Glavić na boci

Da...iluminat...beše jedan vrlo sličan njemu... U stvari moguće da je to jedan te isti...

Onaj što po You Tube-tu postavljao neke sektaške tekstove i predskazanja svemirskih katastrofa...sudnji dani ovo ono...
 
Samo ti priznaj u svoje ime da si gej, ništa ti neće biti. Ja sam narcisoidni manijak i opsednut sam svojim sopstvenim kurrcem. Ne gadi mi se piččka, no piččke (one tuđe, korišćene)...
 
moram da kazem, mada mi tesko pada, da autor teme ima poentu ovog puta.
oduvek su se seksualni simboli provlacili kroz vajarstvo, slikanje, iz vremena pecinskog coveka pa do danas. ogromne skulpture falusa (dakle ne nesto sto lici na falus nego bas falus) pronalazene su na razlicitim kontinentima iz razlicitih istorijskih epoha i medju razlicitim drustvenim zajednicama. isto tako, zene simboli materinstva, radjanja, istovremeno i seksa ( pada mi trenutno na pamet samo vilendorfska venera, znate sigurno kako izgleda, ogromnih kukova i ogromnih sisa, naravno..) itd itd.
danas smo takvim simbolima okruzeni toliko d aih vise ne primecujemo.
kad je u puitanju kozmeticka industrija, skoro sva sminka, maskare, karmini..pa roll-on ovo-ono, koliko god da to jesu najprakticnija moguca pakovanja, pstavlja se pitanje zar bas niko nikada nigde nje mogao da napravi drugacije varijante? cak ni vodece svetske firme. naprotiv. itd itd..

falus svuda oko nas, mislite o tome :super:
 
moram da kazem, mada mi tesko pada, da autor teme ima poentu ovog puta.
oduvek su se seksualni simboli provlacili kroz vajarstvo, slikanje, iz vremena pecinskog coveka pa do danas. ogromne skulpture falusa (dakle ne nesto sto lici na falus nego bas falus) pronalazene su na razlicitim kontinentima iz razlicitih istorijskih epoha i medju razlicitim drustvenim zajednicama. isto tako, zene simboli materinstva, radjanja, istovremeno i seksa ( pada mi trenutno na pamet samo vilendorfska venera, znate sigurno kako izgleda, ogromnih kukova i ogromnih sisa, naravno..) itd itd.
danas smo takvim simbolima okruzeni toliko d aih vise ne primecujemo.
kad je u puitanju kozmeticka industrija, skoro sva sminka, maskare, karmini..pa roll-on ovo-ono, koliko god da to jesu najprakticnija moguca pakovanja, pstavlja se pitanje zar bas niko nikada nigde nje mogao da napravi drugacije varijante? cak ni vodece svetske firme. naprotiv. itd itd..

falus svuda oko nas, mislite o tome :super:

zato sam kupila vibrator da me svaka ziva stavrcica ne podseca na falus :rotf:....
 

Back
Top