glasajte: PREDRAG STOJAKOVIC ili DEJAN BODIROGA

snaja88:
Nek mi sad neki freak kaze da je bolji Bodiroga :shock:
AHAHAHAHA... :lol: :lol:

nece ti niko reci, jer ne moze da ih uporedi, posto je Bodiroga bio tu, a Pedja nije...
sad ces ti reci: da je bio tu...
eee, da ginobili nije dao onaj kos u poslednjoj sekundi, da tomasevic nije promasivao slobodna bacanja, da vujanic, pa i bodiroga, nisu izgubili one lopte, da.....
 
vicente:
snaja88:
Nek mi sad neki freak kaze da je bolji Bodiroga :shock:
AHAHAHAHA... :lol: :lol:

nece ti niko reci, jer ne moze da ih uporedi, posto je Bodiroga bio tu, a Pedja nije...
sad ces ti reci: da je bio tu...
eee, da ginobili nije dao onaj kos u poslednjoj sekundi, da tomasevic nije promasivao slobodna bacanja, da vujanic, pa i bodiroga, nisu izgubili one lopte, da.....
Necu reci:Eh,da je Pedja bio tu.... Ali to njihovo poredjenje traje vec 2-3 godine, pa mislim uopste.
A u ostalom, oni se i ne mogu porediti,jer ceo svet ZNA ko je i sta je Pedja :twisted: , a ceo svet ocigledno ne zna sta je i ko je Bodiroga :roll:
 
snaja88:
vicente:
snaja88:
Nek mi sad neki freak kaze da je bolji Bodiroga :shock:
AHAHAHAHA... :lol: :lol:

nece ti niko reci, jer ne moze da ih uporedi, posto je Bodiroga bio tu, a Pedja nije...
sad ces ti reci: da je bio tu...
eee, da ginobili nije dao onaj kos u poslednjoj sekundi, da tomasevic nije promasivao slobodna bacanja, da vujanic, pa i bodiroga, nisu izgubili one lopte, da.....
Necu reci:Eh,da je Pedja bio tu.... Ali to njihovo poredjenje traje vec 2-3 godine, pa mislim uopste.
A u ostalom, oni se i ne mogu porediti,jer ceo svet ZNA ko je i sta je Pedja :twisted: , a ceo svet ocigledno ne zna sta je i ko je Bodiroga :roll:


joj, snajka, dokle ćemo ti i ja ovako da se natežemo....

ko to ne zna ko je i šta je Bodiroga?
 
Naravno Dejan Bodiroga, a uz njega i Milan Gurovic nikada nisu okrenuli ledja reprezentaciji zbog "KAMP U KINI" pa taj doticni kosarkas necu ni da ga imenujem i ja mu prenemaganje nikada necu oprostiti pa makar i Dzordana dostigao, po meni za njega nema mesta u reprezentaciji!!! A i nikada nije imao muda da resi mec, a setite se Sase Djordjevica par puta, Dejana Bodiroge par puta i naravno mozda i najveca pobeda na ledjima Milana Gurovica protiv USA u Indijanapolisu 3 trojke + kos i faul za 1:07 min!!!naravno i partija Vlade Scepanovica koji je prelomio u finalu EP u Turskoj protiv domacina!!!eee to su igraci, i ja cu im uvek biti zahvalan!!!

GROBAR do groba
 
mali37:
Bodiroga je rekao da hoce da napravi pauzu godinu dana, a Pedja se pojavio kao mufljuz(ja sam zvezda) i izmisljao kako ima obaveze.
Nije problem sto on nije hteo da igra vec kako je to izveo.
Pa da su kreteni nesto mislili, znali bi da je i on zeleo da se odmori (Dejan nije imao vojsku,dete na putu i kampove-to niko ne moze poreci.Ili moze?) Neko je Paspalj na 1. pojavljivanju pred novinarima prosuo ulje na vatru,poceo da proziva Divca i Pedju, a na to se morao nadovezati i Obradovic. Hteo ne hteo, morao je da podrzi druga. Nece sa njima nasa repka videti Divca vise nikad! E bas mi drago kako ih je ispalio...svetski....kad napadaju njegovog druga ne moze da se petlja s takvima.
A sta da je rekao da NECE da igra kao Bodiroga? , Onda bi bilo opet pljuvanja ko sada,jer kad nekog mrzis,mrzih ga ma sta uradio
ps Pa zar pedja nije ZVEZDA u odnosu na Bodirogu? Vc smo vec doktorirali zar ne :?:
 
Jeste Paspalj je bas poceo da proziva Divca koji mu je ujedno i najbolji drug.
Devojcice smiri hormone jel pljujes po ljudima koji su postigli sve sa reprezentacijom i postavili temelj za kosarkasu silu u poslednjih 10 godina.
Iluzorno je ipricati s tobom jel ti si jos u godinama kad mislis da si najpametnija i da sve znas najbolje, ali s vremenom ces da vidis da ne znas.
 
mali37:
Jeste Paspalj je bas poceo da proziva Divca koji mu je ujedno i najbolji drug.
Devojcice smiri hormone jel pljujes po ljudima koji su postigli sve sa reprezentacijom i postavili temelj za kosarkasu silu u poslednjih 10 godina.
Iluzorno je ipricati s tobom jel ti si jos u godinama kad mislis da si najpametnija i da sve znas najbolje, ali s vremenom ces da vidis da ne znas.
Pa vazno je da bar neko zna sve... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Ja Pedju volim najvise na svetu i respektujem ga vise nego bilo ko ovde on nije samo dobar igac vec i dobar covek. Pedjini roditelji zive u mom komsiluku i jednom dok sam igrala basket mi je prisao. Decko uopste nije uobrazen igrali smo 1 na 1 i sutirali trojke to je bio najlepsi i najvredniji dan u mom zivotu. Kladim se da mi mnogi nece verovati ali bas me briga ja imam jedno iskustvo koje malo ko ima upoznala sam Stojakovic Pedju. Pratila sam ovaj forum od pocetka jer se tice mog idola ali evo tek sad dajem svoj komentar. Snajo, slazem se u svemu sa tobom i drago mi sto imam istomisljenika ali jednu stvar ti zameram lepo je to sto ti volis Pedju ali je ruzno sto osporavas Bodirogu. Nije on dzaba nas bog. Nemozes ti sad da stanes i da kazes da Bodiroga ne zna da igra nije fer prema njemu da ne zna da igra ne bi bio tu gde jeste. Ajde sad nek neko dodje i kaze mi da Pedja ne zna da igra sme i neko? :lol:
 
*M*I*L*IC*A*:
Ja Pedju volim najvise na svetu i respektujem ga vise nego bilo ko ovde on nije samo dobar igac vec i dobar covek. Pedjini roditelji zive u mom komsiluku i jednom dok sam igrala basket mi je prisao. Decko uopste nije uobrazen igrali smo 1 na 1 i sutirali trojke to je bio najlepsi i najvredniji dan u mom zivotu. Kladim se da mi mnogi nece verovati ali bas me briga ja imam jedno iskustvo koje malo ko ima upoznala sam Stojakovic Pedju. Pratila sam ovaj forum od pocetka jer se tice mog idola ali evo tek sad dajem svoj komentar. Snajo, slazem se u svemu sa tobom i drago mi sto imam istomisljenika ali jednu stvar ti zameram lepo je to sto ti volis Pedju ali je ruzno sto osporavas Bodirogu. Nije on dzaba nas bog. Nemozes ti sad da stanes i da kazes da Bodiroga ne zna da igra nije fer prema njemu da ne zna da igra ne bi bio tu gde jeste. Ajde sad nek neko dodje i kaze mi da Pedja ne zna da igra sme i neko? :lol:
Kao prvo mislim da ovde nije takmichenje ko je bolji chovek (ali ako cemo tako) ne treba zaboraviti ko daje dobar deo love u svakoj humanitarnoj akciji koji orginizuju sportisti i da je on osnivach grupe 7-naravno mislim na Bodirogu.Kao drugo ti si veoma VEOMA objektina jer si navodno shutirala trojke sa nijm (prim prev.otkud ja znam da se nisi mozda zaljubila :lol: ).Niko od nas ovde ne tvrdi da Pedja ne zna da igra (onih koji misle suprotno well, oni su samo zajedljivi skotovi).Ali po meni Bodiroga je zajedno sa Djordjevicem , Divcom, Danilovicem i D.Petrovicem vanserijski igrach kakav se retko javlja na ovim prostorima.
 
Gregor Samsa:
*M*I*L*IC*A*:
Ja Pedju volim najvise na svetu i respektujem ga vise nego bilo ko ovde on nije samo dobar igac vec i dobar covek. Pedjini roditelji zive u mom komsiluku i jednom dok sam igrala basket mi je prisao. Decko uopste nije uobrazen igrali smo 1 na 1 i sutirali trojke to je bio najlepsi i najvredniji dan u mom zivotu. Kladim se da mi mnogi nece verovati ali bas me briga ja imam jedno iskustvo koje malo ko ima upoznala sam Stojakovic Pedju. Pratila sam ovaj forum od pocetka jer se tice mog idola ali evo tek sad dajem svoj komentar. Snajo, slazem se u svemu sa tobom i drago mi sto imam istomisljenika ali jednu stvar ti zameram lepo je to sto ti volis Pedju ali je ruzno sto osporavas Bodirogu. Nije on dzaba nas bog. Nemozes ti sad da stanes i da kazes da Bodiroga ne zna da igra nije fer prema njemu da ne zna da igra ne bi bio tu gde jeste. Ajde sad nek neko dodje i kaze mi da Pedja ne zna da igra sme i neko? :lol:
Kao prvo mislim da ovde nije takmichenje ko je bolji chovek (ali ako cemo tako) ne treba zaboraviti ko daje dobar deo love u svakoj humanitarnoj akciji koji orginizuju sportisti i da je on osnivach grupe 7-naravno mislim na Bodirogu.Kao drugo ti si veoma VEOMA objektina jer si navodno shutirala trojke sa nijm (prim prev.otkud ja znam da se nisi mozda zaljubila :lol: ).Niko od nas ovde ne tvrdi da Pedja ne zna da igra (onih koji misle suprotno well, oni su samo zajedljivi skotovi).Ali po meni Bodiroga je zajedno sa Djordjevicem , Divcom, Danilovicem i D.Petrovicem vanserijski igrach kakav se retko javlja na ovim prostorima.
Ok ja ni jednom nisam zanimarila Bodirogine kvalitete on jeste legenda nase kosarke ali dovoljno je pogledati statistiku. O kakvom zaljubljivanju pricas pa on je duplo stariji od mene.
 
Imam statistiku sa kraja proshle sezone....I za NBA je zadivljujuca...Ali samo sam hteo da kazem da on sa Bodirogom ne bi mogao da se takmichi kada bi igrao u Evropi (mada je verovatno to sluchaj i za Bodirogu u NBA).ALI...
Ko je jedini smeo da uzima loptu kada smo gubili od Argentinaca u SP02' BODIROGA, Pedja da budemo realni, se krio tamo na poziciji trojke.A to chini velikog igracha, da li Sale bi bio ono shto jeste da nije uzeo loptu protiv Huventuda i mnogo drugih ekipa.Ja verujem da nebi bio tu gde jeste.
A za zaljubljivanje je bio samo jedan od nachina da ti dokazem da zbog tog susreta si mogla da steknesh sud koji je izuzetno na subjektivnoj bazi.
 

Back
Top