тањир чварака комшиници на спрату ниже а одједном се нађеш на аутобуској станици испред зграде док сви зуре у твоје чварке...када касниш на посао јер нигде не можеш да нађеш свој течни пудер...а онда после 15 минута очаја установиш да стоји тамо где је увек и био: на полици испред носа...кад ти људи прилазе и одушевљено се поздрављају са тобом а ти благе везе немаш да ли их и одакле уопште познајеш...па се смешиш тупаво панично вртећи у глави ко би то могао да буде....па кад виде тај тупави осмех онда сконтају па те још питају:'Па зар ме не препознајете?''...а ти се блесаво насмешиш и кажеш:''Знате, ја тако тешко памтим ликове''...а оно се испостави да ти је то бивша колегиница, или баба-тетка или неко тако познат... па кад оставиш неку важну ствар на неко посебно место ''да знаш где је'', а онда ни најгорој полицији не би могао а признаш где си то оставио јер немаш појма...да не набрајам даље....а има да се набраја....:(
 
qq helen :lol:
meni se desilo da izadjem s viklerom na siskama(molim betmena i bundevu da se suzdrze po pitanju asocijacija :lol: ),to sa jajima,najbolje je kad sam na dva msn prozora pa napisem jednoj sto sam htela drugoj:lol: ,ili pozovem nekog fonom i kad se taj javi ja ne znam koga sam bese pozvala.mislim da nisam dovoljno skoncentrisana
 
Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити....:(:roll:
 
od tih senilnih situacija,jedino sto mi se desavalo je da mi se neko javi na ulici i pocne da me ispituje nesto,te kako zivot,kako roditelji ovo ono a ja gledam ovako :neutral: i nemam pojma koje...uglavnom kasnije ustanovim kad krenem da kopam po mozgu,ali za jednu osobu nikad nisam utvrdila ko je :roll:

moja mama stalno zaboravlja u prodavnici kupljene stvari,nekad obuce razlicite carape,jednom je izasla sa dve razlicite patike i tek kad se vratila ustanovila sta je uradila :lol: zaboravila je psa pred radnjom hiljadu puta,sto je uzrok mojih brojnih stresova i nikad ne zna gde su joj naocari,a kako je coroskop ne moze ni da ih nadje....ja jos nisam imala vecih ispada te vrste.
 
Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити....:(:roll:

:D:D:D pricaj..pricaj...
 
Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити....:(:roll:
ehehe:lol:
i moja drugarica je pomesala decka na zurci
i malo ga zesce izvacarila
jadan decko:(

meni to nije uobicajeno ali mom bratu...o daaaa
pre neki dan je dosao sa kuglanja i nije skinuo onaj njihov nazuvak sa jedne noge
i tako stalno
mada sam i ja imala momente
prvi dan skole - krenula sam kuci i ostavila torbu...da se ne zacudise neki stariji: vid' ove male bez torbe, ne bih se ja ni vratila...
a ceeesto, cesto sanjam kako sam izasla u papucama...nemam vremena da se vratim, jer moram nesto da obavim...a jako mi je neprijatno...
 
Ех...
Онда не знаш како је када разбијајући јаје љуску убациш у тигањ а јаје у канту за ђубре...како је када кренеш да бациш ђубре а одједном установиш да се налазиш у самопослузи са све препуном кантом...како је када платиш месо у месари а не узмеш га...како је када те у самопослузи редовно трговци обавештавају: 'Професорице, ОПЕТ сте јуче заборавили вежбанке-планове-свеске-шта год... код нас на улазу'', када кренеш да однесеш тањир чварака комшиници на спрату ниже а одједном се нађеш на аутобуској станици испред зграде док сви зуре у твоје чварке...када касниш на посао јер нигде не можеш да нађеш свој течни пудер...а онда после 15 минута очаја установиш да стоји тамо где је увек и био: на полици испред носа...кад ти људи прилазе и одушевљено се поздрављају са тобом а ти благе везе немаш да ли их и одакле уопште познајеш...па се смешиш тупаво панично вртећи у глави ко би то могао да буде....па кад виде тај тупави осмех онда сконтају па те још питају:'Па зар ме не препознајете?''...а ти се блесаво насмешиш и кажеш:''Знате, ја тако тешко памтим ликове''...а оно се испостави да ти је то бивша колегиница, или баба-тетка или неко тако познат... па кад оставиш неку важну ствар на неко посебно место ''да знаш где је'', а онда ни најгорој полицији не би могао а признаш где си то оставио јер немаш појма...да не набрајам даље....а има да се набраја....:(

Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити..
:lol: A ja mislila da sam rasejana.
Meni se nikad ništa ni slično nije desilo...vrhunac, setim se da treba nekog da pozovem telefonom, odlučim da ću to uraditi kad uđem u svoje odaje kuće, i onda zaboravim, penjući se do sprata, ali samo zato što mi je primarno nešto drugo...
 
Ja sam jednom sela u pogrešan auto.
Trebalo je da se nađem sa svojim mladićem, koji me je čekao u kolima.
Ušla sam, i izgrlila se sa nepoznatim čovekom.:roll:
Na nesreću, ispred njegovog automobila nalazio se onaj, u koji je trebalo da uđem.
Tako da.... bolje da ne pričam šta je bilo posle...:)
 

Back
Top