ГејЕхо: Бошко Обрадовић из Двери један од најбољих фрајера

Evo jos jedna huliganska fora...

- - - - - - - - - -

Inace, Bosko treba da cilja ove konzervativne gejeve, ima tu dosta pravih srBskih patriota.

Ima i te kako, ja sam, recimo, upoznao par njih, i to bez zajebancije, koji su u fazonu da bi i sami tukli ove što paradiraju, plus su im stavovi totalno patriotski, u smislu "Kosovo je Srbija" i slično, tako da tamo i te kako ima normalnih mozgova, za razliku od tebe, na drugoj strani. E da, piše se srpski, nauči malo...
 
Ima i te kako, ja sam, recimo, upoznao par njih, i to bez zajebancije, koji su u fazonu da bi i sami tukli ove što paradiraju, plus su im stavovi totalno patriotski, u smislu "Kosovo je Srbija" i slično, tako da tamo i te kako ima normalnih mozgova, za razliku od tebe, na drugoj strani. E da, piše se srpski, nauči malo...

I ti si mi neki srBski patriota...
 
A šta uopšte znači ako te neki derpe stavi na svoju listu poželjnih? Pa oni kada bi imali šta da jebu, ne bi liste pravili...

a sto je najgore, uvek stavljaju heteroseksualne osobe na te njihove liste...:zcepanje:
dobro, u ovom slucaju su svi hetero osim sapica...:D
 
a sto je najgore, uvek stavljaju heteroseksualne osobe na te njihove liste...:zcepanje:
dobro, u ovom slucaju su svi hetero osim sapica...:D

Izgustirali se međusobno, pa bi sad da prošire delatnost :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Stvar je ukusa i slobodne sex. orijantacija, al eto, sad ne znam čemu izazvani i zašto, saznasmo i da gej populacija voli malog, pardon, Malog

Saznasmo tako što sedam devetina, po svoj prilici, gleda te njihove liste :mrgreen:
 
53307_ceda1_ahf.jpg
 
vidis Dzos gejevima je Bosko dobar frajer, a on bi gejeve....da ne kvarim temu sada...

Gresis, kao i vecina koji ne poznaju Dveri i Boska. Nema on nista protiv ljudi takvog opredelenja. Naprotiv, smatra da svaki covek ima pravo na svoju privatnost u tom pogledu ali ima protiv da se mladima namece ideologija homoseksualizma iza koje stoje vladari u senci. Mozda ti i ja jos nismo u mogucnosti da sagledamo tu opasnost ali nedavno je milion Francuza pokazalo da su tek sada, kada su doneli Zakon o usvajanju dece od gej brakova, shvatili kuda ih to vodi pa masovno protestvuju.
Jedno prosto pitanje: zasto je zapadu vazno da se u Bgd (i drugim gradovima malih drzava) odrzavaju parade kao oblik ukazivanja na "tolerantno drustvo u zastiti prava mninskih grupa", a u isto vreme ne reaguju na najelementarnija krsenja ljudskih prava npr Srba. na KiM? Ko nadje odgovor na ovo pitanje shvatice koliko je Bosko u pravu sa ukazivanjem na pogubnost nametanja gej ideologije.
Dakle, nista prtiv ljudi koju su sticajem nekih okolnosti skrenuli sa prirodnog ali neka to ostane njihova intima a ne reklama. Sta je tu strasno?
 

Back
Top