Nedjelja 04.05.2008.god.
Engleska
Premier League
14:30 Arsenal - Everton
Alfa TV Cyprus, C+ Sport EX, C+ Sport HD(D/F/N/S), DigitAlb SuperSport 2, Fox Sports Turkey,
Fox Sports Turkey HD, NTV+ Football, Pink Montenegro, Premiere Sport Portal, Show Sports 1&2,
Sky Calcio 11, Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE], Sport TV1, SuperSport 2[Hellas],
SuperSport 3[ZA], SuperSport Maximo, YES Sport 2
17:00 Liverpool - Manchester City
Alfa TV Cyprus, BHT 1, C+ Sport 1(Pol), C+ Sport EX, C+ Sport HD(D/F/N/S), C+ Sport HD(Pol),
DigitAlb SuperSport 1, Fox Soccer Channel, Fox Sports Turkey, Fox Sports Turkey HD, G Sports 1,
Hi Soccer, NTV+ Football, Pink Montenegro, Premiere Sport Portal, Show Sports 1&2, Sky Calcio 11,
Sky Sport HD2[Ita], Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE], Sky Super Calcio, SportKlub(Slo),
SuperSport 2[Hellas], SuperSport 3[ZA], YES Sport 2
Championship
15:00 Stoke City - Leicester City
Polsat Sport Ex, Show Sports 3, Sky Sports 2[UK/IE], SportKlub+(Ser), Viasat Sport 2
15:00 Ipswich Town - Hull City
Show Extreme Sport, Sky Sports Interactive
Njemačka
Bundesliga
17:00 Duisburg - Bayer L.
Arena Bundesliga 2, Dubai Sports 3, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Hun/Pol/Ser)
17:00 Wolfsburg - Bayern M.
Arena Bundesliga 1, ATV Austria, C+ Fútbol, DigitAlb SuperSport 2, Dubai Sports 1, ESPN+,
Federalna TV, G Extra, NTV Spor, Premiere Sport Portal, Sky Calcio 12, Sport 5+,
SportKlub (Hun/Pol/Rom), SuperSport 3[Hellas], TPS Star, Viasat Sport 2
2. Bundesliga
14:00 Alemannia Aachen - Augsburg
Arena Bundesliga 2, Premiere Sport Portal
14:00 FC Koln - Hoffenheim
Arena Bundesliga 4, Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun/Pol/Rom/Ser)
14:00 Kickers Offenbach - Borussia M.
Arena Bundesliga 1, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Pol)
14:00 Koblenz - Wehen
Arena Bundesliga 3, Premiere Sport Portal
Španjolska
Primera Division
17:00 Almeria - Betis
Taquilla 5
17:00 Athletic B. - Mallorca
Taquilla 8
17:00 Levante - Espanyol
Taquilla 6
17:00 Racing S. - Murcia
Taquilla 3
17:00 Sevilla - Valladolid
Taquilla 4
17:00 Villarreal - Getafe
Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, DigitAlb SuperSport 3, Enter TV(Ser), ESPN(Bra/Pac),
Hi Sports, NTV Turkey, NTV+ Sport, Sport 1(Cze), SuperSport 7[ZA], SuperSport Maximo,
Taquilla 2, TV2 Sport 5(Nor)
19:00 Barcelona - Valencia
Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, DigitAlb SuperSport 1, ESPN(Pac), Fox Serbia, Hi Soccer,
NTV Spor, NTV+ Sport On-Line, Sky Calcio 9, Sky Sports Xtra[UK/IE], Sky Super Calcio,
Sport 2(Hun), Sport 5, SportKlub(Slo), SuperSport 2[Hellas], SuperSport 7[ZA], Taquilla 1,
TV2 Sport 5(Nor), TV4+
21:00 Osasuna - Real Madrid
Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, C+ Spain, C+ Spain HD, C+ Sport(Fra), C+ Sport 2(Pol),
DigitAlb SuperSport 1, Enter TV(Ser), Hi Soccer, Kanal 5(Den), NTV Spor, NTV+ Sport On-Line,
Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Sports Xtra[UK/IE], Sky Super Calcio, Sport 5,
SuperSport 2[Hellas], SuperSport 7[ZA], TV2 Sport(Nor), TV4+, TV7 Bulgaria
Liga BBVA
12:00 Numancia - Tenerife
C+ Spain
17:00 Celta Vigo - Malaga
Localia
Italija
Serie A
15:00 AC Milan - Inter
Al Jazeera Sport+1, Boom Sport One, C+ Spain, C+ Spain HD, C+ Sport(Fra), C+ Sport 2(Pol),
DigitAlb SuperSport 1, ESPN(Bra/Lat.Am), FIVE UK, Kanal 24, Mediaset Calcio 1, OBN BiH,
Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Sport 16:9[Ita], Sky Sport HD1[Ita], Sport 1(Cze/Hun),
Sport TV2, SportKlub(Slo), SuperSport 1[Hellas], Telekanal Sport(RTR), TV4 Sport,
TV7 Bulgaria, YES Sport 1
15:00 Atalanta - Livorno
Mediaset Calcio 6, Sky Calcio 10
15:00 Cagliari - Fiorentina
Al Jazeera Sport+3, C+ Fútbol, DigitAlb SuperSport 5, La 7 Cartapiú A, Sky Calcio 3,
TPS Star, TV4+
15:00 Catania - Reggina
La 7 Cartapiú C, Sky Calcio 7
15:00 Empoli - Udinese
Sky Calcio 8
15:00 Lazio - Palermo
La 7 Cartapiú B, Mediaset Calcio 5, Sky Calcio 5
15:00 Parma - Genova
La 7 Cartapiú E, Sky Calcio 9
15:00 Sampdoria - Roma
Al Jazeera Sport+2, Alpha TV Greece, C+ Sport 2(D/F/N/S), DigitAlb SuperSport 3, ESPN Dos,
ESPN+, Hi Sports 2, La 7 Cartapiú D, Mediaset Calcio 2, Sky Calcio 4, Sky Sport HD2[Ita],
TeleDeporte
15:00 Siena - Juventus
DigitAlb SuperSport 4, Hi Sports, Mediaset Calcio 3, Sky Calcio 2, Sport 5, TV Capixaba
15:00 Torino - Napoli
Mediaset Calcio 4, Sky Calcio 6
Francuska
Ligue 1
18:00 St.Etienne - Lille
C+ Sport(Fra), DigitAlb SuperSport 4, Kanal A(Tur), SuperSport 5[ZA], SuperSport 7[Hellas]
20:55 Marseille - Bordeaux
C+ Eventos, C+ France, DigitAlb SuperSport 2, Kanal A(Tur), NTV+ Football, Sky Calcio 2,
Sport 1(Ned), Sport 2(Hun), SportKlub(Rom), SuperSport 4[Hellas], SuperSport 5[ZA],
Viasat Sport 2
Portugal
Super Liga
20:15 Estrela Amadora - Benfica
Polsat Sport Ex, Sport TV1
20:15 Belenenses - Vitoria Guimaraes
Sport TV2
20:15 Pacos Ferreira - Sporting L.
Al Jazeera Sport+1, RTP(Afr/Int), SIC Int, SuperSport Maximo, TVi Portugal
Škotska
Premier League
15:00 Hibernian - Rangers
Setanta Ireland[IRL only], Setanta Sports 1, Sport 1(Rom)
Irska
Premier League
20:00 St.Patrick A. - Cork City
Setanta Ireland
Wales
FA Cup- finale
17:30 Llanelli - Bangor City
S4C Digital
Švedska
Allsvenskan
16:00 GIF Sundsvall - Djurgarden
Sasongskortet 1
16:00 Kalmar - Trelleborg
Sasongskortet 2
16:00 Orebro - Malmo
Sasongskortet 3
17:45 Hammarby - IFK Goteborg
TV4 Sport
Danska
Super Ligaen
14:00 Lyngby - Midtjylland
TV2 Sport(Den)
16:00 Brondby - Nordsjaelland
TV2 Sport(Den)
18:00 Viborg - AaB Aalborg
TV3+ Denmark
Ligaen 1
11:45 Vejle Boldklub - Silkeborg
TV2 Sport(Den)
Norveška
Tippeligaen
18:00 Fridrikstad - Ham-Kam
TV2 Sport 2(Nor)
18:00 Stromsgodset - Bodo/Glimt
TV2 Sport 3(Nor)
18:00 Valerenga - Molde
TV2 Sport (Nor)
18:00 Aalesund - Lyn Oslo
TV2 Sport 4(Nor)
20:00 Stabeak - Rosenborg
TV2 Norway
Adeccoligaen
15:00 Kongsvinger - Bryne
TV2 Zebra
Poljska
Ekstraklasa
14:15 Korona Kielce - Groclin Grodzisk
C+ Sport 1(Pol), C+ Sport HD(Pol)
Češka
Gabrinus Liga
20:15 Sparta Prag - Brno
CT4 Sport
Srbija
Super Liga
15:00 OFK Beograd - Hajduk Kula
RTS 2 Serbia
Slovenija
Si Mobil Liga
18:00 Gorica - Interblok
Slovenia TV2
Rumunjska
Liga 1
15:45 Farul Constanta - Otelul Galati
TVR 1
18:00 Pandurii - Dacia Miloveni
TeleSport(Rom)
19:30 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest
C+ Deportes, Kanal D(Rom)
Liga 2
10:00 Arges Pitesti - Unirea Alba
Sport.Ro
Grčka
Super League
18:00 AEK Athens - Aris Thessaloniki
SuperSport 1(Hellas)
20:00 Panionios - Panathinaikos
SuperSport 1(Hellas)
Bugarska
A PFG
17:00 Levski Sofia - Lokomotiv Sofia
Kanal 1(Bul), TV Bulgaria
Turska
Super Lig
18:00 Sivasspor - Galatasaray
LIG TV
18:00 Ankaragucu - Besiktas
Iz TV, Kanal 90
18:00 Fenerbahce - Genclerbirligi
SNek
Rusija
Premier League
17:00 CSKA Moskva - Zenit
NTV+ Nash Football, Polsat Sport Ex, SuperSport 4[Hellas]
Ukrajina
Vyscha Liha
16:00 Tavriya - Dnipro
Inter+
Meksiko
Primera Division
23:00 Club America - Monterrey
Estrellas Europe
Argentina
Primera Division
02:10 Argentinos Jnrs - Estudiantes LP
C+ Futbol, SportKlub+(Ser)
20:10 Boca Jnrs - River Plate
Al Jazeera Sport 1, NTV+ Sport Classic, Sport 5+, SportKlub+(Ser), SuperSport 3[Hellas]
22:30 Rosario Central - Racing Club
SportKlub+(Ser)
Brazil
Paulista
21:00 Palmeiras - Ponte Preta
DigitAlb SuperSport 3, SportKlub(Pol), Sportmanía, SuperSport 7[Hellas], TV Capixaba