Quantcast

Gledati a ne videti

Gost 36589

Domaćin
Poruka
3.212
Nikad mi se to ne desava.Nisam rasejana,ne zaboravljam gde sam ostavila stvari,sve drzim pod kontrolom.Ne obuvam razlicite carape,ne stavljam daljinac u frizider,ne polazim u patofnama na posao.
Osecaj je zaista fantastican.

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.968
Nikad mi se to ne desava.Nisam rasejana,ne zaboravljam gde sam ostavila stvari,sve drzim pod kontrolom.Ne obuvam razlicite carape,ne stavljam daljinac u frizider,ne polazim u patofnama na posao.
Osecaj je zaista fantastican.

Ех...
Онда не знаш како је када разбијајући јаје љуску убациш у тигањ а јаје у канту за ђубре...како је када кренеш да бациш ђубре а одједном установиш да се налазиш у самопослузи са све препуном кантом...како је када платиш месо у месари а не узмеш га...како је када те у самопослузи редовно трговци обавештавају: 'Професорице, ОПЕТ сте јуче заборавили вежбанке-планове-свеске-шта год... код нас на улазу'', када кренеш да однесеш тањир чварака комшиници на спрату ниже а одједном се нађеш на аутобуској станици испред зграде док сви зуре у твоје чварке...када касниш на посао јер нигде не можеш да нађеш свој течни пудер...а онда после 15 минута очаја установиш да стоји тамо где је увек и био: на полици испред носа...кад ти људи прилазе и одушевљено се поздрављају са тобом а ти благе везе немаш да ли их и одакле уопште познајеш...па се смешиш тупаво панично вртећи у глави ко би то могао да буде....па кад виде тај тупави осмех онда сконтају па те још питају:'Па зар ме не препознајете?''...а ти се блесаво насмешиш и кажеш:''Знате, ја тако тешко памтим ликове''...а оно се испостави да ти је то бивша колегиница, или баба-тетка или неко тако познат... па кад оставиш неку важну ствар на неко посебно место ''да знаш где је'', а онда ни најгорој полицији не би могао а признаш где си то оставио јер немаш појма...да не набрајам даље....а има да се набраја....:(

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
qq helen :lol:
meni se desilo da izadjem s viklerom na siskama(molim betmena i bundevu da se suzdrze po pitanju asocijacija :lol: ),to sa jajima,najbolje je kad sam na dva msn prozora pa napisem jednoj sto sam htela drugoj:lol: ,ili pozovem nekog fonom i kad se taj javi ja ne znam koga sam bese pozvala.mislim da nisam dovoljno skoncentrisana

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.968
Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити....:(:roll:

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.609
od tih senilnih situacija,jedino sto mi se desavalo je da mi se neko javi na ulici i pocne da me ispituje nesto,te kako zivot,kako roditelji ovo ono a ja gledam ovako :neutral: i nemam pojma koje...uglavnom kasnije ustanovim kad krenem da kopam po mozgu,ali za jednu osobu nikad nisam utvrdila ko je :roll:

moja mama stalno zaboravlja u prodavnici kupljene stvari,nekad obuce razlicite carape,jednom je izasla sa dve razlicite patike i tek kad se vratila ustanovila sta je uradila :lol: zaboravila je psa pred radnjom hiljadu puta,sto je uzrok mojih brojnih stresova i nikad ne zna gde su joj naocari,a kako je coroskop ne moze ni da ih nadje....ja jos nisam imala vecih ispada te vrste.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
253.894
Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити....:(:roll:

:D:D:D pricaj..pricaj...

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.166
ehehe:lol:
i moja drugarica je pomesala decka na zurci
i malo ga zesce izvacarila
jadan decko:(

meni to nije uobicajeno ali mom bratu...o daaaa
pre neki dan je dosao sa kuglanja i nije skinuo onaj njihov nazuvak sa jedne noge
i tako stalno
mada sam i ja imala momente
prvi dan skole - krenula sam kuci i ostavila torbu...da se ne zacudise neki stariji: vid' ove male bez torbe, ne bih se ja ni vratila...
a ceeesto, cesto sanjam kako sam izasla u papucama...nemam vremena da se vratim, jer moram nesto da obavim...a jako mi je neprijatno...

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Ех...
Онда не знаш како је када разбијајући јаје љуску убациш у тигањ а јаје у канту за ђубре...како је када кренеш да бациш ђубре а одједном установиш да се налазиш у самопослузи са све препуном кантом...како је када платиш месо у месари а не узмеш га...како је када те у самопослузи редовно трговци обавештавају: 'Професорице, ОПЕТ сте јуче заборавили вежбанке-планове-свеске-шта год... код нас на улазу'', када кренеш да однесеш тањир чварака комшиници на спрату ниже а одједном се нађеш на аутобуској станици испред зграде док сви зуре у твоје чварке...када касниш на посао јер нигде не можеш да нађеш свој течни пудер...а онда после 15 минута очаја установиш да стоји тамо где је увек и био: на полици испред носа...кад ти људи прилазе и одушевљено се поздрављају са тобом а ти благе везе немаш да ли их и одакле уопште познајеш...па се смешиш тупаво панично вртећи у глави ко би то могао да буде....па кад виде тај тупави осмех онда сконтају па те још питају:'Па зар ме не препознајете?''...а ти се блесаво насмешиш и кажеш:''Знате, ја тако тешко памтим ликове''...а оно се испостави да ти је то бивша колегиница, или баба-тетка или неко тако познат... па кад оставиш неку важну ствар на неко посебно место ''да знаш где је'', а онда ни најгорој полицији не би могао а признаш где си то оставио јер немаш појма...да не набрајам даље....а има да се набраја....:(

Мислим, најгору ствар: оно када сам (потпуно трезна) помешала свог дечка са летовања са неким непознатим....па смо се љубили и све у шеснаест...то ћу овај пут прескочити..
:lol: A ja mislila da sam rasejana.
Meni se nikad ništa ni slično nije desilo...vrhunac, setim se da treba nekog da pozovem telefonom, odlučim da ću to uraditi kad uđem u svoje odaje kuće, i onda zaboravim, penjući se do sprata, ali samo zato što mi je primarno nešto drugo...

Poruka
51.003
Ja sam jednom sela u pogrešan auto.
Trebalo je da se nađem sa svojim mladićem, koji me je čekao u kolima.
Ušla sam, i izgrlila se sa nepoznatim čovekom.:roll:
Na nesreću, ispred njegovog automobila nalazio se onaj, u koji je trebalo da uđem.
Tako da.... bolje da ne pričam šta je bilo posle...:)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.