Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Ljudi moze li pomoc oko filma..

Radnja se odvija u sudnici, koliko se sjecam terete sina i majku ili nekoga od njih dvoje za ubistvo oca. Moguce da ih i ne terete ali znam da su cijelo vrijeme u sudnici i da daju izjave. Ta porodica je inace bogata i sjecam se jedne scene da su pravili rostilj kod njih kuci inace to je vila neka. Takodje se sjecam da je ubistvo njihovog oca desilo u sobi i onda dolaze forenzicari uzimaju otiske itd, isto se sjecam kroz maglu sad ne znam jel bas tako ali majka pokusava nesto da sakrije i unajmljuje jake advokate odnosno to im je valjda prijatelj tako nesto ide film nadam se da ga je neko gledao puno bi mi znacilo kad bi neko znao o kojem je cilmu rijec hvala
The Whole Truth ?
 
Је л' постоји уопште филм, на конту ове слике?
 

Prilozi

  • 67591601_2970478366301822_1156637235433439232_n.jpg
    67591601_2970478366301822_1156637235433439232_n.jpg
    100 KB · Pregleda: 11
Pogledao bih opet jedan film sa Šonom Konerijem, ali nešto ne mogu da mu se setim naslova. G. Koneri je neka vrsta vrača (valjda je doktor medicine), i živi u mnogo lepoj prašumi u nekoj kolibi, blizu urođeničkog sela, i ponekad ono što radi zove "đuđu" (juju). Uz to, traži i "pripravnika", da mu pomaže u nekom njegovom radu, i tu se pojavljuje neka ženskica, te počinje šou.
 
Kako se zove film, mislim da igra Dzon Kjuzak u glavnoj ulozi, ali nisam siguran, on je zarobljem u stanu sa devojkom koju mislim nije znao ranije, jer je neko nezapamceno nevreme napolju... Gledao sam ga davno i bas mi je ostao u lepom secanju... Jel zna neko??
Mozda "After Hours" iz 1985 -e , nije Kjuzak , ali dosta stvari se poklapa za tvojim opisom. https://www.imdb.com/title/tt0088680/
 
Hvala :) Sto je najcrnje ja se najjasnije secam zavrsne spice serije - klinac na tom belom konju galopira po nekim brdima/planinama/kamenjaru... Podseca na Skotski pejzaz, mada ne mora nuzno da bude... Muzika je isto bila u nekom skorsko-irskom fazonu.... I secam se da je konj bio mali cupavi beli... Bila je scena u nekoj od epizoda kako ga izvlace iz neke rupe u koju je upao....
:lol: Nađeno ! Nonni i Manni (1988)
 
Potrebna pomoc oko naziva filma, ako neko moze da se seti imena ili nesto......zelio bih pogledat opet taj film, jako je dobar.....pa evo opisa filma: radnja se desava dole negde ili makedonija ili grcka u doba raspada osmanliskog carstva....secam se da je bila kuca i dvoriste prikazana od jednog bogatog turskog zemljoposednika, isto kako on ide sa sinom malim djecakom do vodenice da samelje zito, i tamo vodenicar ima isto kcerku malu devojcicu....onda kako vreme ide i oni rastu javila se ljubav, potom zapocinje rat i raspad osmanskog carstva a taj djeck je sad poraso i otisao u vojnike.....onda posle ratova vratio se i trazio svoju ljubav, mlinarevu cerku i onda se ne secam sta je bilo vise......film je isto napravljen iz 2 ili 3 dela...jako je dobar, i zelio bih ga pogledat opet....gledao sam ga pre jedno mozda 7-8 godina...
 

Back
Top