Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

treba mi ime filma, kada crnac nastavnik dolazi kao u crnacku skolu , a u toj skoli kao sve kao kosarkasi ali gangsteri, ali on pocinje kao da ih disciplinuje i trenira ih kosarku,ali ih uz to tera i da uce... pa posle se desava da on kao zatvori salu za fizicko jer oni nece da uce...itd... zna li neko? takodje mi treba jedan film u kome glumi silvester stalone,kad on spasava nekod crnca,koji mu na kraju filma salje tortu sa natpisom (people change),zna li ko??? pravim neki spisak hitno je ako moze sto pre,hvala
 
Poslednja izmena:
treba mi ime filma, kada crnac nastavnik dolazi kao u crnacku skolu , a u toj skoli kao sve kao kosarkasi ali gangsteri, ali on pocinje kao da ih disciplinuje i trenira ih kosarku,ali ih uz to tera i da uce... pa posle se desava da on kao zatvori salu za fizicko jer oni nece da uce...itd... zna li neko? takodje mi treba jedan film u kome glumi silvester stalone,kad on spasava nekod crnca,koji mu na kraju filma salje tortu sa natpisom (people change),zna li ko??? pravim neki spisak hitno je ako moze sto pre,hvala

http://www.imdb.com/title/tt0393162/
ovo je prvi, a drugi ne znam.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam jedan film, dosta davno, ali naravno - prc ne sećam se naziva.

Radnja filma: U USA neki klinac živi sa roditeljima u kući. Treba da im oduzmu kuću jer su u kreditima do guše i klinac nekako uspeva da se poveže sa špijunima, kojima prodaje "originalne" planove za avione. Planovi su samo uveličane kopije maketa aviona. Pred kraj filma ih raskrinkaju i naravno ovi da bi spasili glave odaju ruske špijune amerima i hepi end.
 

pa ne znam za taj film, al možeš da pogledaš blades of glory
=)

da nije taj njen novi partner neki crni tip i on je bio prvo hokejahs pa se preshtancovao?
a i klizachica je crnka
i oni se na pocetku kao ne podnose a posle se bal bala smuwaju ili tako neshto?

http://www.imdb.com/title/tt0104040/

??

Hvala najlepše,što se bili ljubazni i odvojili vreme da mi pomognete.Hvala svima.:cmok:
 
Da li neko zna kakav je originalni naslov ruskog filma koji se prikazivao na Festu 80-ih godina,a bio je i na TV-u,pod naslovom Beli vrhovi ili Vrhovi Tjen Šana? Radnja filma:2 tipa prolaze kroz neke kancelarije,a oni se inače bave proučavanjem zemljotresa,i došli su tu da obaveste zaposlene o mogucnosti zemljotresa.Međutim,njih niko ne konstatuje.Na kraju filma se događa zemljotres.Film je komedija.Ako neko zna i sajt za download ruskih filmova? :)

Zna li neko??
 
Ovako,film sam gledao pre nekih 10-15 god. cini mi se.Radi se o nekoj dvojici ortaka p okje dolazi smrt,secam se scene kada kao zeznu smrt na foru odvezana ti pertla pa je tako nokautiraju,onda odlaze u pakao,pa uspevaju da se vrate na zemlju,a smrt na kraju filma prerusena izlazi izpakla ili odakle vec,jer joj se svidja zivot na zemlji.Cini mi se da ide tako nekako,ako iko zna...
 
Poslednja izmena:
Ovako,film sam gledao pre nekih 10-15 god. cini mi se.Radi se o nekoj dvojici ortaka p okje dolazi smrt,secam se scene kada kao zeznu smrt na foru odvezana ti pertla pa je tako nokautiraju,onda odlaze u pakao,pa uspevaju da se vrate na zemlju,a smrt na kraju filma prerusena izlazi izpakla ili odakle vec,jer joj se svidja zivot na zemlji.Cini mi se da ide tako nekako,ako iko zna...

Bill and Ted's magic yorneu,
Dobra pesma kissa u tom filmu,god gave rock & roll to you......
 
Hteo bih bolje informisane i frankofone forumase da pitam za jedan francuski film, koji mi je ostao u lepom secanju, iako sam ga prvi i poslednji put gledao pre vise od 10 godina u popodnevnom terminu za vikend na RTS-u; prilicno sam siguran da je naziv filma na srpskom bio 'Ivanjske vatre' i mislim da je isao u dva dela. U glavnoj ulozi lepa crnka, radnja se odvija u ruralnim delovima Francuske, produkcija ne starija od kraja 80-ih, pocetka 90-ih. Na celom web-u filma pod tim nazivom nigde nema, a naslov originala ne znam, niti govorim francuski. :(
 
Poslednja izmena:
Hteo bih bolje informisane i frankofone forumase da pitam za jedan francuski film, koji mi je ostao u lepom secanju, iako sam ga prvi i poslednji put gledao pre vise od 10 godina u popodnevnom terminu za vikend na RTS-u; prilicno sam siguran da je naziv filma na srpskom bio 'Ivanjske vatre' i mislim da je isao u dva dela. U glavnoj ulozi lepa crnka, radnja se odvija u ruralnim delovima Francuske, produkcija ne starija od kraja 80-ih, pocetka 90-ih. Na celom web-u filma pod tim nazivom nigde nema, a naslov originala ne znam, niti govorim francuski. :(

Nista ne garantujem ,ali mislim da je u pitanju ovaj film :

http://www.imdb.com/title/tt0113053/

Bilo kako bilo ,srecna potraga nadalje :ok: !
 
film govori o plesackom paru.Otac devojke je bivsi plesac i cini mi se da su kubanci ili tako nesto.decko je amer valjda,i otac devojke je protiv te veze.Secam se da na kraju filma neko namerno iskljuci svetlo,pa onda publika daje ritam tapsuci.neznam koliko sam dobro objasnio,ali neko ce valjda da se seti.

Pretpostavljam da mislis na prikvel 'Prljavog plesa'- http://en.wikipedia.org/wiki/Dirty_Dancing:_Havana_Nights
 

Back
Top