Gde ste odrasli i skolovali se?

Pravim jedno istrazivanje licne prirode. Tice se toga da utvrdim da li je neki kraj bolji od drugog za zivot po pitanju odrastanja deteta i naravno za licni zivot. U smislu strukture ljudi.

Dakle zanima me sledece.

1. U kom ste kraju odrasli?
2. U kom kraju ste isli u skolu?
3. Sta ste zavrsili i za koliko godina kao najvisi stepen obrazovanja?

Hvala na odgovorima

:D:D

Da li bi bio ljubazan da objasnis kako kraj u kome smo odrasli i isli u skolu, kao i sta smo zavrsili i za koliko godina, imaju veze sa pitanjem odrastanja deteta?

Mislim razumela bih da si pitao da li je kraj bezbedan za decu, da li ima dece za druzenje, da li ima jos nekih sadrzaja (igralista, obdanista, sloka, sportskih igralista.centara, bioskopa, biblioteka itd itd)

Da li mislis da najvisi stepen obrazovanja (i broj godina potrebnih za to dotignuce) ima veze sa krajem u kome smo odrasli ili u kome smo isli u skolu?
 
Pravim jedno istrazivanje licne prirode. Tice se toga da utvrdim da li je neki kraj bolji od drugog za zivot po pitanju odrastanja deteta i naravno za licni zivot. U smislu strukture ljudi.

Dakle zanima me sledece.

1. U kom ste kraju odrasli?
2. U kom kraju ste isli u skolu?
3. Sta ste zavrsili i za koliko godina kao najvisi stepen obrazovanja?

Hvala na odgovorima

:D:D

Lazarevac, Reka
OŠ, Gimn. Lazarevac, fax. Bg
7 ispita na pravima za 2,5 godina


ahahahahaha
 
Ja sve obavila u NS-u i meni super. Nema teorije da mi bude monotono.
Kad mi dojadi, ja otputujem negde na 2 nedelje i jedva čekam da se vratim u moj najlepši grad na svetu.
A završila višu školu posle milion godina i započinjanja i odustajanja jer mi je uvek bilo milije da radim i zarađujem nego da živim na grbači roditelja...To je neka moja pomerena filozofija...Nadam se da moja dece neće tako razmišljati.
 
Auuu...rodjena u Banjaluci...onda sedam god zivela u Pristini, prvi razred zavrsila u BL, drugi-cetvrti u Sarajevu...peti-sedmi u Banjaluci, osmi u Strumici (Makedonija). Prvi i drugi Gimnazije u Strumici, treci i cetvrti u Banjaluci...mmm...a da faks u roku u Banjaluci, a postdiplomski u Srpskom Sarajevu...
 
Ma nema tu nikakve korelacije ali evo ako trazis bas da ti pokazem :
Rodjena u Sarajevu, u Palama zavrsila Osnovnu skolu i Gimnaziju a onda vrlo zahtijevan fax u Novom Sadu i to sve uporedo sa ovim gimnazijalcima iz Zmaj Jovine i sl skola koje su na dobrom glasu. I zaista jesu dobre, trebalo mi je vremena da ih stignem u nekim predmetima:) Dokazala da mjesto u kome zavrsis Osnovnu i Gimnaziju nema veze sa tim da li ces biti los ili bolji na faxu i uspjesniji u zivotu te da ti skola daje jednako znanje samo ako ti zelis da ga prihvatis, a grad opcije za posao koje samo ako zelis mozes da nadjes..
A ako pitas zbog okruzenja, uvijek bih izabrala ovaj grad prije bilo kog za studiranje i zivot mada nisam stekla posebno bliske prijatelje, lijepo mi je i volim Novi Sad, napustam ga sa lijepim sjecanjima i zeljom da se povremeno vratim i zagrlim ga:)
et:)
 
Rodjen u Kalistu ,zato me zovu grof iz Kalista a osnovna Kostolac srednja Pozarevac pa sam uzo diplomu djacku pa se krenem na rad u Nemacku. Tamo sam zavrsio ekonomsku polozio za tumaca radio sve i svasta samo ne nesto tesko. Sada najvise u Srbiji i nista ne radim slucajem okolnosti.
 

Back
Top