Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Gledala sam film, pre 2,3 godine... Radi se o tome da zena se u jednom momentu budi, neko joj zvoni na vrata i tad joj javljaju da joj je muz poginuo.... i kad zaspi, ponovo se rbudi, a ono kao da se nista nije desilo, pa sledeci put kkad zaspi pomeri je na vreme kad je vreme sahrane muza... provali da moze da utice na to da spreci da se nesto desi, ali kad sazna da je muz varao , pocinje da razmislja da li da spreci saobracajnu nesrecu i pusti ga da pogine ili ne.. film se stalno vrti oko toga da se ona budi u razlicitom vremenu... ne secam se kraja...
 
Gledala sam film, pre 2,3 godine... Radi se o tome da zena se u jednom momentu budi, neko joj zvoni na vrata i tad joj javljaju da joj je muz poginuo.... i kad zaspi, ponovo se rbudi, a ono kao da se nista nije desilo, pa sledeci put kkad zaspi pomeri je na vreme kad je vreme sahrane muza... provali da moze da utice na to da spreci da se nesto desi, ali kad sazna da je muz varao , pocinje da razmislja da li da spreci saobracajnu nesrecu i pusti ga da pogine ili ne.. film se stalno vrti oko toga da se ona budi u razlicitom vremenu... ne secam se kraja...

http://www.imdb.com/title/tt0477071/
 
Gledala sam film, pre 2,3 godine... Radi se o tome da zena se u jednom momentu budi, neko joj zvoni na vrata i tad joj javljaju da joj je muz poginuo.... i kad zaspi, ponovo se rbudi, a ono kao da se nista nije desilo, pa sledeci put kkad zaspi pomeri je na vreme kad je vreme sahrane muza... provali da moze da utice na to da spreci da se nesto desi, ali kad sazna da je muz varao , pocinje da razmislja da li da spreci saobracajnu nesrecu i pusti ga da pogine ili ne.. film se stalno vrti oko toga da se ona budi u razlicitom vremenu... ne secam se kraja...

Premonition http://www.imdb.com/title/tt0477071/
 
pozzz gledala sam film pre 15-20god. ne znam tacno ali mislim da je turski ili indo.. zena i covek imaju dvoje dece,muz se zaljubi u neku drugu(mislim da je bila od zene nj.prijateljica) i odluci da se resi zene,vozili su se u nekom camcu i on je gurne u vodu gde su bili krokodili,ali ona nekako ostane ziva,nadje je neki covek i spasi ali joj lice ostane unakazeno,taj isti covek joj da neke skupe nausnice,ona ih proda i operise lice i pocne pevati u nekom restoranu,klubu ...e sad njen muz je zapazi ali je ne prepozna i ponovo se zaljubi u nju,dovede je kuci ona vidi svoju decu,mislim da je deca prepoznaju,,,, bas se i ne secam sad dalje,,,bila sam mala. uglavnom ona na kraju njega ubije...secam se da se na nasem film zvao odbacena... bas dugo trazim ovaj film ako bi neko pomogao bila bi jako zahvalna
 
pozzz gledala sam film pre 15-20god. ne znam tacno ali mislim da je turski ili indo.. zena i covek imaju dvoje dece,muz se zaljubi u neku drugu(mislim da je bila od zene nj.prijateljica) i odluci da se resi zene,vozili su se u nekom camcu i on je gurne u vodu gde su bili krokodili,ali ona nekako ostane ziva,nadje je neki covek i spasi ali joj lice ostane unakazeno,taj isti covek joj da neke skupe nausnice,ona ih proda i operise lice i pocne pevati u nekom restoranu,klubu ...e sad njen muz je zapazi ali je ne prepozna i ponovo se zaljubi u nju,dovede je kuci ona vidi svoju decu,mislim da je deca prepoznaju,,,, bas se i ne secam sad dalje,,,bila sam mala. uglavnom ona na kraju njega ubije...secam se da se na nasem film zvao odbacena... bas dugo trazim ovaj film ako bi neko pomogao bila bi jako zahvalna

http://www.imdb.com/title/tt0085079/plotsummary?ref_=tt_ov_pl
 
pozzz gledala sam film pre 15-20god. ne znam tacno ali mislim da je turski ili indo.. zena i covek imaju dvoje dece,muz se zaljubi u neku drugu(mislim da je bila od zene nj.prijateljica) i odluci da se resi zene,vozili su se u nekom camcu i on je gurne u vodu gde su bili krokodili,ali ona nekako ostane ziva,nadje je neki covek i spasi ali joj lice ostane unakazeno,taj isti covek joj da neke skupe nausnice,ona ih proda i operise lice i pocne pevati u nekom restoranu,klubu ...e sad njen muz je zapazi ali je ne prepozna i ponovo se zaljubi u nju,dovede je kuci ona vidi svoju decu,mislim da je deca prepoznaju,,,, bas se i ne secam sad dalje,,,bila sam mala. uglavnom ona na kraju njega ubije...secam se da se na nasem film zvao odbacena... bas dugo trazim ovaj film ako bi neko pomogao bila bi jako zahvalna

odnosno ovo....

http://www.imdb.com/title/tt1449833/?ref_=tt_trv_cnn
 
Stariji je film, davno sam ga gledala, ali mozda neko prepozna....covek ide ulicama nocu i naleti na neko cudoviste, sad ne secam se da li je bilo borbe ili ne. Uglavnom te iste noci sretne zenu, zaljubi se u nju i pocnu da zive zajedno. Godine prodju, rode se i deca, oni imaju skladan brak. Medjutim zena ima neki totem, figuricu (ako se dobro secam), i jedini uslov koji mu je dala je da ne dira (ili tako nesto) tu figuricu. Jednom kad ostane sam covek ipak prekrsi njen uslov i tada se ta zena i njihovo dvoje dece pretvore u ono cudoviste sa pocetka filma i napuste ga.

Tako nekako uglavnom ide film, a moguce i da je film iz vise prica a ovo samo jedna od njih...ne mogu da se setim :( Ako ga neko prepozna bilo bi odlicno. Hvala :)
 
Poslednja izmena:
Stariji je film, davno sam ga gledala, ali mozda neko prepozna....covek ide ulicama nocu i naleti na neko cudoviste, sad ne secam se da li je bilo borbe ili ne. Uglavnom te iste noci sretne zenu, zaljubi se u nju i pocnu da zive zajedno. Godine prodju, rode se i deca, oni imaju skladan brak. Medjutim zena ima neki totem, figuricu (ako se dobro secam), i jedini uslov koji mu je dala je da ne dira (ili tako nesto) tu figuricu. Jednom kad ostane sam covek ipak prekrsi njen uslov i tada se ta zena i njihovo dvoje dece pretvore u ono cudoviste sa pocetka filma i napuste ga.

Tako nekako uglavnom ide film, a moguce i da je film iz vise prica a ovo samo jedna od njih...ne mogu da se setim :( Ako ga neko prepozna bilo bi odlicno. Hvala :)

http://www.imdb.com/title/tt0100740/

Jedna od prica u filmu je ova tvoja, ako se ne varam...
Poz!
 
gledao sam film kao klinac 2000te mozda i secam se samo pocetka, neki lik vodi radio emisiju (kao u nekom studio na zadnjem spratu neke zgrade), dolazi mu neka devojka, oni tu krece akcija :rumenko: ona mu daje neki sal da joj veze ruke iza ledja, i ujutru kad se probudi ona je mrtva, posle toga bezi... (e sad, moguce da je erotski film, nisam siguran) samo se tog dela secam, ako neko ima neke informacije bio bih mu zahvalan :)
 
da li mozda neko zna koji su ovo filmovi? nesto sam trazio i ranije a nesto je novo...
1.film-serija,iz 4 dela,radnja je u grckoj,ima nesto i u amsterdamu,neka zena,mislim da je izgubila pamcenje,da je neko nju pokusao da ubije... ona ima grcko ime i prezime,ali se ne secam kako se zove,muz joj je bogat,mislim da se neka zena ubila na kraju,uzme noz i ubode se na nekim stenama na obali... stariji je film,ne secam se bas najbolje...
2.covek ima dva sina,jedan je azijat drugi belac... mislim da treniraju neke borilacke vestine i oni imaju oko 18 god... stari je film... taj covek je takodje dobar u tucama,ne voli bas tog svog sina azijata... posle se saznaje da dok je bio u vijetnamu u ratu,ubio zenu koja je drazala bebu u korpi,i posto su ga svi saborci osudjivali za to ubistvo,natereali su ga da uzme tu bebu i da se brine o njoj... tako je on njegov sin,i zato ga ne voli... na kraju se oni sukobljavaju,tuku se...
3.miran americki gradic,imucna porodica,otac ugledan,imaju para... sin je u srednjoj skoli,treba da krene na koledz,ima devojku ali se vidja sa nekom siromasnom zbog sexa,ona ostaje trudna,zeli da rodi bebu,ali on nece ni da cuje i ubija je... ona nestaje,ali je nekako pocinju traziti,i polako se otkriva sta se desilo... otac ga naravno brani,ne veruje u to,ali na kraju ovaj ipak priznaje jer sve ukazuje na njega...
stariji su filmovi,zaista ne mogu da se setim ni glumaca,ni imena u filmu,pa da nekako kopam po netu,imdb-u... ako neko slucajno zna bicu mu zahvalan!
 

Back
Top