girls and dogs

e, a mozda pas oduzima dosta vremena, pogotovo onome ko voli pse, treba to nahraniti, napojiti, cistiti, voditi kod veterinara, voditi da kaki i piski, ..., taman koliko treba vremena i za devojku:mrgreen: pa i vise:hahaha: ma da verujem da nije tako
kad bi se npr. sestra brinula oko njega:think:, a ja da ga vodim samo kada idemo u akciju:mrgreen: ma da svejedno nemam ni psa ni sestru:hahaha:
 
meni to deluje zanimljivo, mozda ima nesto tu, sta mislite?
pa i oni koji nemaju problem sa komunikacijom, a imaju i vole pse, mogu tako upoznati devojku koja voli pse i koja im je mozda srodna dusa, slicna, zanimljiva,...

ja sam kucharka i druzim se sa kuchkarima.
nikad nishta nije bilo izmedju nas, osim shto delimo istu emociju prema tim divnim bicjima.
ali da, ljudi koji vole zivotinje i neguju ih jesu drugaciji. malo bolji od ostalih.
:mazipsa:
 
pa ovo je istina.mogu da se sklapaju kontakti na taj nacin..i to bas dobro..ali *** ja volim macke.od pasa jedino nemackog lovnog terijera ali ne bih ga drzao jer bi mi poklao sve macke...
 
ja sam kucharka i druzim se sa kuchkarima.
nikad nishta nije bilo izmedju nas, osim shto delimo istu emociju prema tim divnim bicjima.
ali da, ljudi koji vole zivotinje i neguju ih jesu drugaciji. malo bolji od ostalih.
:mazipsa:

a jel bilo šta međ kerovima?

nego.

razmišljam ako tvoj ker kresne komšinog jel ste vi prijatelji? Ne ono drugari, nego titula, kao 'de si prijo' -'de si prijatelju, kako ćemo'- 'prijo lako čemo':D
 
pa kad devojka pridje da pomazi cuku, vi kazete rec dve :mrgreen:i zapocnete pricu, a mozda i sama zapocne
ima i opcija da se uplasi psa koja takodje nije losa jer onda mozete da je tesite, odvete u stan na kocku secera i casu vode...:mrgreen:

e svaka čast za foricu:super:
naravno da si u pravu i da to uvek pali:zper:

mogao bi da učiniš sebi (i drugima) jedno dobro delo pa da posavetuješ sve ove nesrećnike što se ne snalaze sa devojkama i još uvek se pitaju gde se šta gura, ti bi se osećao lepo, oni spašeni a na ljisu bi bilo mnoogo prijatnije postovati.:cmok2:
 

Back
Top