Glasna muzika u centru Beograda od 1-4 ujutro

Ljudi se sele iz centra jer to postaje urbana poslovna zona i puno smoga a život na periferiji ima mnoge pogodnosti za odrastanje dece itd. Problem je što centar počinje noću da liči na autodrom, naročito leti kad mladi majmuni isfuraju svoje motore bez uspuha. To trkanje po ulicama bi trebala policija da reguliše ili građani konopčetom :mrgreen:
 
Cenatr Beograda je manje vise ko centar svake metropole. Iz istih razloga, ljudi gledaju da ne zive u centru metropola. Svako ko ima mogucnost , biolo gde u svdetu, bezi iz centra. A vecina Srba iy centra Beograda ima tu mogucnost. Samo ne zeli da je koristi ,jer u svojoj psihi nosu klicu privincijskog kompleksa.

U sv. metropolama mozes u centru da cujes dum-dum od muzike?
 
Ljudi to ne mogu da zamisle, misle da je to muzika iz nekog lokalnog kafića ali je to nivo buke kao da se održava koncert na trgu. To je problem a ne neko lokalno veselje. To su neke stotine megavata nagurane na jedno mesto i prave zaglušujuću buku na područjem celog beograda a verujem da se čuje i na novom beogradu.
 
jel vi izvaljujete buku sa splavova od pocetka leta, ovo je sad nesto novo sto nije bilo. ja na krstu cujem muziku toliko glasno, da bih mogla da kazem i koja je pesma, samo kad bih slusala taj zanr. neki tehno, sta li je, nemam pojma. uglavnom dum dum se cuje od ponedeljka do ponedeljka, dal padala kisa, sta god, ono tresti i ne prestaje. subotom je to sve puta hiljadu. evo sad ovo pisem jer su me probudili. koji je to seljacki splav, jel zna neko?
 
jel vi izvaljujete buku sa splavova od pocetka leta, ovo je sad nesto novo sto nije bilo. ja na krstu cujem muziku toliko glasno, da bih mogla da kazem i koja je pesma, samo kad bih slusala taj zanr. neki tehno, sta li je, nemam pojma. uglavnom dum dum se cuje od ponedeljka do ponedeljka, dal padala kisa, sta god, ono tresti i ne prestaje. subotom je to sve puta hiljadu. evo sad ovo pisem jer su me probudili. koji je to seljacki splav, jel zna neko?

Spavovi i sa Kalemeganske terase - nedodirljivi - bas me zanima da li komunalna policija sme tamo da ode i da ih gasi posle 00h.

Teror za par stotina hiljada gradjana - nije to od znacaja.
 
mene ubija neki tehno i mislim da je to freestyler. cujem ponekad i narodnjake, ali to mi ne smeta, ne sto mi ne smetaju narodnjaci, vec sto se kad umukne ovaj tehno to toliko slabo cuje da ga ne registrujem. otprilike, molim boga da su narodnjaci a ne ovo :dash: i dalje tutnji, zatvorila sam prozore, odavno, ali nista, samo sam se ukuvala. usi me bole. zaista.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top