girls and dogs

meni to deluje zanimljivo, mozda ima nesto tu, sta mislite?
pa i oni koji nemaju problem sa komunikacijom, a imaju i vole pse, mogu tako upoznati devojku koja voli pse i koja im je mozda srodna dusa, slicna, zanimljiva,...

......ja pokusavao ali nije uspevalo ,mislim isplezim jezik i uvijam guzom kao da mashem repom ,sve shto sam uspeo od njih na taj nachin da dobijem je komentar tipa...."...........ti bash znash da se ponashash kao budala.........."..........nije lako biti retriver.............:rumenko::rumenko:
 
Jos je veci efekat ako je ujede,onda je obilazite u bolnici,i ljubav cveta
:hahaha: sreca u nesreci

ja sam se setio neceg slicnog: npr. napadne devojku pas lutalica i ja je spasim i onda ....

eto ima i ta opcija:D
samo kolika bi bila verovatnoca da se desim u blizini u takvoj situaciji i da mi se dopadne ta koju spasim:think:
 
Jednom sam setala svog psa po igralistu i citave dve ekipe kosarkasa su se sjatile oko nas, jer je preslatka, kao loknasta grudvica, umiljata i vesela, pa je privukla paznju... Skinula sam joj povodac i ona je otrcala medju njih. Tada su prekinuli igru i poceli da je maze i raspituju se o rasi, imenu, godinama, etc., a onda su poceli da pricaju sa mnom i na druge teme, a posebno jedan od njih . . . :)

Slazem se da je to super nacin da se neko upozna...
 
pre nekoliko godina bio da posetim kevu, spavao kod nje, ona imala pudlicu maltesku, ja setao tako po kraju, mislim prvi dan cak upoznam komsinicu, kaze ona: kakav to baja seta tako malo kucence? bezzez, malo pricamo smeskamo i odmah se dogovorimo da se vidimo to vece. videli se, sve super extra, sjajna komsinica beogradska.... eto, da nisam imao kucence samo bi prosla pored mene :-)
 
Poslednja izmena:
znaci neko ko u stvari ne voli pse treba da muci jadnu zivotinju kako bi on, mutavi, imao iole sanse da savata neku mucenicu.....
pa ne loze se ribe na kucice nego na muskarce ebbem mu ....

povrac
 
ribe i psi... dobro je dok i jedni i drugi (girls and boys) koriste pse u svrhu savatavanja... gadno je kada, ribe ugl, pocnu da koriste pse u zamenu za muskarce... e to je vec bolest... a verujte da takvih slucajeva itekako ima... za psihijatriju, sta reci...
 
meni to deluje zanimljivo, mozda ima nesto tu, sta mislite?
pa i oni koji nemaju problem sa komunikacijom, a imaju i vole pse, mogu tako upoznati devojku koja voli pse i koja im je mozda srodna dusa, slicna, zanimljiva,...

Osobe koje vole pse,treba da ih imaju zbog sebe i njih samih a ne da bi na taj nacin privlacili i muvali devojke.
Pazi,molim te i rase su navedene koje kao privlace curice ..uzas :roll:
 
pa da
a vidis ja sam se toliko šetala sa mojim Sašom
i ništa sine ni devojku njemu ni meni ni devojku ni dečka
u kući kad nas isprate sve nade polože u taj dan
pa nas željno iščekuju

i čim se vratimo
svi u glas
jel nešto bilo
a Sale i ja jezici do poda
i samo se kezimo
a sad imam 7 mačaka
jeeeeeeee

Ako si ova lepa cica na avataru, ne verujem da ti je potreban Sasa da si nesto nadjes.
A o mackama da i ne govorimo.
Nego imas ti, hvala Bogu, decka i uz decka.

Nesto mi se prikazuje...
 
Samo bez postavljanja fotografija kučića, pliz :)

Ne mogu da odolim izvini...ne mogu...ceo zivot zalim da ga kupim, lagali su me od malena da cu ga dobiti kada budem bila dovoljno velika da ga setam, kada sam postala velika da najpre zavrsim skolu jer moram da ga izvodim ujutru, kada sam zavrsila skolu sta cemo sa njim jer ti nisi cesto kuci...i eto, ja se nadam ceo zivot, postala sam kunic koji sluzi za primer "kako se lazu malu deca"....i zato slika ideeeeeeee

20_1.jpg


...ako nekoga zanima ovo je stene princa Erika iz Male sirene, hocuuuuuuuuu:besna:
 
Ne mogu da odolim izvini...ne mogu...ceo zivot zalim da ga kupim, lagali su me od malena da cu ga dobiti kada budem bila dovoljno velika da ga setam, kada sam postala velika da najpre zavrsim skolu jer moram da ga izvodim ujutru, kada sam zavrsila skolu sta cemo sa njim jer ti nisi cesto kuci...i eto, ja se nadam ceo zivot, postala sam kunic koji sluzi za primer "kako se lazu malu deca"....i zato slika ideeeeeeee

20_1.jpg


...ako nekoga zanima ovo je stene princa Erika iz Male sirene, hocuuuuuuuuu:besna:

bobtejl :)
kakve face ♥
mnogo su slatki :)
 

Joj kada bi moja Milica imala ovakvo dvoriste, gde bi nam bio kraaaj...
Ovako se patimo po novobeogradskim visespratnicama bez lifta, sa visokom travom punom svakojakih karakondzula...


Da odgovorim ipak na temu

Imam havanezerku koja je tako slatka da svuda gde se pojavimo ona izazove reakcije ,,publike,, tipa ,,joooooj sto je slatka, kako se zove, koliko ima godina, koja je to rasa....,, Smara me sve to.
Mene hvala nebesima ne diraju, ja samo odgovaram na pitanja.
 
....daaaaaaaaaaa, najbolje je sto moras da mu pomeris siskice kako bi mogao da mu vidis oci, mozes i da mu vezes palmicu napred da vidi gde hoda:mrgreen:...mnogooooo lepo stvorenje...dusu dalo za mazenje, kao velika lutka...:zaljubljena:


Daaaa. samo da dodam, u komsiluku imam tri malteske pudle...to su monstrumi a ne kucici, ne prestaju da laju. Jedan krene u deset ujutru i laje bez prestanka do kasne noci, bezobrazni su i ziv dokaz da lepo stvorenje postane ruzno kada mu vidis karakter. U uzasu sam citala neke forume i pronasla podatak da je to kuce br. 1 po napustenosti...nije ni cudo...namrzla sam ih za zivota a vidim da su bas moderni pa rekoh da vam kazem...
 
Poslednja izmena:
idupič...bolje da uzme mrkog medveda sa romanije, manje jede. a i manji je

Čini ti se, Turci su niski :mrgreen: a kangali u grebenu imaju tek 80 i nešto, i to mužjaci, ženke su niže. Jermenski ovčar je veći. :whistling:

Kao nekad davno single girl, znam da su psi uvek dobar izgovor za razgovor ali NIKAD nisam koristila (ili bar iskoristila do kraja) ni to što neki dobar baja šeta psa, niti to što ja šetam psa. To su ortaci-kučkari i to je kraj. Ali sa devojkama koje vole kuce ali nemaju svog psa to može da bude OK kombinacija, naravno, pod uslovom da se pas nabavi pre svega zato što vlasnik voli i želi psa, ne samo zato što je smotan pa mu se pred ribama zaveže jezik. Sad, treba i mudro odabrati rasu, evo, moj ortak Jacob je odlično odabrao, labradori su dobrice i maze, a nisu nimalo gay, ma ima tu rasa i rasa... :D
 

Back
Top