Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Jel zna neko ovaj? Bio je ranije na youtubu al ne secam se kako se zove
U nekoj srednjoj skoli oni koji imaju "visi status" podsmevali su se i maltretirali konstantno svoje vrsnjake koji se ne isticu bas toliko i koji su povuceni. Onda su se njih 5-6 ili kolko ih vec ima dogovorili da naprave zurku, opili su ove sto su ih mucili i vezali ih. Nosili su maske tokom filma, imali su i oruzje i tako..mucili jednog po jednog iz zelje da im se osvete. Tako nekako ide.
 
Jel zna neko ovaj? Bio je ranije na youtubu al ne secam se kako se zove
U nekoj srednjoj skoli oni koji imaju "visi status" podsmevali su se i maltretirali konstantno svoje vrsnjake koji se ne isticu bas toliko i koji su povuceni. Onda su se njih 5-6 ili kolko ih vec ima dogovorili da naprave zurku, opili su ove sto su ih mucili i vezali ih. Nosili su maske tokom filma, imali su i oruzje i tako..mucili jednog po jednog iz zelje da im se osvete. Tako nekako ide.

http://www.imdb.com/title/tt1390535/
 
gledao sam film ali sam zaboravio kako se zove , u filmu se radi kako jedan metereolog, koga zovu profesor obavestava ameriku da ce je zahvatiti ledeno doba , tri dana za redom kisa je neprekidno padala cetvrti je poceo sneg da pada sve se smrzavalo koji covek je bio napolju on se smrzao , mala grupa ljudi se sklonila u biblioteku , posto je bilo hladno oni su sakupili sve knjige iz nje i poceli da loze da se nesmrznu , jedan od njih je bio sin od profesora ,kasnije se tu pojavio zalutali brod iz kog su morali da uzmu hranu , ali su se tu pojavili vukovi koji su im otezali put , vlada je u toku objavila da se narod preseli u meksiko i juznije krajeve kako bi preziveli , neki nisu stigli smrzli su se , kasnije je profesor krenuo u potragu za sinom sa dvojicom prijatelja od kojih je jedan izgubio zivot drugi se bio smrzao ali je oziveo kasnije posto ga je profesor odveo do neke peci kasnije se vreme prolepsalo nasao je sina itd. ako mozete reci naziv filma
 
gledao sam film ali sam zaboravio kako se zove , u filmu se radi kako jedan metereolog, koga zovu profesor obavestava ameriku da ce je zahvatiti ledeno doba , tri dana za redom kisa je neprekidno padala cetvrti je poceo sneg da pada sve se smrzavalo koji covek je bio n....nuo u potragu za sinom sa dvojicom prijatelja od kojih je jedan izgubio zivot drugi se bio smrzao ali je oziveo kasnije posto ga je profesor odveo do neke peci kasnije se vreme prolepsalo nasao je sina itd. ako mozete reci naziv filma

http://www.imdb.com/title/tt1523267/
Овај?
 
gledao sam film ali sam zaboravio kako se zove , u filmu se radi kako jedan metereolog, koga zovu profesor obavestava ameriku da ce je zahvatiti ledeno doba , tri dana za redom kisa je neprekidno padala cetvrti je poceo sneg da pada sve se smrzavalo koji covek je bio napolju on se smrzao , mala grupa ljudi se sklonila u biblioteku , posto je bilo hladno oni su sakupili sve knjige iz nje i poceli da loze da se nesmrznu , jedan od njih je bio sin od profesora ,kasnije se tu pojavio zalutali brod iz kog su morali da uzmu hranu , ali su se tu pojavili vukovi koji su im otezali put , vlada je u toku objavila da se narod preseli u meksiko i juznije krajeve kako bi preziveli , neki nisu stigli smrzli su se , kasnije je profesor krenuo u potragu za sinom sa dvojicom prijatelja od kojih je jedan izgubio zivot drugi se bio smrzao ali je oziveo kasnije posto ga je profesor odveo do neke peci kasnije se vreme prolepsalo nasao je sina itd. ako mozete reci naziv filma
Dan posle sutra (2004)
"The Day After Tomorrow"
http://www.imdb.com/title/tt0319262/?ref_=fn_al_tt_1
 
gledao sam film ali sam zaboravio kako se zove , u filmu se radi kako jedan metereolog, koga zovu profesor obavestava ameriku da ce je zahvatiti ledeno doba , tri dana za redom kisa je neprekidno padala cetvrti je poceo sneg da pada sve se smrzavalo koji covek je bio napolju on se smrzao , mala grupa ljudi se sklonila u biblioteku , posto je bilo hladno oni su sakupili sve knjige iz nje i poceli da loze da se nesmrznu , jedan od njih je bio sin od profesora ,kasnije se tu pojavio zalutali brod iz kog su morali da uzmu hranu , ali su se tu pojavili vukovi koji su im otezali put , vlada je u toku objavila da se narod preseli u meksiko i juznije krajeve kako bi preziveli , neki nisu stigli smrzli su se , kasnije je profesor krenuo u potragu za sinom sa dvojicom prijatelja od kojih je jedan izgubio zivot drugi se bio smrzao ali je oziveo kasnije posto ga je profesor odveo do neke peci kasnije se vreme prolepsalo nasao je sina itd. ako mozete reci naziv filma
Trebalo bi da je:
http://www.imdb.com/title/tt0319262/
 
gledao sam film ali sam zaboravio kako se zove , u filmu se radi kako jedan metereolog, koga zovu profesor obavestava ameriku da ce je zahvatiti ledeno doba , tri dana za redom kisa je neprekidno padala cetvrti je poceo sneg da pada sve se smrzavalo koji covek je bio napolju on se smrzao , mala grupa ljudi se sklonila u biblioteku , posto je bilo hladno oni su sakupili sve knjige iz nje i poceli da loze da se nesmrznu , jedan od njih je bio sin od profesora ,kasnije se tu pojavio zalutali brod iz kog su morali da uzmu hranu , ali su se tu pojavili vukovi koji su im otezali put , vlada je u toku objavila da se narod preseli u meksiko i juznije krajeve kako bi preziveli , neki nisu stigli smrzli su se , kasnije je profesor krenuo u potragu za sinom sa dvojicom prijatelja od kojih je jedan izgubio zivot drugi se bio smrzao ali je oziveo kasnije posto ga je profesor odveo do neke peci kasnije se vreme prolepsalo nasao je sina itd. ako mozete reci naziv filma

http://www.imdb.com/title/tt0319262/
 
Zdravo svima !!!
Gledao sam pre vise od 15 godina jedan film i ne mogu da ga pronadjem. Mislim da je snimljen 80ih...
Radnja se odvija u Americi. On je rok pevac u bendu, ima devojku Italijanku ciji ujak ili stric drzi piceriju koja je jako ljubomorna.Posto je on zapostavlja, ona ga ostavlja. On zbog nje napusta bend i zaposljava se kao DJ na lokalnom radiu gde vodi svoj radio program
i pusta ljubavne pesme koje posvecuje svojoj devojci. Secam se da ide pesma Baby I love you, Baby I need you. Na kraju filma oni se mire i nastavljaju da se zabavljaju.
Nadam se da ce se neko setiti ovog filma, jer mi je jako vazno.
 
Mislim da je u pitanju neki film u kom glumi Arnold Schwarzenegger .. Njega su zaledili naprimjer 90-ih, jer je bio kriminalac, 20 godina posle ga odlede jer je on jedini koji moze da uhvati ili ubije nekog jos veceg kriminalca .. On u filmu ide u muzej po oruzje .. za svaku psovku je bio kaznjen, odmah dobije racun i mora platiti ..

Isao sam na imdb, i za svaki film koji sam mislio da bi mogao biti, trazio sam i gledao trejlere, ali nisam nasao.. Mozda i nije Svarcneger glavni glumac..
 
Mislim da je u pitanju neki film u kom glumi Arnold Schwarzenegger .. Njega su zaledili naprimjer 90-ih, jer je bio kriminalac, 20 godina posle ga odlede jer je on jedini koji moze da uhvati ili ubije nekog jos veceg kriminalca .. On u filmu ide u muzej po oruzje .. za svaku psovku je bio kaznjen, odmah dobije racun i mora platiti ..

Isao sam na imdb, i za svaki film koji sam mislio da bi mogao biti, trazio sam i gledao trejlere, ali nisam nasao.. Mozda i nije Svarcneger glavni glumac..

Uzivaj :-) http://www.imdb.com/title/tt0106697/?mode=desktop


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo svima !!!
Gledao sam pre vise od 15 godina jedan film i ne mogu da ga pronadjem. Mislim da je snimljen 80ih...
Radnja se odvija u Americi. On je rok pevac u bendu, ima devojku Italijanku ciji ujak ili stric drzi piceriju koja je jako ljubomorna.Posto je on zapostavlja, ona ga ostavlja. On zbog nje napusta bend i zaposljava se kao DJ na lokalnom radiu gde vodi svoj radio program
i pusta ljubavne pesme koje posvecuje svojoj devojci. Secam se da ide pesma Baby I love you, Baby I need you. Na kraju filma oni se mire i nastavljaju da se zabavljaju.
Nadam se da ce se neko setiti ovog filma, jer mi je jako vazno.



Izgleda da je to ovaj film ali ne znam kako se zove "

Nemačka komedija (sinhronizovana na engleski) iz 1988. smeštena u 60-te, radi se o avanturama grupe ortaka. Jedan od njih je voditelj na lokalnom radiu i dostupne su mu sve tada popularne ploče pa u filmu čujemo sve same hitove tog vremena (Moody Blues - Nights in White Satine, Troggs - I Feel It in My Fingers)...Ima devojku Gabrijelu, Italijanku koja radi u piceriji, pa se nešto gadno posvađaju na kraju ali on preko radia pusti neku stvar, a ona pod ručnom okrene svoj kabriolet i vrati mu se... Na kraju i najpoznatija scena, kad jedan od njih polaže ispit, oni mu nabiju ruku u gips i stave bubicu, a parkiraju se tik pored škole naguravši se u onaj prastari Folksvagenov kombi (sa VW znakom preko celog lima) u kome je sva ona radio-oprema, pa mu čitaju tačna rešenja. Odjavna špica ide uz Procol Harum - Whiter Shade of Pale.
 
Poslednja izmena:
Evo cega se sjecam iz filma: dva drugara na nekom bazenu, ulazi neka prelijepa brineta ide na lezajku sjesti, jedan od ove dvojice prilazi joj i upoznaju se, ona se zove Lilith.. Dan posle tog upozavanje on odlazi za Los Angeles, njoj ostavlja adresu, ona doputuje na neku zurku kod njega, tu se nesto spetljaju i onda u toku sexa zlostavlja/ubija ga, ne sjecam bas toga..

gulgao sam, trazio po imdb-u, bez uspijeha
 
Био је пре година дана на пинку.

Ево садржаја: муж класичан реднек живи са лепом женом негде у некој шуми, одједном се појављује неки млад момак који им као помаже око посла. После се смувају његова жена и он. На крају дође до крвавог обрачуна.
 

Back
Top