Glavni problemi izbeglica u Srbiji: Stan, zaposlenje, status

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Rešavanje problema povratka, nezakonito oduzetih stambenih i drugih imovinskih prava, kao i neisplaćenih penzija biće u buduće prioritet rada Udruženja izbeglica i prognanika u Srbiji, zaključeno je danas na skupštini tog udruženja. Na skupu je ocenjeno da Udruženje mora biti prodornije i efikasnije u ostvarivanju svih prava koja su izbeglicama i prognanicima uskraćena u zemljama porekla.

http://www.***************/drustvo/glavni-problemi-izbeglica-u-srbiji-stan-zaposlenje-status-9
 
Poslednja izmena:
Rešavanje problema povratka, nezakonito oduzetih stambenih i drugih imovinskih prava, kao i neisplaćenih penzija biće u buduće prioritet rada Udruženja izbeglica i prognanika u Srbiji, zaključeno je danas na skupštini tog udruženja. Na skupu je ocenjeno da Udruženje mora biti prodornije i efikasnije u ostvarivanju svih prava koja su izbeglicama i prognanicima uskraćena u zemljama porekla.

http://www.***************/drustvo/glavni-problemi-izbeglica-u-srbiji-stan-zaposlenje-status-9


jel to ona stara priča da je Hrvatska dužna teroristima i balvanašima isplaćivati penzije i doprinose, kao nagradu za pokušaj uništenja . :D jebači na baterije
 
otkud ti znas dal ja imam stan, ne moramo meene za primer da uzmemo koliko ima beskucnika fuuuuuuuu

Ti ako si beskućnik,to je tvoj problem.Niko ovde i ne govori o dobijanju stanova u Srbiji nego o vraćanju oduzetih stanova i imovine prognanicima u zemljama odakle su prognani a tebe hvala bogu niko nije prognao niti ti je oduzeo imovinu.Ako i ima nekih slučajeva dodjele stanova proganicima,izgradnja tih stanova najčešće nije finansirana novcem građana Srbije nego nekih stranjskih humanitarnih organizacija i država kao što su Norveška i Švedska.
 
Rešavanje problema povratka, nezakonito oduzetih stambenih i drugih imovinskih prava, kao i neisplaćenih penzija biće u buduće prioritet rada Udruženja izbeglica i prognanika u Srbiji, zaključeno je danas na skupštini tog udruženja. Na skupu je ocenjeno da Udruženje mora biti prodornije i efikasnije u ostvarivanju svih prava koja su izbeglicama i prognanicima uskraćena u zemljama porekla.

http://www.***************/drustvo/glavni-problemi-izbeglica-u-srbiji-stan-zaposlenje-status-9

IZBEGLICE nisu nikakve izbeglice (izbeglice se VRACAJU tamo odakle su dosli, kada se rat (ili neka druga opasnost zavrsi) kako im samo ime kaze!

Radi se o KOLONIZATORIMA ili KOLONISTIMA drugih (tudjih) teritorija, jer se oni NIKADA nece vratiti IAKO IH ZOVU DA SE VRATE, rat je odavno ZAVRSEN.

Koji su svoj ljuti krs DOBRO UNOVCILI UZ POMOC RATA RATA i zamenuli ga za plodnu Vojvodinu ili glavni grad Srbije!

Svaka porodica TAKOZVANIH IZBEGLICA je u Srbiji dobila od 5.000 do 20.000 eura BEZPOVRATNE POMOCI kada je stigla!

Srbija je digla VELIKE INOSTRANE KREDITE ZA "IZBEGLICE" koje danas SVI U SRBIJI - otplacuju.

I otplacivace jos JAKO DUGO!
 
Ti ako si beskućnik,to je tvoj problem.Niko ovde i ne govori o dobijanju stanova u Srbiji nego o vraćanju oduzetih stanova i imovine prognanicima u zemljama odakle su prognani a tebe hvala bogu niko nije prognao niti ti je oduzeo imovinu.Ako i ima nekih slučajeva dodjele stanova proganicima,izgradnja tih stanova najčešće nije finansirana novcem građana Srbije nego nekih stranjskih humanitarnih organizacija i država kao što su Norveška i Švedska.

hvala bogu da me nije niko prognao, ali neesto mi ne deluje ok da prioritet imaju izbeglice a da su hiljade ljudi odavde bez posla
 
hvala bogu da me nije niko prognao, ali neesto mi ne deluje ok da prioritet imaju izbeglice a da su hiljade ljudi odavde bez posla

Pa i ratovala je Srbija zbog njihovih privilegija i prioriteta.

Misle da je sada sa novim predsednikom doslo vreme na dobiju ono sto im je i Tito nekada bio POTPUNO NEOPRAVDANO dao: DA SU PRIVILEGOVANI SLOJ - direktori, vlasnici, sefovi vojske i policije, kako su to nekada svi oni bili u Hrvatskoj....
 
pa ovdee se govori o tome da bi trebalo da imaju ne mogu na gotovo da dodju drugar jel to leepo?

Vrati se i pročitaj saopštenje i vidjećeš da nema govora ni o kakvom traženju bilo čega za dž nego se traži vraćanje imovine onima kojima je nezakonito oduzeta u Hrvatskoj,Federaciji BiH i Kosovu.Ne znam šta ti znači ovo na gotovo i ko je došao na gotovo.Imaš li ti neke primjere za to gotovo ?
 
Vrati se i pročitaj saopštenje i vidjećeš da nema govora ni o kakvom traženju bilo čega za dž nego se traži vraćanje imovine onima kojima je nezakonito oduzeta u Hrvatskoj,Federaciji BiH i Kosovu.Ne znam šta ti znači ovo na gotovo i ko je došao na gotovo.Imaš li ti neke primjere za to gotovo ?
citaces o tome na mom tviteru
 
Vrati se i pročitaj saopštenje i vidjećeš da nema govora ni o kakvom traženju bilo čega za dž nego se traži vraćanje imovine onima kojima je nezakonito oduzeta u Hrvatskoj,Federaciji BiH i Kosovu.Ne znam šta ti znači ovo na gotovo i ko je došao na gotovo.Imaš li ti neke primjere za to gotovo ?

Koliko ja znam svi oni koji nisu optuzeni za zlocine su vec odavno PRODALI ili ZAMENULI svoju imovinu u Hrvatskoj.

Jedan broj ih se i vratio.
 

Back
Top