Gde na more?

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
Planiramo na more ovo leto nas četvoro drugara; Da li neko ima neke predloge? Vuče me Italija ili Grčka.
Važno mi je čisto more i obala, kao i divlja plaža (ništa urbano sa milion ležaljki na plaži) okolo drveće i pesak.. Volim da uživam u miru. Izdvojio bih za letovanje do 400-450e. Sopstveni prevoz.
 
Kefalonija u jonskom moru je recimo odličan escape, lepa a dovoljno velika da ima plaža za osamu a opet nije totalno mrtva. Meni to deluje ok a verovatno ima neka ponuda za te pare
 
Zaboravio sam sa napomenem da sam obišao sva jonska ostrva, uzgred meni je najlepše jonsko ostrvo Itaka. Obišao sam uzgred i celu halkidiku, kao i jedan deo Tesalije, i onaj deo prema Kavali i Asprovalti (Dakija). Nisam se nikada spustao južnije i išao prema Peloponezu ili Kritu. U Italiji nisam nikad bio,ali ne znam koliko bih finansiski podneo Italiju..Sve zavisi.. Ako neko ima neka iskustva neka piše.. Možete kačiti i slike ☺☺
 
Ja sam tamo davno bila.Ali je nestvarno da vidis foke.
U odlasku sam isla trajktom od Soluna do Skopelosa a onda do Alonisosa.U povratku preko Volosa (mnogo je kraci put trajektom)Ostrvo je za mlade ljude koji vole priroduMozete da uzivate u vodenim sportovima i divnim plazama..Jako malo ima ljudi sa sitnom decom .Kad sam ja isla bilo je dosta Italijana.
Ako volite zurke i taj tip zabave idite na Ios.
 

Back
Top