Gatanje, gledanje u zvezde, spiritizam-demonske moci!

Zalosno je sto je u svetu sve manje ljubavi prema bliznjem. Nedostatak manira i negostoprimstvo je sve vise izraz i licna karta sveta u kome zivimo. Nekada su prostori bivse Jugoslavije bili poznati u citavom svetu po gostoprimstvu i dubokom postovanju "putnika namernika".

Nije tesko i nije potrebna hrabrost izbaciti bilo koga iz kuce, naprotiv, potrebna je poniznost i postovanje saslusati onoga koji donosi dobru vest.

Mislis li da si ucinio delo koje niko drugi nije u stanju da ucini? "Cega se mudar stidi, nerazuman se ponosi".

Razmisli dobro kada ti ponovo ti ljudi zakucaju na vrata, zasto dolaze iako si ih izbacio iz kuce!

Hm nisam znao da je vindex tako jak. uvek sam ga shvatao kao neki prototip Riba (zanimljivo uvek Ribe, nikad Rak ) u najpozotivnijem smislu:), a sad neki ovan/skorpija mood hehe :)

Hm meni nije promaklo da malo analizram ovu temicu, ali i dalje mi nije jasno kako se oko toga muvate, mislim sve to religija, Jehove, Isusi, Bude & co. Ja sve to shvacam kao neku fiktivnu vstu utehe za ljude u teshkim trenucima. A onda kada pogledamo kroz proshlost imamo bogove za svashta : od boga kucnog praga do Boga vremena itd. Kako raste ljudsko znanje br bozanstava opada. Danas hriscanska crkva nije nishta do organizacija koja muze pare. I onda kada mi tu neshto drame oko homosexualaca, masturbacije, sexa i sve toga. Pa aman to je normalno. Uzmite papa pa se obrazujte malo. A sto je najbolje u toj crkvi se slazu svi da imamo 34.000 razlicitih podvrsta hriscanstva. Ja znam da nikad, ali bash nikada necu verovati u neka tamo cuda, Boga sa belom bradicom, Budu, Alaha, Jehovu josh manje na nebu ili bilo gde gde sede i upravljju Univerzumom, a ne ne znaju da postoji najmanje 5 dimenzija. I svo to prepiranje protiv osnovnih ljudskih nagona.

A to sto dolaze po kucama i moljakaju, ja im fino objasnim moje teorije i nastavim sa zivotom kao da nije nishta bilo, jer znam da moj imaginarni frend pazi na mene. A sto se mene tice mogu da veruju ko Grci, u sta 'oce. Amen.
 
:D

Ponovljeni zakoni 18:10-12 : Neka se ne nadje u tebe niko koji bi vodio sina svoga ili kcer svoju kroz oganj, ni vracar, ni koji gata po zvezdama, ili po pticama, ni urocnik, ni bajac, ni koji zaziva duhove, ni opsenar, ni koji pita mrtve. Jer je gad pred Jehovom ko god tako cini, i za takve gadosti Jehova, Bog tvoj tera te narode ispred tebe".

Cuvajte se zamki Sotone i njegovih demona!

Pametnome dosta.
 

Back
Top