Frekvencija WIFI i Mikrotalasne ista - da li je moguce da niko ovo ne vidi?

Sta preduzimas po pitanju struje u kuci? To blokira pre svega 50Hz frekvenciju
krevet je barem 1m od strujnih kablova.. mislim da je to dovoljno... mada sam hteo neke filtere da stavljam kod sata.. koji filtriraju visoke frekvencije iz kablova pustaju samo 50 i manje u kucu

mada imas celicne cevi u koje su se pre stavljali kablovi od struje koje zadrzavaju svo elektricno i mangetno polje unutar... ali to su danas plasticne cevi...
 
krevet je barem 1m od strujnih kablova.. mislim da je to dovoljno...
Svasta, pravis kavez a kablovi pored... naravno da nije dovoljno, dovoljno je samo da se ugasi napon na instalacijama. Onda ti i ne bi trebao kavez, od cega inace smatras da te stiti i kolika su mikrotalasna zracenja u kuci? Ako su velika takva kuca se prodaje i kupuje nova gde nema
mada imas celicne cevi u koje su se pre stavljali kablovi od struje koje zadrzavaju svo elektricno i mangetno polje unutar... ali to su danas plasticne cevi...
Zanimljivo, znaci i na tome tome su poradili... a da izbace metal iz duseka ne pada nikome na pamet...
 
Onda ti i ne bi trebao kavez, od cega inace smatras da te stiti i kolika su mikrotalasna zracenja u kuci?
uglavnom zivim u zgradi tu imam 4 rutera wifi u fulu i jos jedno 25 onako od pola snage no male snage.
zracenje mobilnih telefona se i ne moze da se detektuje. a danasnji elefoni non stop nesto salju i primaju sa neta...

sada imam sator od provodnog tkanja uglavnom to skida visoke frekvencije mislim da ove nize teze
 
jedan od rizika što ima puno predajnika mikrotalasa jeste taj da oni mogu da se upotrebe kao
harp u lokalu - što verujem i rade i jeste prava svrha - zato nikoga nisu ni pitali već
samo postavili antene!

Pa da...
Da bi upravljali vremenom i preciznim kretanjem vazdusnih masa, oblaka i sl.
Oni moraju imati citavu mrezu lokalnih stanica nazovimo to tako

Dakle upravljanje vremenom ima par komponenti:

1)
Izvoriste tj glavne HAARP stanice (ne samo ona vec opevana na Aljasci vec imaju i x drugih)

2)
Zaprasivanje cuveni hemtrejlsi tj zaprasivanje neba nanocesticama metala oko kojih se onda kondenzuju cestice vodene pare formirajuci oblake, koji se onda zahvaljujuci ovim nanocesticama metala usmeravaju elektromagnetnim talasima u zeljenom pravcu

OTUDA OVAJ NEOBICAN GRAD !!!

Jer se ledena kugla formira oko nanocestice metala!
Zato je on u obliku oka, pecurke, noblice ili kako ga ko vec vidi...


3)
I naravno tu su lokalne stanice na zemlji kao diskretni lokalni usmerivaci za fina podesavanja

Ja vec rekoh da je evidentno da na neki hibridni nacin koriste elektro-energetska postrojenja Hidroelektrane, Termoelektrane, Nukelarnelektrane, Solarne itd.
A zatim vrlo verovatno i 5G mrezu koriste ili pak njenom upotrebom nastaje kolateralna šteta...

4)
Za ispiranje mozga narodu i medijsku mimikriju tj prikrivanje svog ovog dejstva koriste NWO PR sluzbu tj raznorazne analiticare, "strucnjake", sluzbenike, jednom recju korisne idiote


I to je citav NWO koncept manipulisanja vremenom


...
 
Pa da...
Da bi upravljali vremenom i preciznim kretanjem vazdusnih masa, oblaka i sl.
Oni moraju imati citavu mrezu lokalnih stanica nazovimo to tako

Dakle upravljanje vremenom ima par komponenti:

1)
Izvoriste tj glavne HAARP stanice (ne samo ona vec opevana na Aljasci vec imaju i x drugih)

2)
Zaprasivanje cuveni hemtrejlsi tj zaprasivanje neba nanocesticama metala oko kojih se onda kondenzuju cestice vodene pare formirajuci oblake, koji se onda zahvaljujuci ovim nanocesticama metala usmeravaju elektromagnetnim talasima u zeljenom pravcu

OTUDA OVAJ NEOBICAN GRAD !!!

Jer se ledena kugla formira oko nanocestice metala!
Zato je on u obliku oka, pecurke, noblice ili kako ga ko vec vidi...


3)
I naravno tu su lokalne stanice na zemlji kao diskretni lokalni usmerivaci za fina podesavanja

Ja vec rekoh da je evidentno da na neki hibridni nacin koriste elektro-energetska postrojenja Hidroelektrane, Termoelektrane, Nukelarnelektrane, Solarne itd.
A zatim vrlo verovatno i 5G mrezu koriste ili pak njenom upotrebom nastaje kolateralna šteta...

4)
Za ispiranje mozga narodu i medijsku mimikriju tj prikrivanje svog ovog dejstva koriste NWO PR sluzbu tj raznorazne analiticare, "strucnjake", sluzbenike, jednom recju korisne idiote


I to je citav NWO koncept manipulisanja vremenom


...
Pokisao HAARP, pa se pokvario.
 

Back
Top