Gde kupiti, naci u BG-u...?

ne kao tapete...mislim,isto se lepi,ali nekako u delovima je drvo,a to sto videh je zlatno,i ima puno delova....pretpostavljam da ga lepis po slobodnom nahodjenju,i grane....izmedju delova je prazan prostor(zid)..

@branaaaa,ako ste to negde nalepili,slikaj pa postavi da vidim dal` je o sto mislim,da se ne lomatam dzabe kod kineza


18122010-1.jpg



(bubamare se kupuju odvojeno) :D
 
Poslednja izmena:
Je l ima neko pojma gde se u Beogradu mogu kupiti oni jastučići što imaju neku tečnost u sebi pa kada prelomite mali metalčić unutra tečnost se kristališe i počne da greje? Evo na šta mislim. http://en.wikipedia.org/wiki/Heating_pad Posle ga prokuvate i može opet. :)

ja to kupila na prošlogodišnjem expo-zimu, lik je samo to valjao na štandu i misleći na tebe sam prekopavala po ski opremi da nađem kutiju od toga sa kontaktom ali avaj:neutral:
sad sam guglala pod termofor/jastučići za grejanje i ne mogu da nađem..jedino što mi pada na pamet je da probaš da nađeš u nekim radnjama ski/skejt opreme ili možda čak i u apotekama
srećno i zapljuni ako nađeš, ja bih možda kupila još
 
Новогодишњес сијалице за терасу. Хтео бих мало да украсим амбијенАт, али немам утикач на тераси, па ми треба и савет како да то спроведем до утичнице. (прозори добро дихтују, нећу да бушим рупе и сл..).
Да ли постоји неки трик. Ако узмем оно црево на метар, нема шансе да реализујем наум.
Немојте код Кинеза, ништа преко Саве ;) Фала ви ако ми помогнете, ако не, опет фала..
 
Новогодишњес сијалице за терасу. Хтео бих мало да украсим амбијенАт, али немам утикач на тераси, па ми треба и савет како да то спроведем до утичнице. (прозори добро дихтују, нећу да бушим рупе и сл..).
Да ли постоји неки трик. Ако узмем оно црево на метар, нема шансе да реализујем наум.
Немојте код Кинеза, ништа преко Саве ;) Фала ви ако ми помогнете, ако не, опет фала..


Neka kineska radnja na bulevaru??? :D:D:D ...a bez kabla to nemere, nema sanse..vidi ako imaju neke na akumulator:D
 
Ja vishe neznam,gde god pogledam neka vele-trgovina.Delta,merkator,metri,interex...
Samo mi nije jasno odakle narodu pare,jer da su skupi-skupi su!!
mada gledam i kako polagano propadaju,Mesecna renta zakupa za lokal je bila 50 evra po kvadratu,a sad je pala na 30-35%.
mnogo ih ima,a narod gladan,bos i zedan....
polako ustace kuka i motika,pa ce 5 oktobar izgledati kao praznik:rtfm::dontunderstand::dash:
 
Kolika je cijena kruha u Srbiji? Čokolada obična, pre paid kartica u kiosku? Koliko je kava?
Molim ako netko može da odgovori. Ide mi sestra u Srbiju ali se ne snalazimo sa dinarima i ne zna koliko joj treba okoprilike. neće trošiti puno jer joj je sve osigurano, ide na nekakve seminare. Biti će tri dana. Da li je 45 eura malo?
 
Kolika je cijena kruha u Srbiji? Čokolada obična, pre paid kartica u kiosku? Koliko je kava?
Molim ako netko može da odgovori. Ide mi sestra u Srbiju ali se ne snalazimo sa dinarima i ne zna koliko joj treba okoprilike. neće trošiti puno jer joj je sve osigurano, ide na nekakve seminare. Biti će tri dana. Da li je 45 eura malo?
vekna hleba oko 60d (zavisi koji,ima ih raznih)
cokolada 100gr oko 100d
kafa 100gr oko 100d (e u restoranu ne znam cenu)
pri pejd kartica oko 200d
u slucaju da ide negde gradskim prevozom,karta za gsp kupljena na kiosku je 50d

dosta joj je 45 evra
 

Back
Top