Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od Kralja na ovamo nemamo golmana, a Rajkovic treba da krece od ovih prijateljskih i u kvalifikacijama da bude prvi. Stojke rezerva, on je isto primao golovoe kroz usi kao Kahriman. Samo mi je cudno gde je bio Kahriman do sada, jer ima 31. godinu. Gol je Maksimovicev 10000%. Nema veze gosa s njim. Pogledajte snimak da je bila guzva, cak i bespotrebno vracena lopta nazad, a Maksimovic je mogao da vrati svom igracu ili na drugoj strani 5-ici, pa neko od njih dvojice golmanu. Ovako je vratio golmanu koji to nije ocekivao, mislio je da ce krenuti napred. Deca na fizickom ovako ne bi vratila loptu.

Vidite na 2:13 sta blesan radi umesto napred.




Pa nije bas 10000% greska Maksimovica,jeste da se lopta nikada ne vraca okvir gola......Ali sta je golman radio na tom delu terena,maltene na ivici sestanaesterca...:roll:
Mozda su igrali na kladionici prvo 3 plus,ko ce ga znati...
 
kaze Muslin da forsira napadacki fudbal. i to sa jednim jedinim klasicnim napadacem(Mitrovic). smejurija od selektora.
da li je moguce da od 4 nasa igraca u Laciju bas nijedan ne zasluzuje poziv? izgleda da se Dordjevic nesto gadnio zamerio bitangama iz fss kada neko drvo iz Cukarickog ima prednost u reprezentaciji.
 
Đorđević se utripovao da je mnogo bitan igrač u reprezentaciji pa se vređa kad nema garantovano mesto u prvih 11. Takav nam ne treba, neka glumi zvezdu u Italiji a ovde kad dođe može da bude manji od makovog zrna i nikako drugačije. A selektorova reč je poslednja ma koliko velika zvezda neki igrač bio. Svaka druga priča je degradiranje selektorovog autoriteta a to ozbiljan trener ne sme da dozvoli sebi.
 
Najjaci sastav koji Srbija trenutno ima :

Stojkovic

Kolarov - Maksimovic - Nastasic - Ivanovic

Matic - Sergej

Kostic - Tosic/Ljajic - Tadic

Mitrovic

- - - - - - - - - -

Đorđević se utripovao da je mnogo bitan igrač u reprezentaciji pa se vređa kad nema garantovano mesto u prvih 11. Takav nam ne treba, neka glumi zvezdu u Italiji a ovde kad dođe može da bude manji od makovog zrna i nikako drugačije. A selektorova reč je poslednja ma koliko velika zvezda neki igrač bio. Svaka druga priča je degradiranje selektorovog autoriteta a to ozbiljan trener ne sme da dozvoli sebi.

Pa i Tadic se istripovo pa su ga vratili . Ako cemo po tvom ni Gudelj nikad vise ne bi trebao da dobije poziv .
 
U kojoj formaciji igramo... ja po spisku igrača ne mogu da skontam... ko je ovaj Sedlar???

- - - - - - - - - -



Krivo im što su smijenili tog junaka sa tvog avatara što će dobiti orden Nemanjića...

Trebalo bi 3-5-2 mada na flashscore 4-4-2 a Sedlar je iz Metalca. Navodno je bio na meti Zvezde.

Ej Grujic je ocajan u ovom mecu. Onaj penal je glup do koske a kasnije je imao jos jednu veliku gresku kada smo zamalo primili gol. Opet nema Sergeja a mogao bi da isproba i Necu Mihailovica.
 
Poslednja izmena:
Dobro, da nije dao sansu Grujicu osuli bi drvlje i kamenje neki sto se najboljem mladom igracu ne daje sansa,ovako videlo se koliko moze i treba ga vratiti u mladu reprezentaciju gde je igrac koji moze da pravi razliku.Mislim da se i Tosicu treba zahvaliti nema mesta u 11 za njega.Tadic majstor tj. velemajstor.
 
Grujic totalni promasaj danas. Najbolji Rukavina i Tadic iako je ovaj drugi usao kasno. Mislim da bi Ljajic odigrao sjajno sa ovakvom formacijom. Ima dobar pas i tehniku i sigurno bi se uklopio dobro u ovaj sistem. Zanima me kakav sastav Muslin planira za Rusiju. Nadam se da ce to biti najjaci sastav od ovih igraca a da ce kasnije izvrsiti nekoliko izmena da vidimo na sta lice ostali igraci koji nisu dobijali sansu u ove dve utakmice.
 
izgleda da sam bio u pravu kada sam rekao da se ne secam Mulica sa spiska... iako je vecina domacih medija prenela da je on bio strelac gola protiv Austrije, ipak je to bio Ozegovic

decko cak nije ni pozvan... nasi novinari su katastrofa... kakvo je to izvestavanje Boze sacuvaj...
 
Vidim neko pominje Djordjevica,ne radi se tu o tome da neko nece da ga zove sad,ili je odlucio da vise ne igra (kao Vidic svojevremeno) ili jednostavno forma je razlog tome,pa lose je igrao ove sezone bio i povredjen ,a nije neki omladinac.....sto se tice spiceva napravio je dobar izbor,svaka cast za uvodjenje Pavlovica
E sad,ova formacija je misterija, u nekim segmentima smo bolji,ali jos moraju da se uklapaju....recimo nama je Kolarov ovo igrao i u 4-5-1 trcao napred i ostavljao rupu pozadi,tako da je u tom smislu bolje s 3 stopera....
Inace juce smo prvi put zaigrali sa 2 spica mislim jos od meca sa Ganom,pa eto red je pozdraviti i taj potez,iako mislim da nije produktivno s 2 klasicna spica (nama trebaju del Piero i Inzagi, ne 2 Inzagija).....
Zdjelar me nije odusevio ,jedan u nizu igraca na dodavanje lopte do najblizeg....treba se zahvaliti Milivojevicu i Tosicu ..... mislim da nemamo kvalitetan stoperski kadar za ovo ,ali ko zna.....
voleo bih Milinkovica i Matica na sredini ispred njih Tadica i Ljajica i napred jednog od ove trojice..... bekovi su nam malo stari,pitanje je da l ce moci da igraju celu utakmicu tako ( pogotovo Rukavina)
Evidentno je da je malo bolja atmosfera ,e sad da li je u pitanju sok terapija ili stvarni napredak videcemo
 
Trebalo bi 3-5-2 mada na flashscore 4-4-2 a Sedlar je iz Metalca. Navodno je bio na meti Zvezde.

Ej Grujic je ocajan u ovom mecu. Onaj penal je glup do koske a kasnije je imao jos jednu veliku gresku kada smo zamalo primili gol. Opet nema Sergeja a mogao bi da isproba i Necu Mihailovica.

Grujic totalni promasaj danas. Najbolji Rukavina i Tadic iako je ovaj drugi usao kasno. Mislim da bi Ljajic odigrao sjajno sa ovakvom formacijom. Ima dobar pas i tehniku i sigurno bi se uklopio dobro u ovaj sistem. Zanima me kakav sastav Muslin planira za Rusiju. Nadam se da ce to biti najjaci sastav od ovih igraca a da ce kasnije izvrsiti nekoliko izmena da vidimo na sta lice ostali igraci koji nisu dobijali sansu u ove dve utakmice.

Napiši i treći put ako će ti biti lakše!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top