Glasanje i poredjenje

Izaberite

  • vlast -> vlast

  • vlast -> opozicija

  • vlast -> neodlucan

  • vlast -> neizlazan

  • opozicija -> vlast

  • opozicija -> opozicija

  • opozicija -> neodlucan

  • opozicija -> neizlazan

  • nisam glasao -> vlast

  • nisam glasao -> opozicija

  • nisam glasao -> neodlucan


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kada bi ja bio srpski Staljin, kod mene u Skustinu bi moglo da udje posle NEpostojecih izbora 0 stranaka. Mogle bi da udju samo motiqe, ljopate i pijuqi, rala i volovi (oni pravi volovi, sto mucu i masu repom, ne stoka, banda belosveCka). Svi ostali glasaci, debelo zaostali, bi ljopatali, pijuqali, motiqali i orali, sejali i riljali od rane zore (5:00) do kasnog povecerrja (20:00) na ultra-brzim poljima Srbije. :aha2:

_niemand_

Cak se i ne protivim... Ali razumes sigurno da su radne navike u Srbiji prilicno usahle a da su kao korov razgranate korupcijske navike raznih vrsta.
 
Гласао сам за радикале, и поново ћу. Зато што смо једина странка која нуди решења а не маркетиншке трикове и лажи. Зато што смо једина странка са јасним програмом. Зато што смо једина националистичка опција. И, једноставно, зато што знам какви су људи остали у тој странци, то су људи који су одани једној идеји и који од ње неће одустати.
Znaš šta mi se ne sviđa, što Šešelj napada uglavnom Predsednika, a zna se da je on marginalna ličnost.

No, sada će vam najvažnija karta biti Hag, ne smete dopustiti da se planovi SNS ostvare.

Naime, plan SNS je da Šešelj podlegne bolesti, i da onda ne moraju da donose odluke izručenja i neizručenja.
 

Back
Top