Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Film (ili serija) je bio avgusta 2006 na RTS-u. sastoji se iz nekoliko dela. zove se NEDOZVOLJENA TRGOVINA! Kako se zove na engleskom????
Radnja: prevoz droge iz Azije u Ameriku i potraga za nekim kamionom sa nekom sifrom.Otac jednog decaka radi u nekoj agenciji u borbi protiv droge,a devojka njegovog sina je narkomanka! i td......


I jos jedan film!
DVOSTRUKA PREVARA. bio je na Pink-u pre 2 god. Treba mi tacan naziv (na Engleskom)????Ne znam o cemu se radi samo sam zapamtio naziv!
 
FIlm koji trazim je malo stariji, pre 2000 je sniman. Naime radi se o nekom tipu koji u poceku valjda ima svoju radio stanicu koju mu zatvaraju nakon cega se zaposljava na drzavnoj gde pravi sr*nja i ovi oce da ga sutnu ali ne mogu posto je najveca slusanost tokom njegovog progrtama.Film je radjen po istinitoj prici i taj tip je i dalje ziv i ima tu svoju emisiju, zanr je komedija. Ako neko uspe da prepozna film molim vas da mi javite preko privatne poruke posto ovaj podforum malo redje posecujem
 
mishale:
Film (ili serija) je bio avgusta 2006 na RTS-u. sastoji se iz nekoliko dela. zove se NEDOZVOLJENA TRGOVINA! Kako se zove na engleskom????
Radnja: prevoz droge iz Azije u Ameriku i potraga za nekim kamionom sa nekom sifrom.Otac jednog decaka radi u nekoj agenciji u borbi protiv droge,a devojka njegovog sina je narkomanka! i td......


I jos jedan film!
DVOSTRUKA PREVARA. bio je na Pink-u pre 2 god. Treba mi tacan naziv (na Engleskom)????Ne znam o cemu se radi samo sam zapamtio naziv!


Postoji film Double Jeopardy iz 1999-te (Tommy Lee Jones, Ashley Judd). Kod nas je preveden nešto kao Dvostruka prevara ili Dvostruki obrt. Muž je navodno iscenirao svoje ubistvo, žena to posle saznaje, ali tada je već u zatvoru jer je ona okrivljena za njegovu smrt, blablabla.... Nadam se da je to taj film što tražiš. :D
 
Moze li se neko setiti naziva ovog filma:

Film je romanticna komedija s kraja 80-ih ili pocetka 90-ih, tip se zaljubljuje u curu koja je teniserka i da bi joj se priblizio, pretvara se da je cura i postane joj cimerka, a ujedno i igra tenis sa njom. Ona ne provaljuje da je on muskarac i prihvata ga kao svoju najbolju prijateljicu... bla, bla... naravno na kraju je happy end.
 
zvoncica_nis:
Moze li se neko setiti naziva ovog filma:

Film je romanticna komedija s kraja 80-ih ili pocetka 90-ih, tip se zaljubljuje u curu koja je teniserka i da bi joj se priblizio, pretvara se da je cura i postane joj cimerka, a ujedno i igra tenis sa njom. Ona ne provaljuje da je on muskarac i prihvata ga kao svoju najbolju prijateljicu... bla, bla... naravno na kraju je happy end.

http://www.imdb.com/title/tt0097994/

Bravo ja.
 
ovaj film je koliko se secam bio na festu pre 4-5 godina.
Ako se dobro secam radi se o poluslepoj zeni koja treba da ushteka pare ( valjda za operaciju njenog sina :? ) i zato nastavlja da radi u nekoj fabrici iako joj je vid sve loshiji i loshiji pa uskoro ne vidi ni kuda hoda
film se zavrshava tako shto je obese
glavna glumica je pevachica ( ako znate kako se zove pevachica josh bolje! )

Dakle??? Zna neko???
 
bear:
ovaj film je koliko se secam bio na festu pre 4-5 godina.
Ako se dobro secam radi se o poluslepoj zeni koja treba da ushteka pare ( valjda za operaciju njenog sina :? ) i zato nastavlja da radi u nekoj fabrici iako joj je vid sve loshiji i loshiji pa uskoro ne vidi ni kuda hoda
film se zavrshava tako shto je obese
glavna glumica je pevachica ( ako znate kako se zove pevachica josh bolje! )

Dakle??? Zna neko???

Pevacica je Bjork a film se zove Ples u tami ili ti Dancer in the Dark (2000)
http://www.imdb.com/title/tt0168629/

:)
 
Trazim jedan film, radi se o cetvoro ljudi, prijatelja... e sad, jedan od njih (koji je derpe) je slucajno ubio policajca koji je isto derpe, i oni treba da se rese tog lesa, a pritom kasne na neko vencanje...

Posle toga su ubili jos nekoliko ljudi, slucajno, pa se otkriva kako u stvari skoro nista nije bilo slucajno...

Inace, film pocinje tako sto jedan pisac u nekom kaficu prica knjigu koju je napisao ili tako nesto, a ta knjiga je ono sto sam gore naveo... jos nesto na kraju se ispostavlja da je pisac jedan od cetvoro glavnih likova iz 'price'... ako neko zna, please neka kaze bas mi se svideo film!
 
Koji je naziv ovog filma?
Radi se o nekom putovanju avionom, i srusi se avion u more,i samo jedan covek prezivi i doplovi na nekom pustom ostrvu. tu prozivljava nekoliko meseci sam bez hrane i td......Na tom ostrvu nalazi i Loptu koju je nazvao Willson,ta lopta mu je bila najbolji drug. posle nekoliko meseci u blizini je neki brod i tu se spasava,stize kuci i vrace se svojoj zeni koja je mislila da je on poginuo u toj nesreci. a ta zena je nasla drugog muza i ne moze njemu da se vrati. u filmu se pominje i nesto FedEx (to je neka kompanija Americka).Paket te firme (Fed Ex) covek je nasao na ostrvu,i na kraju filma odnosi ga onom ko ga je narucio!

Molim vas ako neko zna kako se zove ovaj film neka kaze! Film je bio na Pink-u prosle godine! Star je najmanje 10 godina.
 
Jel je neko gldeao kung-fu film o dvojici brace,jedan je neozbiljan i stalno zabusava,dok je drugi bas ozbiljno pristupio borilackim vestinama.Bore se protiv jednog starijeg lika po imenu Ceng Li Seng.Cini mi se da jedan od te brace gine u borbi,ali pre smrti nekako lome nogu ovm dekici sa sedom kosom(friz kao minival) i na kraju ga jedva ubije jedan od brace.Ako neko zna ok,mada nisam bas lepo opisao film,a bio sam bas mali kada sam ga gledao.Hvala
 

Back
Top