giros

Volim giris,volim giros, volim giros, taako da :rumenko:
..jednom mi se desilo na Lefkadi da nije bio dobar, tj lepinja je bila kao hleb, zilava, naukusna..nesto sto mi se nije svidelo
 
Volim giris,volim giros, volim giros, taako da :rumenko:
..jednom mi se desilo na Lefkadi da nije bio dobar, tj lepinja je bila kao hleb, zilava, naukusna..nesto sto mi se nije svidelo
to je verovatno bila kiparska lepinja :)
ja vise volim u onoj standardnoj palacinki :)
 
ja više volem doner kebab ;)

- - - - - - - - - -

šalu na stranu, jel ima razlike?

Ima u vrsti mesa,marinadi, sosevima i prilozima ....:lol: i pita hlebu takodje

Sustinski to je isti princip ali u pola noci mrtav pijan bih osetio razliku u ukusu :lol:

- - - - - - - - - -

ne znam koji je hleb bio ali je bilo lose
i ja volim u toj palacinki :D

Sotiris u Nidriju tesko da je bio taj, jer ja mislim da je isti ubedljivo najbolji u tom delu Grcke...barem po mom ukusu ;)
 
Interesantno je kako jedu Arapi u svojim kucama......Kada sam bio na Bliskom Istoku, stanovao sam neko vreme u kuci mog prijatelja Arapa....

Oni nemaju sto ni stolice: svi sede na jastucima i krparama na podu!

Hrana s edonosi u velikoj serpi i stavlja na sred sobe....

Svima se podeli arapski hleb (palacinka) i onda svi kidaju parce hleba, zamotaju ga u malu tubu i gurnu u serpu da se natopi sa uvek tecnom hranom...

Onda to pojedu i tako do kraja, svi guraju ruke u serpu, a na kraju pocionju da "pecaju" komede mesa, najc esce ovcijeg...

Ja sam prvi dan dobio proliv i morao sam jako da se cuvam celo vreme dok sam tamo boravio...

Svi klozeti u drzavi su im cucavci i nemaju kotlic za vodu ni toaletni papir, ali imaju obavznu flasku.

Na to se tesko navici.:sad2:
 

Back
Top