Quantcast

Gde na more?

Holy1

Zainteresovan član
Poruka
445
Planiramo na more ovo leto nas četvoro drugara; Da li neko ima neke predloge? Vuče me Italija ili Grčka.
Važno mi je čisto more i obala, kao i divlja plaža (ništa urbano sa milion ležaljki na plaži) okolo drveće i pesak.. Volim da uživam u miru. Izdvojio bih za letovanje do 400-450e. Sopstveni prevoz.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.380
Kefalonija u jonskom moru je recimo odličan escape, lepa a dovoljno velika da ima plaža za osamu a opet nije totalno mrtva. Meni to deluje ok a verovatno ima neka ponuda za te pare

Holy1

Zainteresovan član
Poruka
445
Zaboravio sam sa napomenem da sam obišao sva jonska ostrva, uzgred meni je najlepše jonsko ostrvo Itaka. Obišao sam uzgred i celu halkidiku, kao i jedan deo Tesalije, i onaj deo prema Kavali i Asprovalti (Dakija). Nisam se nikada spustao južnije i išao prema Peloponezu ili Kritu. U Italiji nisam nikad bio,ali ne znam koliko bih finansiski podneo Italiju..Sve zavisi.. Ako neko ima neka iskustva neka piše.. Možete kačiti i slike ☺☺

LUSJE

Legenda
Poruka
66.554
Ja sam tamo davno bila.Ali je nestvarno da vidis foke.
U odlasku sam isla trajktom od Soluna do Skopelosa a onda do Alonisosa.U povratku preko Volosa (mnogo je kraci put trajektom)Ostrvo je za mlade ljude koji vole priroduMozete da uzivate u vodenim sportovima i divnim plazama..Jako malo ima ljudi sa sitnom decom .Kad sam ja isla bilo je dosta Italijana.
Ako volite zurke i taj tip zabave idite na Ios.