Fudbalska reprezentacija Srbije

Da li Piksi treba da ostane?

  • DA

    glasova: 25 44,6%
  • NE

    glasova: 31 55,4%

  • Ukupno glasova
    56

Bari'91

Poznat
Poruka
7.855

Piksi selektor Srbije!​


sp-piksi-620x0-copy-32292.jpeg


Nestala je i poslednja dilema – Dragan Stojković Piksi biće selektor Srbije.

https://sportklub.rs/fudbal/reprezentacija-fudbal/piksi-selektor-srbije/


Piksi i zvanicno...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Piksi i zvanicno...
Kokeza gospodin, zna vrlo dobro šta radi. Iz FSS-a vise igraju na kartu njegove veličine, nego na trenerskog znanja. Ako se ne plasira na SP, racunajte.. Da smo potrošili jos jednu legendu. Hoću da kažem, ko god da dodje. Ne vredi dok su tu ljudi, koji sede u savezu.

U svakom slučaju, gledaće se... Nek' nam je sa srećom i njemu i nama.
 
Piksi trener. Kune se, dace zivot...

Previse reci od nekog ko je jos juce crvenu zvezdzu uvio u crno kada mu je dzajic prepustio dug od 2 mil e i tim vredan 40 mil evra sa pantelicem zigicem...
U par godina piksi i dika sa ekipom su uspeli da je uviju u crno... otisli su i sve se zaboravilo?

sada iste te rupaske lopingere postavljaju LEPEZA i njegovi tajkuni...

mi treba da zaboravimo sve da pojma nemamo kako je pokrao zvezdu pa zdipio u japan...

nek nam je bog u pomoci...



ovo je zavaravanje, pokusavaju sa legendama da povrate pobverenje koj je posle skotske definitivno izgubljeno i reprezentacija nikogvise ne zanima dok je kokeza sa *******im tu...
 
Piksi trener. Kune se, dace zivot...

Previse reci od nekog ko je jos juce crvenu zvezdzu uvio u crno kada mu je dzajic prepustio dug od 2 mil e i tim vredan 40 mil evra sa pantelicem zigicem...
U par godina piksi i dika sa ekipom su uspeli da je uviju u crno... otisli su i sve se zaboravilo?

sada iste te rupaske lopingere postavljaju LEPEZA i njegovi tajkuni...

mi treba da zaboravimo sve da pojma nemamo kako je pokrao zvezdu pa zdipio u japan...

nek nam je bog u pomoci...



ovo je zavaravanje, pokusavaju sa legendama da povrate pobverenje koj je posle skotske definitivno izgubljeno i reprezentacija nikogvise ne zanima dok je kokeza sa *******im tu...
Ok u redu...a sta ako Piksijeva Srbija bude igrala fudbal kao Anticeva?
 
Piksijev prvi spisak:

GOLMANI

Predrag Rajković (Rems)

Marko Dmitrović (Eibar)

Đorđe Nikolić (Bazel)

ODBRANA

Nikola Milenković (Fiorentina)

Stefan Mitrović (Strazbur)

Uroš Spajić (Fajenord)

Marko Petković (TSC)

Filip Mladenović (Legija)

Miloš Veljković (Verder)

Milan Gajić (Crvena zvezda)

Strahinja Pavlović (Serkl Briž)

Mihailo Ristić (Monpelje)

VEZNI RED

Nemanja Gudelj (Sevilja)

Nemanja Maksimović (Hetafe)

Saša Lukić (Torino)

Sergej Milinković Savić (Lacio)

Marko Grujić (Porto)

Darko Lazović (Verona)

Filip Kostić (Ajntraht Frankfurt)

Filip Đuričić (Sasuolo)

Nemanja Radonjić (Herta)

Uroš Račić (Valensija)

Ivan Ilić (Verona)

Nenad Krstičić (AEL)

Andrija Živković (PAOK)

Dušan Tadić (Ajaks)

NAPAD

Aleksandar Mitrović (Fulam)

Luka Jović (Ajntraht Frankfurt)

Dušan Vlahović (Fiorentina)

Đorđe Despotović (Rubin)


A evo ga i spisak...tu su manje vise svi...izuzetno shirok spisak sto je bilo i za ocekivati...Ako bi trazio dlaku u jajetu mogao bih reci da fali Radoja(on se meni licno se svidja kao igrac jer je fin na lopti i zna povuci ali imao je povrede i nisam ga odavno gledao ko zna kakav je sada)....I verovatno ce mnogi primetiti da fali Gacinovic(a on mi se ne svidja)...
 
Bice ovo super pod Piksijem vidicete ;) Objektivno je veliki problem Portugal koji je nasibican vrhunskim igrachima...ovakvu dubinu su poslednji put imali tamo izmedju 2000-2006ta...ali ajde kao pod Anticem da mi sve ostale resimo...pa onda videti sta i kako s Portugalom kao onda sa Francuskom...
Da iako misli sa 3 da igra ja bi zvao Milunovica ali ok Piksi je selektor potpuna podrska! (Gacinovic i Nastasic su povredjeni ali racuna na njih...)
 
Hahahahahaha Djurdjevic...koliko kuknjave u komentarima...ja mislim i sam 'Djuka' kad cita komentare pita se "sta ovi puse pa kukaju zamnom"?...I njemu je jasno da nema kvalitet za Srbiju pa je "Izbor Montenegro" za nedaj Boze ako presushe golovi u sekundi Montenegro moze dobro doci u karijeri...

A sto se tice Tedica...njega isto mjerka Montenegro nadam se da nece nidje zuriti tek mu je 20 da vidimo kako ce se razviti a ako "padne ***** za ushi" i ispostavi se da nema kvalitet za Srbiju zvace opet Montenegro i moci ce preko njih da vadi karijeru kakvu takvu...ovo bi sad bilo trcanje pred rudu...ako odluchi ipak da sad ode ih shiroko ti polje...sta god ja mislio o savezu itd a selektor valjda odluje sada...u ovome trenutku zvati Tedica bi bilo smesno...

Luka Milivojevic igra uzhasno ove sezone...a svrsavanje na kapitena premijer ligasa palasa koji igra nadekadetniji fudbal u engleskoj...samo govori koliko smo mi nesveni da neigra samo reputacija nego kvalitet...ako mislite ds treba da sedimo golmanu u krilu i onda dugu na zahu...nek nam je Bog na pomoci...
 
Hahahahahaha Djurdjevic...koliko kuknjave u komentarima...ja mislim i sam 'Djuka' kad cita komentare pita se "sta ovi puse pa kukaju zamnom"?...I njemu je jasno da nema kvalitet za Srbiju pa je "Izbor Montenegro" za nedaj Boze ako presushe golovi u sekundi Montenegro moze dobro doci u karijeri...

A sto se tice Tedica...njega isto mjerka Montenegro nadam se da nece nidje zuriti tek mu je 20 da vidimo kako ce se razviti a ako "padne ***** za ushi" i ispostavi se da nema kvalitet za Srbiju zvace opet Montenegro i moci ce preko njih da vadi karijeru kakvu takvu...ovo bi sad bilo trcanje pred rudu...ako odluchi ipak da sad ode ih shiroko ti polje...sta god ja mislio o savezu itd a selektor valjda odluje sada...u ovome trenutku zvati Tedica bi bilo smesno...

Luka Milivojevic igra uzhasno ove sezone...a svrsavanje na kapitena premijer ligasa palasa koji igra nadekadetniji fudbal u engleskoj...samo govori koliko smo mi nesveni da neigra samo reputacija nego kvalitet...ako mislite ds treba da sedimo golmanu u krilu i onda dugu na zahu...nek nam je Bog na pomoci...
Polako... Mislim da je s vasim milivojevicima milunovicima i ostalim degenericima zavrseno.
I vase misljenje... Pa ti si milojevica junace falisao...

Ja sam i tad govorio da vam titule pakuje zvalonja preko svog kokeze...

Vidi djurdjevic nije za repku.
Drugo, piksi je lopov koji vas pokro opasno pa mu braca lopovska s vuckom oprostila...
Igrac je bio legenda.. A trener? Da imalo vredi odavno bi ga neki kolko tolko prosecan klub iz petorke zvao...

Za japan i kineze i krstaja debil je odlican...

Vratiti Muslina! Izvinuti mu se, i reci nastavi...
 

Back
Top