Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Da li neko može da mi pomogne da nađem ovaj film:Neki crnac u nekom gradu u Americi ima problem s glavom, čudno se oseća i saznaje da je to od nekih talasa koji ometaju i ostale ljude u tom gradu tj. ti talasi direktno utiču na ljudski mozak,tako da čovek ne može da vlada sobom!!!On sve to saznaje od nekog lika koji mu daje neki kačket napravljen od bakra,koji odbija te talase!!!Onda on pravi te kačkete od bakra, crni kačket samo što je umesto kartona bakar,uopšte se ne provaljuje da je kačket od bakra!!!Ti ljudi koji emituju te talase usmeravaju ih na te ljude u gradu,a onda oni napadaju tog crnca,ali on pomoću tih kačketa uspeva da ih preokrene protiv njih tj.ovih koji emituju te talase,na kraju filma će ih taj crnac razotkriti sa grupom tih ljudi koje je oformio,a koji nose te kačkete!!!Razotkriće ih i uništiti i njih i taj objekat odakle emituju te talase!!!Da li možda neko prepoznaje o kom filmu je reč???

Control Factor (TV 2003)
 
Postoje jos par filmova koje sam gledao davno 90-ih jos kao klinac.1.radnja ovog filma ide ovako:muz i zena sa bebom krecu na put i usled jake snezne oluje kola im staju u nekoj nedodjiji,pri cemu onu napustaju kola,stavljaju bebu u neku putnu torbu i krecu pesice do nekog grada medjutim oluja biva sve jaca i jaca i znam da ih nakraju spasavaju i odvode u bolnicu i da su imali neke promrzline na nogama i rukama a da detetu nije bilo nista.2.a ovaj drugi film slican je filmu boni i klajd mislim da su se i glavni likovi cak tako zvali i pretpostavljam da je to neki rimejk verovatno,znaci nije onaj klasik boni i klajd snimljen 67,ovo je neka novija verzija po mojoj proceni snimljen pocetkom 90 ih.radnja filma nesto je modernija,secam se da se radnja filma desavala u nekom klasicnom malom americkom gradicu,neki decko i devojka beze iz skole i krenu da pljackaju prodavnice banke itd i beze iz jednog grada u drugi i znam da su vozili neki kombi,secam se da je otac od te devojke neki glavni policiski inspektor u tom gradu,zadnja scena je koju sam dobro zapamtio je da su taj decko i devojka krenuli u meksiko bezeci od policije,svratili su na nekoj benziskoj pumpi gde ima neki manji restoran i prodavnica i da ih ljudi koji zive tu prepoznaju sa poternice i jave policiji i tako da kad su ovi izlazili iz tog restorana ovi ih opkolili i ubijaju ih,a oni onako leze na zemlju hvataju se za ruke i umiru,inace otac te devojke bas u tom casu nailazi i zatice ih ubijene,nije stigao na vreme.:D ako neko zna nek javi :)))
 
2.a ovaj drugi film slican je filmu boni i klajd mislim da su se i glavni likovi cak tako zvali i pretpostavljam da je to neki rimejk verovatno,znaci nije onaj klasik boni i klajd snimljen 67,ovo je neka novija verzija po mojoj proceni snimljen pocetkom 90 ih.radnja filma nesto je modernija,secam se da se radnja filma desavala u nekom klasicnom malom americkom gradicu,neki decko i devojka beze iz skole i krenu da pljackaju prodavnice banke itd i beze iz jednog grada u drugi i znam da su vozili neki kombi,secam se da je otac od te devojke neki glavni policiski inspektor u tom gradu,zadnja scena je koju sam dobro zapamtio je da su taj decko i devojka krenuli u meksiko bezeci od policije,svratili su na nekoj benziskoj pumpi gde ima neki manji restoran i prodavnica i da ih ljudi koji zive tu prepoznaju sa poternice i jave policiji i tako da kad su ovi izlazili iz tog restorana ovi ih opkolili i ubijaju ih,a oni onako leze na zemlju hvataju se za ruke i umiru,inace otac te devojke bas u tom casu nailazi i zatice ih ubijene,nije stigao na vreme.:D ako neko zna nek javi :)))

Teenage Bonnie and Klepto Clyde (1993)
http://www.imdb.com/title/tt0108306/

Ovo je jedan od onih "slučajnih" filmova koje ko klinac gledaš po hiljadu puta, obožavao sam ga, pa se isto kao i ti godinama kasnije pokušavao sjetiti o čemu se u stvari radilo :D
 
Filma se uopšte ne sećam. verovatno neki niskobudžetni sa crncima, ali ima jako komičnu scenu u kojoj crnac objašnjava da se autobusom voze jedino crnci i da autobusi imaju ogromna stakla kako bi svi ljudi spolja mogli da vide kakvi se gubitnici/luzeri voze autobusom.

Pritom je crnja mrtav ozbiljan. Eto voleo bih da vidim još jednom ovu sceni, ali pošto nemam pojma o kome filmu se radi :rida:
 
Zdravo ljudi imam jedan film koji mi nije poznat ni naziv a ni glavne uloge. Radnja filma pred kraj ide odprilike ovako glavni glumac lezi u lokvi krvi isecenih vena i pri pokusaju pajenju cigare zip upaljac mu ispada zbog sasecenih tetiva drugi glumac koji igra negativca i djavola provocira (glavnog)glumca da je preseko vene i tetive pa je to malo teska operacija za prste. Glavni glumac umire zbog gubitka krvi a neka visa sila podize ga u visinu prema nebu, u tom momentu djavo se zaleti i zarije ruku u pluca izvadivsi nesto sto bi moglo biti neka bolest verovatno rak, u nameri da ostane zdrav i na zemlji da bi ga mogo proganjati i muciti. To bi odprilike bilo to prvo sam mislio da je rec o djavolom advokatu ali nije. Eto molim sve poznavaoce filmova da mi kazu o kom je filmu rec, ako se to uopste moze saznati iz ovog kratkog opisa.
 
Zdravo ljudi imam jedan film koji mi nije poznat ni naziv a ni glavne uloge. Radnja filma pred kraj ide odprilike ovako glavni glumac lezi u lokvi krvi isecenih vena i pri pokusaju pajenju cigare zip upaljac mu ispada zbog sasecenih tetiva drugi glumac koji igra negativca i djavola provocira (glavnog)glumca da je preseko vene i tetive pa je to malo teska operacija za prste. Glavni glumac umire zbog gubitka krvi a neka visa sila podize ga u visinu prema nebu, u tom momentu djavo se zaleti i zarije ruku u pluca izvadivsi nesto sto bi moglo biti neka bolest verovatno rak, u nameri da ostane zdrav i na zemlji da bi ga mogo proganjati i muciti. To bi odprilike bilo to prvo sam mislio da je rec o djavolom advokatu ali nije. Eto molim sve poznavaoce filmova da mi kazu o kom je filmu rec, ako se to uopste moze saznati iz ovog kratkog opisa.

Obicno to bude tako :mrgreen:
Nisi zapamtio Keanu Reeves-a?

Constantine (
 
Filma se uopšte ne sećam. verovatno neki niskobudžetni sa crncima, ali ima jako komičnu scenu u kojoj crnac objašnjava da se autobusom voze jedino crnci i da autobusi imaju ogromna stakla kako bi svi ljudi spolja mogli da vide kakvi se gubitnici/luzeri voze autobusom.
Pritom je crnja mrtav ozbiljan. Eto voleo bih da vidim još jednom ovu sceni, ali pošto nemam pojma o kome filmu se radi :rida:

Imas onaj film kad crnci idu busom na protestni mars u Vasington. I onda mudruju tokom celog filma. Zezaju se, repuju... Nije nemoguce da je tu bila ta fora.
Seti se jos neceg.
 
Ordinary care hvala ti! :hvala: pa pravo da ti kazem jesam zato sam i prvo pregledao djavolovog advokata kad ono tamo nema te radnje, i onda pretrazim sve moguce izvore da nadjem u kojim je pomenuti glumac glumio i nigde nisam nasao :dash: najlaksa mi je bila wikipedia na kojoj takodje nisam nista nasao, bilo je razni drug stranica al nista, tako da sam hteo to ipak pitati strucnije ljude.
 
Imas onaj film kad crnci idu busom na protestni mars u Vasington. I onda mudruju tokom celog filma. Zezaju se, repuju... Nije nemoguce da je tu bila ta fora.
Seti se jos neceg.
Uhh, naslov ovog filma što mi kažeš mi deluje potpuno nepoznato...... Moguće da sam ga skroz potisnuo iz memorije.Pogledaću ga.......
Pitam se da nije neki od ovih, ali ko će sve to da gleda ponovo........:
Do the Right Thing
Barbershop 2002

Ma skidam sve pa ću nabrzaka da pregledam.....
Hvala.
 
pomozite i meni da nadjem film, ne znam ni naziv, niti glumce. odprilike opis filma ide ovako:
momak dovozi devojku u bonicu, zato sto se povredila (valjda polomila nogu).kasnije ona pokusava da ga pozove iz bolnice, ali ne moze da ga nadje, u sustini dolazi do toga da on kao da nije ni postojao, nema ga na slikama iz telefona, nema ga nigde. cak i ona sama pocinje da sumnja da on psotoji i pocinje da 'ludi'. tu pocinje drama, a na kraju ispada da je u pitanju dobro smisljena prevara.
 

Back
Top